Strona 3 z 7
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 64

Teratozoospermia

Senior Member Awatar karolina23
    Mieszka w
    lublin
    Data
    08.07.11
    będę trzymać kciuki mocno
    idź może do lekarza

2. BabyApp
    Senior Member Awatar Helenka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Mam dwie córy ur. 21.10.2012 i 6.02.2014
    Niestety także w tym cyklu nic z tego. No cóż zaczynamy od nowa.

Helenko bardzo mi przykro... Ale na pocieszenie mogę Ci powiedzieć, że bromergon nie ma natychmiastowego działania, więc jeszcze miej trochę siły i cierpliwości (oj to słowo, to chyba najgorsza rzecz w naszym staraniu!!!). Pamiętaj, że Twój mąż wcale nie ma tak złych badań i że teraz będąc już tak daleko w swojej drodze jesteście coraz bliżej celu Ściskam Cię mocno!

Karolino dziękujemy Ci za słowa otuchy, fajnie wiedzić, że faceci z terato mają zdrowe, piękne dzieciaki! Ja szukam cudu i faceta, który za 100% złą morfologią jest tatusiem zdrowego dzieciaczka! I oczywiście gratuluje ślicznych bobasków! Tak naprawdę pozytywnie Ci zazdroszczę, bo Twoje słowa są naszą nadzieją!!!

Helenko ja jestem z Krakowa i też nie mam na imię sasanka :P

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez sasanka Zobacz posta
    Helenko bardzo mi przykro... Ale na pocieszenie mogę Ci powiedzieć, że bromergon nie ma natychmiastowego działania, więc jeszcze miej trochę siły i cierpliwości (oj to słowo, to chyba najgorsza rzecz w naszym staraniu!!!). Pamiętaj, że Twój mąż wcale nie ma tak złych badań i że teraz będąc już tak daleko w swojej drodze jesteście coraz bliżej celu Ściskam Cię mocno!
    Wiesz, jakby przeczuwała, że nic z tego i tym razem nie wyjdzie nowy cykl i kolejne starania czy owocne, to się okaże Martwi mnie jeszcze jedna rzecz - a mianowicie, zaczęła się u mnie mega migrena. Głowa dudni już od ponad tygodnia, wieczorami mnie mdli ( to mogłam wziąć za objaw ciąży). Czeka mnie chyba powrót do kropli na obniżenie ciśnienia w gałkach ocznych, a przerwałam stosowanie tego leku ze względu na ewentualną ciążę. Tyle, że mija już rok i jak ciąży nie było tak i nie ma - jak tak dalej pójdzie to bez kropli się jednak nie obejdzie, a bałam się je brać bo nie wiadomo jak mogą oddziaływać na płód.

Helenko ja jestem z Krakowa i też nie mam na imię sasanka :P
    Hmm... a jednak przeczytałaś. Sasanka... to byłoby imię jedyne w swoim rodzaju
    Pozdrawiam Ciebie mocno

Helenko oczywiście, że przeczytałam, ale miałam urwanie głowy w ostatnich dniach i nawet nie miałam czasu zasiąść przed komputerem

Jeśli chodzi o leki, moja lekarka zawsze powtarzała, żeby nie zakładać że się jest w ciąży, ponieważ wówczas musielibyśmy odłożyć wszystkie lekarstwa, a czasami jest tak, że się po prostu nie da i tyle! Ja wiem co czujesz, bo sama byłam przeczulona i zawsze po owulacji zachowywałam się jak kobieta w ciąży Ale prawda jest taka, że jak sobie człowiek odpuszcza to się nagle miło rozczarowuje! Ile jest przypadków, kiedy pary starające się o dzieci w końcu dochodzą do wniosku, że nic z tego nie będzie, adoptują i nagle spotyka ich miła niespodzianka

A u nas jutro chwila prawda... jejku jak ja się stresuję i boję

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    tzn. jutro testujesz? ale byłoby super gdyby Wam się udało trzymam kciuki!!!!!!!!

Nie, nie - jutro wyniki mojego męża... :| Ale kciuki jak najbardziej potrzebne!

9. BabyApp
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Sasanko, koniecznie daj znać! Mój mąż też się wybiera na powtórne badanie, 3 miesiące już dawno minęły więc czas je powtórzyć .

Mieszka w
    lublin
    Data
    08.07.11
    sasanko bede trzymac kciuki

Mieszka w
    lublin
    Data
    08.07.11
    dziewczyny ja też strasznie wszystko przeżywałam te porażki po inseminacji...negatywne testy, przyjście @.
    wyluzowałam bo juz chyba byłam tym zmęczona i CUD!!! no i obiecałam że testu nie robię bo bałam sie kolejnej porażki i byłam w ciąży....
    wiem że to nie jest proste...a jeszcze bardziej mnie denerwowało gadanie: "macie czas", "daj na luz"....a inni na wsi "a kiedy dzieci?", "postaralibyście się latka lecą już 4 lata po ślubie"...
    ile ja przepłakałam nałykałam się leków na uspokojenie to głowa mała....
    będzie dobrze zobaczycie:*

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów