Strona 2 z 3
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 25

Rozwód po porodzie

Senior Member
    marikka20

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-12-01 zobacz kalendarz
    Z doświadczenia wielu znajomych wynika, że panowie generalnie nie nadają się do ojcostwa. Nawet przy zdrowym potomku, bo nie ma sensu wspominać, jak dają dyla przy dziecku, które okaże się być problematyczne zdrowotnie. Jesteś młoda, masz możliwość jeszcze sobie ułożyć życie z kimś, kto Cię doceni.

2. BabyApp
    babki pasuje porozmawiać na żywo to kiedy jakies spotkanie ? poważna sprawa widzę ))

Mężczyźni zawsze byli trochę opóźnieni emocjonalnie, tak już jest.
    aktywna staraczka

Junior Member
    ErykaO

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-10-01 zobacz kalendarz
    Nawet nie jestem w stanie sobie wyobrazic co sie przeżywa w takiej chwili... Jedyny wyjście to faktycznie puścić dziada w skarpetkach. I nie mieć żadnych skrupułów, bo on ich tez nie miał. Moja kuzynka gdy się rozwodziła (też z powodu zdrady, a właściwie to nawet zdrad męża) tak się zawzięła, że wynajeła najlepszego w Warszawie adwokata od rozwód - mec. Budrewicza i wszystko zostało rozpatrzone na jej korzyść - zarówno jeśli chodzi o dzieci, jak i o majątek (a było o co walczyć).

Senior Member
    Kitti

Myślę, że jeżeli czujesz się na siłach to dlaczego nie? Warto jednak pomyśleć o adwokacie. Jeżeli nie wiesz na kogo postawić to ja polecałabym Ci zajrzeć do kancelarii JST i zwrócić się do pani Iwony Sztubeckiej. Ona zajmuje się prawem rodzinnym i myślę, że pomoże Ci

Szkoda tylko dziecka, warto pomyśleć przynajmniej o jego wiedzeniu z ojcem.
    aktywna staraczka

Member
    AtomicKitten

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-07-22 zobacz kalendarz
    Data
    2012
    To ,że mężczyźni są opóźnieni emocjonalnie to wiemy właściwie nie od dzisiaj . wgl , później się rozwijają i myślą czym innym zamiast mózgiem . Taka prawda .A co o adwokata , to jest bardzo dobry adwokat Magdalena Grześkowiak( z tym ,ze ona jest z warszawy ). I na pewno by Ci pomogła autorko jakoś wybrnąć z tej sytuacji .Jest mniej mnóstwo empatii . Poza tym bardzrzetelny adwokat . I wgl serdecznie współczuje . A co z dzieckiem ? nie interesuje się nim nadal ?

9. BabyApp
    Masakra.. współczuje. Mam nadzieje, że wszystko sobie poukładasz i będzie już tylko lepiej.

Junior Member
    lenka199

O mnie
    Będę tatą 2018-01-13 zobacz kalendarz
    Nieraz ze względu na dziecko warto starać się chociaż próbowac odbudować związek

Junior Member Awatar mama2018
    Mieszka w
    Kraków
    można starać się odbudować związek, ale nie można robić czegoś na siłę. Jeśli się nie układa to lepiej się rozstać niż gotować dziecku piekło, ciągłe kłótnie, awantury i życie w stresie. Sama wychowywałam się w domu, gdzie rodzice prawie biegali za sobą z siekierą i toporem. Zdecydowanie wolałabym aby się rozstali niż żeby ze względu na mnie siedzieli pod jednym dachem, kisili się i ciągle awanturowali.
    Dziecko może się wychowywać bez kompletu rodziców pod jednym dachem.
    Waleria, ale wszyscy mówią do mnie Val, bo nowocześniej, a nie jak do przedwojennej panienki z dobrego domu Planuję w najbliższym czasie powiększyć rodzinę Trzymajcie kciuki! Cheers!

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów