Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 30

Wakacje nad morzem...

Senior Member
    Szalonamama1

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-01-28 zobacz kalendarz
    Nasze polskie morze jest super

2. BabyApp
    Nasi chłopcy jeżdżą właśnie na przykład nad morze z biurem Tropem Przygody . Bardzo fajne te wyjazdy organizują tam, no i my jako rodzice mamy pełne zaufanie
    Ostatnio edytowane przez gonia7777 ; 09-10-17 o 12:48

Junior Member
    Palekrys

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-08-12 zobacz kalendarz
    Witam wszystkie mamy Podzielę się też swoją refleksją. Nieco ponad tydzień temu wróciliśmy z wyjazdu na jesienny urlop nad morzem. Mąż dłuuugo mnie namawiał, bo bardzo nie chciałam, po prostu nie widziałam sensu wyjazdu nad morze o tej porze roku. Jeszcze z dwójką dzieci....
    Ale muszę przyznać, że to był jeden z najlepszych i najlepiej spędzonych urlopów! Pogoda dopisała - nie było gorąco ani nawet super ciepło, ale było przyjemnie. Pogoda idealna na spacery brzegiem morza i wycieczki rowerowe nad jezioro. Byliśmy w Darłowie, przepięknej miejscowości. Nocowaliśmy w apartamentach Baltic Korona (swoją drogą rewelacyjne miejsce na wypad z rodziną - niczego tam nie brakuje, super wyposażone, świetnie urządzone, bardzo dobrze położone). Także polecam - wyjazd nad morze jesienią to genialny pomysł!

Junior Member
    Bea-ta

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-10-09 zobacz kalendarz
    my w te wakacje zdecydowaliśmy się niechorze noclegi, a dokładniej wybraliśmy DW Passat. dzieci miały tam pokój i plac zabaw co było dla nas ważne na wypadek złej pogody kiedy nie moglibyśmy pójśc na plażę

My z mężem co roku jeździmy sobie na wakacje nad morzem. Dzieciaki albo zabieramy ze sobą albo zostawiamy u dziadków, różnie to bywa, zależy jak chcą W tym roku jedziemy całą rodzinką do Gdyni. Udało nam się znaleźć na https://nadmorze.pl/gdynia/noclegi świetny apartament, w pobliżu którego jest plaża i plac zabaw dzieci. No lokalizacja jest po prostu idealna i już nie mogę się doczekać, aż tam pojedziemy!

Jeżeli chcecie spędzić wakacje w samym centrum to polecam Sopot i hostel w którym sami byliśmy a mianowicie http://www.stacjaplaza.pl/kontakt/ super miejsce, które też nie jest mocno drogie. Nam zależało właśnie na tak dobrej lokalizacji, aby nie tracić dużej ilości czasu na podróży autobusami bądź tramwajami a dzięki temu praktycznie były nam zbędne. Mamy nadzieję, że uda się jeszcze tutaj wrócić za rok i trafić w tak świetną pogodę

Member
    margo903

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2018-03-06 zobacz kalendarz
    Pierwszy raz w tym roku wybieramy się na jachty ze znajomymi tutaj https://www.sailor.pl/pl/czartery-jachtow-w-grecji. Widziałam zdjęcia z zeszłego roku, coś niesamowitego. Takich widoków nigdzie indziej nie znajdziecie.

9. BabyApp
    Junior Member
    kolaa9

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-10-06 zobacz kalendarz
    My także najczęściej jeździmy na wakacje nad morzem. Nie zawsze jest ładna pogoda, ale to nie zmienia faktu, że i tak super spędzamy czas i wracamy zawsze uśmiechnięci i szczęśliwi.

Wakacje nad morzem szczególnie dla dzieci są super.. Moje wysłałam tym razem na obóz sportowy https://tribesquad.pl/sportowy-oboz-...i-i-mlodziezy/ Gdzie świetnie wypoczną i nie będą miały czasu na nudę.Mogą ćwiczyć i dokształcać swoje ulubione sztuki walki Krav Maga.Mają tam świetnych trenerów.

jeśli planujecie wypad do Kołobrzegu to koniecznie zarezerwujcie sobie czas na wypad do restauracji My Fish. odkryłam w tym roku to miejsce i po prostu zakochałam się, tak smaczną rybę serwują. serio, lepszej chyba nigdy nie jadłam

Zapytaj naszych ekspertów
Rita Calderaro - Poczmańska
Rita Calderaro - Poczmańska Rehabilitant dziecięcy

Szpotawość kolanek

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów