Strona 1 z 3
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 25

Problemy skórne , pielęgnacja , kosmetyki .

Junior Member
    Kasia580

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-10-07 zobacz kalendarz

Problemy skórne , pielęgnacja , kosmetyki .

#Allerco #DbaODelikatnaSkore #Od1dniaZycia #AllercoEmolienty w więc jak w temacie chodzi o kosmetyki . a dokładnie o Emulsję do kąpieli i krem przeciw odparzeniom marki Allerco . Mogę wam śmiało polecić ponieważ sama sprawdziłam skuteczność. Moja córka miała ostatnio jakąś alergia i miała suche plamy na pleckach , próbowałam różnymi balsamami i słabo schodziło , dostałam emulsję do kąpieli Allerco i podziałało wiadomo nie wszystko od razu , nie za pierwszym razem ale jest widzę różnice . Polecam . Krem przeciw odparzeniom także marki Allerco się sprawdza ,odpowiednio chroni i szybko się wchłania i natłuszcza skórę pod pieluszką tak więc Kochane mamy polecam wam wypróbować kosmetyki Allerco dla waszych maluchów .
    Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_1223.jpg
Wyświetleń:	2
Rozmiar:	94.3 KB
ID:	97489  

2. BabyApp
    Faktycznie ja też mogę polecić Allerco. Antyalergiczne kosmetyki, bez zapachowe i świetne dla dzieci z AZS. Emulsja do kąpieli bardzo dobrze nawilża skórę, nie ma później potrzeby stosowania balsamu czy oliwki. Mają w ofercie też krem przeciw odparzeniom-bardzo fajny skład, długo utrzymuje się na skórze i chroni delikatna się. Poręczne opakowanie.

Senior Member
    gida

O wiele lepszy jest polski Mediderm, Ziaja Med, Linomag a z kremów Dermaveel, który stosuję u siebie i swoich dzieci od kilku już lat z powodzeniem.

Junior Member
    maminkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-05-02 zobacz kalendarz
    Zdecydowanie bardziej polecam zwykłe oliwki czy Eloderm emulsję do kąpieli. Mają bardziej naturalne skład mniej konserwantów i lepsza konsystencja a najważniejsze lepsza cena.

ja mogę z kosmetyków polecić lully dla malucha, ale generalnie wybierajac kosmetyki, suplementy diety dla siebie czy malucha wchodzę na https://www.doz.pl/apteka/k290-Ciaza_i_dziecko.Tam w zakłądce podanej wyżej jest wszystko od leków dla nas, przez kosmetyki, smoczki i inne akcesoria. Ceny promocyjne często, kazda z najdzie cos dla siebie i dziecka. Marki są różne, każda musi wypróbować co będzie jej najbardziej odpowiadało. Satrszy syn ma AZS. Odkąd zaczęłam kupować mu tylko białego jelenia nie musimy biegac co rusz do dermatologa. Natłuszczam olejem kokosowym i jest super, tak wiec tzreba wypróbować na własnej albo dzieciowej skórze wsyztskiego
    Ostatnio edytowane przez Doris9 ; 18-10-16 o 08:23

fajny jest jeszcze olej migdałowy, ze słodkich migdałó do natłuszczania skóry po kąpieli...przy azs również jest ok

Junior Member
    Lacome

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-02-13 zobacz kalendarz
    Nie próbowałam Allerco, ale widziałam w aptece, że są dosyć drogie. Są tańsze i bardzo dobre emoliety Elodermu świetnie nawilżają i regenerują skórę, są wydajne i o połowę tańsze.

9. BabyApp
    Jak się ma problemy ze skórą , to warto używać produktów naturalnych. Warto zerknąć sobie na markę Eldan Cosmetics na: http://www.eldancosmetics.pl/ , mają tam wiele propozycji różnych kremów i preparatów do różnej cery. Każdy na pewno coś znajdzie dla Siebie odpowiedniego. Kremy się super dostosowuje do cery i dobrze się rozprowadza.

Moja znajoma też miała taki problem z synkiem związany z problemami ze skórą i kupowała nawet sprawdzone ubranka, jak dobrze pamiętam chyba Psoty, bo mają certyfikat, że nie posiadają szkodliwych substancji i wolała już dmuchać na zimne nawet z ubrankami.

Junior Member
    gerda

Mieszka w
    Warszawa
    Moim zdaniem do tak delikatnej skóry dzieciątka powinno się stosować równie delikatne kosmetyki.Można je zamawiać w internecie na stronie https://iwos.pl/25-ciaza-i-karmienie
    Sklep ten oferuje naturalne kosmetyki firmy Resibo,bezpieczne i idealne dla dzieci i kobiet w ciąży.Sklep oferuje też darmową dostawę swoich produktów jeśli zamówienie przekroczy 69 zł,co na pewno nie jest dużą kwotą.

Zapytaj naszych ekspertów
Rita Calderaro - Poczmańska
Rita Calderaro - Poczmańska Rehabilitant dziecięcy

Wzrok

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów