Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Dobry ortodonta poszukiwany!

Nawet nie strasz... Ale fakt, słyszałam np. o niepotrzebnie usuniętych zębach itp. To na pewno się przekłada na późniejszą kondycję. Niedawno też dowiedziałam się, że nie wszystkie wady się nadają do leczenia aparatem, większość wymaga również operacji. Bardzo dobre opinie słyszałam o Rock Your Smile, gdzies na forum czytałam, że tam też takie trudniejsze przypadki leczą, w konsultacji z jakimś włoskim profesorem.

2. BabyApp
    Rock Your Smile mogę polecić z własnego doświadczenia Miło też czytać takie dobre opinie na temat wybranej kliniki, to mnie tylko utwierdza, że wybrałam najlepiej Ja chodzę do dr Iwony Gatkowskiej, w sumie dopiero rozpoczynam leczenie, ale jestem pełna wiary w piękny efekt - jednak zęby to zawsze był mój kompleks bardzo duży.

Member
    pastylka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-05-17 zobacz kalendarz
    Ooo tez sie chętnie dowiem ale z terenów Lublina jak by ktos mógł. Moja córka narazie walczy z aftami za pomocą aftigelu sachol o ktorym wyczytalam na necie ale mysle ze bedzie jej potrzebny aparat bo ząbki nie rosną tak jak powinny

Szukasz ortodonty dla siebie, czy dla dziecka? Bo jeśli dla dziecka, to myślę, że zdecydowanie mogę polecić Ci gabinet Sama mam w planach pójść tam ze swoim synkiem, ale muszę tylko znaleźć wolny termin i umówić się na wizytę. Od małego niestety mamy kłopoty z zębami.

Cytat Zamieszczone przez maciejka552 Zobacz posta
    Szukasz ortodonty dla siebie, czy dla dziecka? Bo jeśli dla dziecka, to myślę, że zdecydowanie mogę polecić Ci gabinet.Sama mam w planach pójść tam ze swoim synkiem, ale muszę tylko znaleźć wolny termin i umówić się na wizytę. Od małego niestety mamy kłopoty z zębami.
    My od 3 lat chodzimy z synem do Niebodent na NFZ . Udało nam się dostać w miesiąc, co przy obecnych standardach 3 lata było mega szybko. Jestem zadowolona, choć obecnie chyba się już czeka z rok na wizytę na NFZ. Zęby wyrywaliśmy ale dopiero niedawno bo po pantomogramie okazało się że stałe zęby są a mleczaki nadal są i się nawet nie ruszały. Ale czasem jest to konieczność. Wyrywaliśmy już gdzie indziej ale ze znieczuleniem, syn dostał do pudełeczka ząbki i nawet dobrze to przyjął.

Member
    Fika0

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2008-01-10 zobacz kalendarz
    Mamy swój ulubiony gabinet, do którego chodzimy na przeglądy i leczenie. Jest to Dental Team https://dental-team.pl/ortodoncja/ . Świetnie zajęli się też dobraniem odpowiedniego aparatu i doradzili jak dbać o zęby. Moja rodzina od wielu miesięcy korzysta z usług tego centrum, ponieważ dla nas najważniejsze są najlepsze kwalifikacje personelu medycznego i wieloletnie ich doświadczenie.

W przypadku ortodonty, w sumie tak jak każdego innego lekarza, trzeba dobrze sprawdzić opinie i lepiej pójść w 2-3 miejsca na konsultacje niż źle trafić. O warszawskim Rock Your Smile słyszałam od znajomej, ona tam chodzi z synkiem, wybrali leczenie prywatne, bo na NFZ jest chyba tylko do 12 r.ż. poza tym prywatnie są różne aparaty, możliwości są większe i najczęściej też lepsi lekarze z dostępem do nowoczesnej wiedzy i metod.

9. BabyApp
    A w jakim rejonie szukacie ortodonty? Bo znajomy był ostatnio z córką w centrum ortodoncji http://ortolingwa2.pl/ . Wszystko tutaj przebiega należycie i panuje w tym miejscu przemiła atmosfera. Nie było w ogóle żadnego problemu, żeby jego córce założyć aparat lingwalny, który praktycznie nie widać.

Ja się przymierzam do kliniki Rock Your Smile - http://centrum-ortodontyczne.pl, do placówki na Pradze. Oni mają akurat w kilku miejscach w Wawie gabinety. A opinie mają bezapelacyjnie najlepsze.

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów