Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Dobry ortodonta poszukiwany!

Dobry ortodonta poszukiwany!

Poszukuję dobrego ortodonty, najlepiej na terenie Warszawy i okolic (ale niekoniecznie). Ważne, by miał dobre podejście do dzieci i nie zraził mi pociech do wszelkich dentystycznych zabiegów.

2. BabyApp
    Zerknij sobie na ofertę gabinetu Fabdent - http://fachowydentysta.pl/uslugi-ortodoncja. Myślę, że miejsce warte polecenia Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez makalica87 ; 11-08-16 o 10:25

Jeśli to ma być ktoś ze świetnym podejściem do dzieci, a w dodatku nie musi być z Warszawy,
    to polecam wizytę w tej klinice: http://www.dentaria.com.pl/invisalign/ i poczytanie o przezroczystym aparacie,
    jaki tam proponują, jako metodę leczenia wad zgryzu u pacjentów w różnym wieku.
    Przede wszystkim leczenie trwa bardzo krótko, bo tylko 3 miesiące, a efekty są zaskakujące.
    Skontaktuj się z nimi, umów wizytę, na pewno chętnie przyjmą małego pacjenta na leczenie.

Jeśli szukasz namiaru na konkretnego ortodontę, to ja mam namiar na warszawską klinikę http://www.declinic.pl/ . Zamiast metalowego wariantu aparatu, możesz zdecydować się na niewidzialne płytki - system Invisalign, które wymienia się co 2 tygodnie. Oczywiście są one wykonywane na zamówienie i pod konkretna wadę zgryzu pacjenta. To wygodna i estetyczna metoda korekcji zębów. Wielu pacjentów sobie ją chwali.

Senior Member Awatar hipcia
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2008-11-07 zobacz kalendarz
    Moja siostra jechała zakładać aparat do Płocka do Linea Medica. Jest bardzo zadowolona, zdecydowała się na aparat szafirowy w kolorze białym, który nie rzuca się tak mocno w oczy i wygląda bardzo estetycznie. Ma go od kilku miesięcy a już widać zmianę, zęby zaczynają się prawidłowo ustawiać. Sama zastanawiam się czy by nie zdecydować się na aparat, też mam sporą wadę zgryzu.. w sumie skoro technika tak poszła do przodu i teraz te aparaty są ledwo widoczne to czemu nie

Teraz bardzo trudno o dobrego ortodontę.
    aktywna staraczka

Junior Member
    re.volver

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-10-01 zobacz kalendarz
    Moja pani doktor jest super i mogę śmiało polecić. Jest to pani dr Chruściel, przyjmuje w centrum ortodontycznym Rock Your Smile przy ulicy Odkrytej w Warszawie. Naprawdę zna się na swojej pracy, jest specjalistką, która zapewnia świetną atmosferę podczas wizyt i jest bardzo wspierająca Super lekarka i super człowiek.

9. BabyApp
    Junior Member
    annac87

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-08-08 zobacz kalendarz
    Ja słyszałam od znajomej o dr Teodroczyk, która przyjmuje w tej samej klinice. Miejsce jest podobno świetne, zresztą czytałam wiele pozytywnych opinii w necie Planuję założyć aparat ortodontyczny, ale najpierw czeka mnie jeszcze konsultacja z chirurgiem szczękowym. Potem na pewno umówię się na wizytę

Member Awatar ElizaO
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2009-10-07 zobacz kalendarz
    Z innych okolic to ja bardzo dobre oceniam ortodontę pana Jacka Zbocha z Legnicy. Dobry fachowiec i nie przesadza z cenami. Dzięki niemu mam teraz ładne równe ząbki

Uważajcie na niektórych lekarzy. Potrafią zrobić sporo krzywdy, na szczęście są firmy, które pomagają odzyskać pieniądze za przewinienia. Chociaż tyle

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów