Strona 1 z 5
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 41

Biznes dla młodej mamy

Widok mieszany

Biznes dla młodej mamy

Zastanawiam się, czy jako młode mamy macie czas na myślenie o jakimś własnym biznesie?
    Chodzi o pomysł na działalność gospodarczą - na przykład jakiś niewielki sklepik, otwarty kilka godzin dzienne.
    Pomyślałam o sklepie typu 1001 drobiazgów, do którego towar można sprowadzić z Chin.
    Okazuje się, że nie jest to trudn- wiadomo, na jakiej podstawie rozliczyć taki import towarów z Chin.
    Pomysł jest, jednak, zanim zabiorę się do realizacji, chciałabym posłuchać opinii mam, które aktywnie opiekują się maluchami.
    Ostatnio edytowane przez gonia7777 ; 28-04-16 o 09:48

Pomysł jest fajny, tylko pytanie, czy przeprowadziłaś badania rynku? Warto zrobić coś takiego, zanim zaciągniesz kredyt na własną działalnośc gospodarczą. Jest to o tyle istotne, że będziesz mieć pewnośc, czy ten biznes ma jakiekolwiek szanse na sukces w Twoim regionie czy nie. Profesjonalne firmy i agencje pr, zajmują się takimi sprawami, proponują całe strategie komunikacyjne i sprawiają, że Twój nawet mały lokalny biznes będzie mmiał szanse na sukces. Co do opieki nad dzieckiem się nie przejmuj - na pewno sobie poradzisz

Chyba najlepszy biznes dla młodej mamy to coś do pracy w domu... może jakieś tylko wyjazdowe zlecenia, np. fotografia, filmowanie itp.? Zawsze możesz zapytać w firmach, czy kogoś nie potrzebują jak mają za dużo pracy, To chyba by było najlepsze rozwiązanie.

Member
    Antossia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-05-19 zobacz kalendarz
    Ja też szukałam pracy w domu albo wieczorami na kilka godzin jak Kuba śpi. Własna działalność to jest więcej obowiązków niż nam się wydaje. Ciosia założyła własny biznes, mała kwiaciarnia i drobiazgi. Nie dość, że kasy dużo straciła (po poł roku istnienia - już wychodzi na swoje ale jeszcze długo do tego żeby jej się zwróciło to co włożyła) i ile czasu i energii na to poświęca. Dużo więcej niż myślała, że będzie ją to kosztować finansowo i fizycznie. Ma 2 dzieci już odchowanych, ale dzieciaki na tym strasznie tracą.

Też zastanawiam się nad rozpoczęciem własnego biznesu, ale kompletnie wiem od czego zacząć. Chyba na początek zainwestuję w jakieś tego typu dobre szkolenie aby ktoś fachowo mi podpowiedział jakie w ogóle mogę mieć szanse na powodzenie w biznesie.
    Ostatnio edytowane przez makalica87 ; 16-11-16 o 15:03

Ja też szukałam pracy w domu

Na pewno przy zakładaniu biznesu nie można zapominać o bezpieczeństwie. Warto poczytać sobie o obsłudze bhp na gdbhp.pl/szkolenia-outsourcingowe/outsourcing-bhp-ppoz/. To nie tylko prawny obowiązek, ale też praca firmy.

8. BabyApp
    Owszem, warto pamiętać przy zakładaniu własnego biznesu o szkoleniach bhp, ponieważ zdrowie jest najważniejsze. Jednakże, w momencie kiedy otwierasz biznes powinnaś pomyśleć również o dobrej promocji, tak aby z łatwością wejść na rynek. Dlatego lepiej zacząć od mediów społecznościowych w internecie jak np. linkedlin ,facebook czy twitter. Według mnie bardzo dobrze zostało to opisane krok po kroku jak skutecznie zaistnieć na takim portalu. http://www.injob.com/pl/pl/career-pl...my-na-linkedin

Member
    puszekk

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-11-17 zobacz kalendarz
    według mnie najważniejsze jest wykształcenie dróg jest kilka albo robisz amturę studia potem praca albo w trakcie albo nie robisz szukasz policealnej szkoły tu http://policealna.gowork.pl/oddzial/bialystok i też idziesz do pracy. No ale jeśli chcesz czegoś więcej od życia to wg mnie studia to takie minimum.

Senior Member
    Milla

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2010-10-27 zobacz kalendarz
    Zależy kto w czym się widzi, bo jak dla mnie to nie powinno się ograniczać tylko w powodu dziecka, a jak się coś chce, to wszystko można. Ja ostatnio postawiłam na mały biznes związany z wypiekami, do czego potrzebowałam kastli do wypieku: http://artvocado.pl/garowanie-kasta-do-odpieku-kastla-do-garowania-co-to-jest-i-do-czego-potrzebujesz/, co pomogłoby mi w moim małym biznesie. Jak to będzie wyglądało potem, dopiero się okaże.

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów