Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Co robić ?

Co robić ?

Drogie Mamy pomóżcie!
    Moja córeczka ma juz 7 miesięcy i dotąd była karmiona piersią oraz deserkami czy daniami ze sloiczkow wszystko podawane lyzeczka. Ostatnio wprowadzilm rano i wieczorem kaszke na mleku modyfikowanym. Ale mam ogromny problem mój pokarm juz nie wystarcza kończy sie mam go naprawdę mało. A moja niunia nie chce słyszeć o butelce odrzuca ja nie chce nawet spróbować mamy butelki nuk,avent, lovi oraz taka prosta ze zwykłym skoczkiem z Pepco i z żadnej nie chce pić. Kaszke robię jej na bebiku i takie tez zaczelam z butelki ale nie chce probowalam bebilon ale jest to samo. Nie wiem co robić ona musi jeść mleko a ja juz praktycznie go nie mam. Picie pije z kubka niekapka z canapol babies ale mleka z niego nie chce. Od smoczka tez sie wzbraniala zasypiala przy piersi ale po 6 miesiącach nauczyła sie zasypiac ze smokiem. Zastanawiam sie nad kupnem medela calma ale nie wiem czy nie będzie to strata pieniędzy gdyż nie należy do najtańszych . co robić może są jakieś sposoby tez mialyscie taki problem?

2. BabyApp
    Senior Member
    MamaWika

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-17 zobacz kalendarz
    a Ty nie chcesz powalczyć o laktacje? ja na tym etapie tez mialam moment, ze pokarmu wydawalo sie malo, ale to tylko takie zludzenie-po prostu piersi wrocily do wygladu i wielkosci sprzed porodu, pokarm produkowal sie na biezaco. Kiedy dziecko zaczyna jesc tez stałe pokarmy, mleka juz tyle nie potrzebuje. Moja corka przez niecale dwa lata byla karmiona piersia, nigdy nie dostala smoczka, bultelki, mm itp Tylko stałe pokarmy i moje mleko. I mimo,ze do lakatora czasem sciagalam doslownie kilka ml, kiedy karmilam z piersi, zawsze Nadia sie najadala. Pij duzo wody, jedz jabłka, powalcz.

Senior Member Awatar gonia7777
    Mieszka w
    Warszawa
    ja też uważam ze warto powalczyć, Bo jej wyrażnie nie chodzi o smoczek, tylko o smak mleka modyfikowanego, skoro nei chce go pic nawet z kubeczka, który zna. Albo o przytulanie się. Jeśli nie dasz rady pociagnać laktacji, to karm jąbutelką przytulacją cały czas, żeby nie odczuła równiezy, albo spróbuj zmieszać swoje mleko z mieszanką, żeby przyzwyczaiła sie do nowego smaku - moze wtedy zacznie pic?

Zapytaj naszych ekspertów
Rita Calderaro - Poczmańska
Rita Calderaro - Poczmańska Rehabilitant dziecięcy

Ciągnięcie za włosy i uszy.

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów