Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

nauka w sieci

nauka w sieci

Dzień dobry! Moje 7-letnie dziecko ciągle narzeka na zrywający się internet. Jasne, moje pokolenie dostępu do neta wtedy w ogóle nie miała, a sobie radziliśmy... Ale chciałabym, żeby miała lepiej w życiu... Potrzebuję dobrego i taniego dostępu do sieci. Znalazłam to: https://www.inea.pl/superdodatki/dla-ciebie/hotspot. Co o tym myślicie?

2. BabyApp
    Szukam informacji na temat nauki przez internet. Mieszkam od jakiegoś czasu w Anglii i chcę by moje dziecko uczyło się też w polskiej szkole. Słyszałam że jest taka możliwość. Czy wiecie coś na ten temat? Czy ucząc się w ten sposób można potem zdawać maturę w Polsce?

Myślę, że to powinno Ci pomóc: http://www.wsipnet.pl/ Masz tam podręczniki z których uczą się dzieci w polskich szkołach tylko w wersji na komputer czy telefon. Co do samej matury to już niestety nie wiem-musisz może zadzwonić do Ministerstwa i się dowiedzieć u źródła.

Wiecie, co ja ostatnio coś takiego znalazłam, jak szukałam właśnie nauki online, myślicie że za pomocą takich monitorów dzieci które na przykład miałyby nauczanie w domu mogłyby uczestniczyć w lekcjach przez sieć? Jest to możliwe? Bo w sumie to takie unowocześnienie,ciekawe czy firmy które to produkują mają taki zamysł na przyszłość gdzieś tam z tyłu głowy.
    Ostatnio edytowane przez gonia7777 ; 11-01-19 o 09:10

Również szukam internetowej możliwości nauki dla mojego dziecka. Stwierdziliśmy, że naszej córce potrzebne są korepetycje z matematyki. Początkowo braliśmy pod uwagę Opole i tamtejszą placówkę Słyszałam jednak, że jest również możliwość uczestniczenia w korepetycjach indywidualnych przez Internet. Czy ktoś korzysta lub korzystał? Jak wyglądają takie lekcje?

Member
    Sonia_123

Mieszka w
    adada
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-30 zobacz kalendarz
    Data
    2012
    Nauka w sieci jest bardzo pomocny, o czym przekonałam się ja ale równiez moje dzieci. Bardzo pomocna okazała się ta strona odrabiamy.pl która pomoże w rozwiązaniu ale też zrozumieniu pewnych zagadnień z przeróżnych przedmiotów. My z dzieciakami korzystamy z niej niemalże bez przerwy i wiecie co ? Efekty powalają, na prawdę.

Nauka i sieć często idą w parze. Jednak trzeba mieć nad tym kontrolę.

9. BabyApp
    Im wcześniej nauczymy się uczyć języka angielskiego, tym szybciej nauczymy sie płynnie władać w tym jeżyku. O ile opanowanie w stopniu komunikatywnym nie powinno stanowić większego problemu o tyle opanowanie języka angielskiego do celów biznesowych jest już dosyć trudnym zadaniem.
    Trzeba poświęcic trochę więcej czasu, trzeba, zakupić trochę bardziej specjalistyczne materiały naukowe - no jest tego zdecydowanie więcej i trudniej. Ale nie chcę nikogo zniechęcać, bo oczywiście nauka jest możliwa, w każdym wieku.

Doskonale podsumowalas.

Poprzez sieć łatwo się uczyć języka. Warto o to zadbać od najmłodszych lat.

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów