Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Dobry czas na seks

Ochota jest, ale coraz ciężej znaleźć dobrą pozycje z rosnącym brzuchem ;p
    Ostatnio edytowane przez mysia0054 ; 27-03-17 o 11:35
    "Nie łudźcie się, że uczynicie dziewczynę piękną, jeśli nie uczynicie jej wpierw szczęśliwą" - Xencial

2. BabyApp
    Junior Member
    Mona88

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-01-25 zobacz kalendarz
    Na początku ciąży nie było problemu, później to takie nowe doświadczenie, coś zupełnie innego. Ostatnie 2 miesiące partner się bał i twierdził, że nie może bo w środku jest dziecko i nie potrafi. Po porodzie bałam się o szwy, czy rana się nie rozejdzie, wieczne utrudnienia ponieważ mała często się budziła w nocy. Tu nie dotykaj bo boli, piersi nie ruszaj bo oblejesz się mlekiem. Kilka miesięcy zajęło nam dojście do formy, jednak cały czas brakowało nam odrobiny szaleństwa. Dopiero kiedy córka skończyła 2 lata, udało się nam skończyć jej pokój i sypialnia była tylko dla nas. Zaczęły się różne stroje erotyczne, bielizna czy olejki do masażu. Za kilka dni mija kolejny wspólny rok i zdecydowaliśmy, że wybierzemy się na weekend tylko we dwoje a mała zostanie z dziadkami. Na ten wyjazd, mam zamiar zamówić nową bieliznę erotyczną i może jakąś grę na stronie . Będziemy sami w małym domku po środku lasu więc możemy szaleć na całego.
    Ostatnio edytowane przez gonia7777 ; 20-10-17 o 10:44

Junior Member
    paaaula

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-05-18 zobacz kalendarz
    Mój mąż nie chciał się ze mną kochać w czasie ciąży:/

Senior Member Awatar gonia7777
    Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez mamarokporoku Zobacz posta
    A nie orientuje się ktoś kiedy można kochać się po cesarce? Jestem akurat 2 mce po cięciu cesarskim czytałam ostatnio na po 2 miesiącach już niby można. Jakie są wasze doświadczenia w tym temacie? Z góry dziękuje za odpowiedzi.
    Po okresie połogu, który trwa 6 tygodni. To czas, kiedy macica się zwija, przestaje wydalać odchody itd. jeśli nie masz juz odchodów popołogowych, a nie minęło jeszcze 6 tygodni, to idź na wizytę kontrolną (jest obowiązkowa po zakończeniu połogu) i spytaj, czy wszystko się dobrze zrosło i czy macie już zielone światło.

Senior Member
    Kitti

Zawsze jest dobry czas na seks. Muszą być tylko chętni partnerzy. Zerknij sobie tu https://kochajsiebie.pl/kulki-gejszy...ls-2-pink.html
    może akurat Cię to zainteresuje i twojego partnera również.
    Jestem pewna, że taka nowa forma zabawy w sypialni może Wam obydwojgu przypaść do gustu. A gadżetów erotycznych jest całkiem sporo do testowania

Member
    Julis

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-07-06 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Kitti Zobacz posta
    Zawsze jest dobry czas na seks. Muszą być tylko chętni partnerzy. Zerknij sobie tu https://kochajsiebie.pl/kulki-gejszy...ls-2-pink.html
    może akurat Cię to zainteresuje i twojego partnera również.
    Jestem pewna, że taka nowa forma zabawy w sypialni może Wam obydwojgu przypaść do gustu. A gadżetów erotycznych jest całkiem sporo do testowania
    Zgadza się, warto czasem użyć jakichś gadżetów, urozmaica to związek i życie łóżkowe. Polecam generalnie sobie coś takiego zamówić z https://kochajsiebie.pl/ - mają tam dobre jakościowo gadżety erotyczne, posłuża na lata.

Cześć kochane

Myślałyście może o jakimś suplemencie z kategorii zdrowe libido? Jest to suplement z maca. Ja znalazłam coś takiego https://www.herbaya.pl/produkty/herb...-zdrowe-libido i zastanawiam się czy warto zastosować. Na tej stronie jest napisane, że to naturalny afrodyzjak, który wspomaga pożądanie seksualne. Ponoć mogą go stosować kobiety i mężczyźni. Napiszcie proszę co sądzicie, bo chciałabym wiedzieć czy warto zastosować. Trochę się boję, jak to na mnie zadziała ale może zupełnie nie potrzebnie? No nic, po prostu dajcie znać. Pozdrawiam!

9. BabyApp
Zapytaj naszych ekspertów
Rita Calderaro - Poczmańska
Rita Calderaro - Poczmańska Rehabilitant dziecięcy

Wzrok

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów