Strona 3 z 4
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 35

Szpitale w okolicach Bytomia i Katowic

Junior Member
    Kasica_BB

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2013-01-21 zobacz kalendarz
    Dziewczyny jesteście w stanie powiedzieć mi co trzeba zabrać ze sobą na Godule? Mają specjalną listę??

2. BabyApp
    Member Awatar JanisWild
    Mieszka w
    Tychy
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2007-03-23 zobacz kalendarz
    Data
    23.03.2007
    Cytat Zamieszczone przez karowrk Zobacz posta
    W wiadomościach mówili, że w szpitalu w Rudzie Śląskiej ZZO jest za darmo. Jeszcze w jakimś szpitalu w Tychach bodajże. Może to pomoże mamą, które się boją bólu przy porodzie

Jeżeli w Tychach jest to płatne i to nie mało. Oni tu żerują na wszystkim. Na Ligocie z kolei mają darmowe ZZO
    1 dziecko - ur. 23.03.2007 r. 13:25 Wiktoria
    2 dziecko - ur. 11.02.2013 r. 0:55 Tristan

http://z-perspektywy-sprzecznosci.blogspot.com/ Zapraszam!

Senior Member Awatar karowrk
    Mieszka w
    Ruda Śląska
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 24-08-2012 i Jestem macochą-Patryś 14-04-2004
    Cytat Zamieszczone przez Kasica_BB Zobacz posta
    Dziewczyny jesteście w stanie powiedzieć mi co trzeba zabrać ze sobą na Godule? Mają specjalną listę??
    *Ubranka dla dzieci mają swoje, nie musisz mieć.
    *Weź jakąś starą koszulę do porodu,
    *podkłady poporodowe
    *podpaski
    *szlafrok
    *piżama (najlepiej koszula, bo w spodniach nie można chdzić po porodzie)
    *papcie
    *tamtum rosa (na przemywanie rany po wizycie w ubikacji)
    *jakieś delikatne mydło, żebyś mogła się umyć, najlepiej dla dzieci
    *sztućce
    *talerz, szklanka

dla dziecka
    *pampersy
    *chusteczki nawilżone
    *lepiej miej też nożyczki do paznokci (mój Jakub urodził się z mega długimi paznokciami)
    * ubranko na wyjście, no chyba, że ktoś Ci potem przywiezie.

Ponadto :
    *skierowanie do szpitala, jeżeli poród po terminie bądź ciąża zagrożona była, albo masz wskazanie do CC
    *kartę zdrowia

ode mnie nie chcieli żadnych zaświadczeń ani nic.
    Najlepiej jak na porodówkę będziesz miała osobno spakowane w malutkiej reklamówce:
    *ręcznik
    *wodę niegazowaną
    *aparat fotograficzny
    *2 podkłady poporodowe
    *4 podpaski

Senior Member Awatar suavemente
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-03-20 zobacz kalendarz
    .. sumą sumary nikt nie opowiedział mi co sądzi o szpitalu na ul. Zegadłowicza w Sosnowcu, więc może ja coś dopowiem.

Byłam z mężem parę dni temu zwiedzić szpital w godzinach popołudniowych bez uprzedniego umówienia się.
    Wyszła do Nas przesympatyczna położna, która sama zaproponowała, że Nas oprowadzi i odpowie na nasze pytania

Zobaczyliśmy każdą salę, każdą łazienkę ect które nie były zajęte. Mogę zdecydowanie stwierdzić, że szpital na miarę Europy: piękne wyremontowany, czyściutki. W każdej sali znajduje się telefon, którym można wezwać położną i każda sala ma albo osobną łazienkę z prysznicem albo co najwyżej dwie sale mają wspólną

Znieczulenie i poród rodzinny darmowo Ciuszki dla dzieci mają swoje, jedynie radzą zabrać ze sobą maty i podpaski dla siebie oraz chusteczki nawilżające dla dziecka

Z opinii paru dziewczyn, które ostatnio rodziły wynika, że są zadowolone. Jak będzie w moim przypadku to okaże się za jakiś czas (mam nadzieję, że już za 6-8 tygodni ; nie wcześniej )

Senior Member Awatar karolka77
    Mieszka w
    Piekary Śląskie
    O mnie
    Mama potrójna :)
    Ja zamierzam rodzić w Rudzie Śląskiej (mój gin tam pracuje) chociaż 2 poprzednie porody miałam w Piekarach Śląskich

Junior Member Awatar olus5
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-09-28 zobacz kalendarz

Talking

moim lekarzem prowadzącym był dr.Tarnowski <niektórzy go polecaja inni wręcz przeciwnie,ja bylam zadowolona> polecił mi szpital na Goduli w Rudzie śląskiej.Bytom zdecydowanie odradził..Rodziłam w rudzie i jestem zadowolona .Sala była 2 osobowa,pielęgniarki co chwile chodziły i pytały do łazienki tez wchodziły czy wszystko ok.Jedynie na porodówce trafiłam na położna <taka czarna z długimi włosami>która za miła nie była..na koniec sie nawet usmiechała szok haha...POLECAM GODULE !!!

Senior Member
    bladymargot

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-04-09 zobacz kalendarz
    Ja polecam Okręgowy Szpital Kolejowy w Katowicach. Moja koleżanka rodziła wcześniej dwa razy. Ja postanowiłam tam rodzić kierując się jej opinią i nie żałuję. Zraziłam się za to do sąsiedniej kliniki, kiedy leżałam tam zagrożona przedwczesnym porodem. Jeśli będę miała drugie dziecko, to na pewno będę chciała rodzić znowu w Kolejowym.

9. BabyApp
    Senior Member Awatar anbel
    O mnie
    double mama :) 15.01.09 r, 04.02.14 r.
    Ja jestem z Rudy z Goduli..na tutejszą porodówkę mogłabym w kapciach ale rodzić tu NIE BĘDĘ!! MImo pozytywnych opini mam fatalne nastawienie do tego szpitala praktycznie KAŻDA z moich znajomych rodzących na Goduli miała wiele komplikacji czy to z sobą czy z dzieckiem..ja stąd uciekam...

Senior Member
    bladymargot

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-04-09 zobacz kalendarz
    Ja mam dylemat, bo jeśli przy następnym dziecku będę musiała się wybrać do szpitala o III stopniu referencyjności, to wolałabym uniknąć kliniki w Katowicach i wolałabym spróbować na Goduli.

Senior Member Awatar gosias85
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-02-12 zobacz kalendarz
    Ja w lutym rodziłam w Kolejowym w Katowicach i szczerze wszystkim polecam!! Urodziłam tam s.n. ponad 4-kilowego syna i bardzo miło to wspominam, po porodzie bardzo profesjonalnie się mną zajęto. O komplikacjach w zasadzie dowiedziałam się z wypisu bo nie chcieli mnie stresować. Rodziłam w sali do porodów rodzinnych, mąż też był zadowolony bo miał swoj pokoik z tv. Poleciłm ten szpital koleżance która urodziła tam w lipcu i też jest mega zadowolona choć bardzo się bała porodu.

Zapytaj naszych ekspertów