Strona 2 z 5
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 41

Biznes dla młodej mamy

Oczywiście, że to dobre rozwiązanie. Można odpowiednio rozplanować czas pomiędzy pracą a opieką nad maluchem. Warto szukać informacji czy inspiracji na stworzonym do tego forum http://forumdlabiznesu.pl/ Ważne, aby śledzić na bieżąco trendy czy znać nowe rozwiązania prawne. Wszystko to bowiem przyczyni się dynamicznego rozwoju firmy.

2. BabyApp
    Junior Member
    ladywb

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-04-07 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Evike Zobacz posta
    Zastanawiam się, czy jako młode mamy macie czas na myślenie o jakimś własnym biznesie?
    Chodzi o pomysł na działalność gospodarczą - na przykład jakiś niewielki sklepik, otwarty kilka godzin dzienne.
    Pomyślałam o sklepie typu 1001 drobiazgów, do którego towar można sprowadzić z Chin.
    Może zacznij od sklepu internetowego, a gdy dziecko podrośnie można rozszerzyć działalność o punkt stacjonarny.
    terapiarodzinna.com - psychoterapia w nurcie systemowym

Junior Member
    Elka.G

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-02-10 zobacz kalendarz
    Wydaje mi się, że na początek jest dobrze wziąć jakieś dofinansowanie na firmę. Wiem, że gdy skorzystasz z czegoś takiego to przez rok musisz utrzymać swoją firmę, a na początek dają 20tys. na rozkręcenie biznesu. Fajna opcja, jeżeli nie jesteś pewna czy zdołasz się utrzymać z dochodów lub boisz się zaciągnąc kredytu.

Member
    Misia88

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-02-14 zobacz kalendarz
    Dziewczyny, mam do Was pytanie tzw. "sondujące" Chciałabym wysondować, czy korzystacie może z portali ogłoszeniowych? Zastanawiam się poważnie nad tym, żeby siedzieć z małym a przy tym robić różnego rodzaju prace z domu. Znam się*trochę na grafice i składzie tekstu. Chciałabym dać ogłoszenia na różnych portalach, tyle że mam np. złe doświadczenia z gumtree (po ogłoszeniu 3 osoby weszły w ogłoszenie a nikt się*nie zgłosił :/ ) i szukam czegoś innego. Słyszałyście (obiło się*o uszy?) np. o czymś takim: http://oferia.pl/wykonawcy - dodałabym się tam jako wykonawca i może na takim bardziej związanym z pracą szybciej zaskoczy? Nie mogę na razie mieć regularnej pracy jeszcze z uwagi na małego.

Każdy biznes będzie fajny dla mamy, jak będzie ona stanowcza i będzie miała czas na rozwój siebie. Warto pomyśleć o ciekawym szkoleniu np. http://szkoleniadlakobiet.com/szkolenia/ . Taka mama też powinna się podszkolić przed podjęciem innej własnej firmy. Mamy w ten sposób lepsze perspektywy.

Member
    Madre

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-12-21 zobacz kalendarz
    i warto inwestować w różnego typu innowacje przykładowo warte uwagi dla firm usługowych są systemy kolejkowe gmatic, które bardzo dobrze radzą sobie ze wsparciem dla obsługi klientów.

Senior Member
    guaro

ALe pamiętaj że dobrze mieć jeszcze zabezpieczenie finansowe, czyli lepiej zostawić sobie pieniądze a wziąć pożyczkę teraz na starcie niż zainwestować wszystko. Z doświadczenia mogę polecić pożyczki w boss pożyczka, bo mają najniższe oprocentowanie i najdłuższy okres spłaty Możesz sobie to wyliczyć tutaj https://bosspozyczka.pl/

9. BabyApp
    Member
    Trepek1

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2010-10-13 zobacz kalendarz
    Co do własnego biznesu to kiedy już go założycie - warto się odpowiednio wypromować bo to podstawa sukcesu. Są różne rodzaje reklam - jednak bezsprzecznie skuteczną reklamą jest promocja firmy np na targach. Warto przejrzeć ofertę berkano expo ,ponieważ od wielu lat działają już w tej branży. Wykonują atrakcyjne stoiska targowe i galeryjne. Z tego co wiem to na koncie mają kilka większych współprac ze znanymi markami, zresztą wystarczy zajrzeć tutaj http://www.berkano.pl/nagrody

Własny biznes to świetna sprawa zwłaszcza dl;a młodej mamy. Sama mam firmę którą prowadze z domu i wiem jaka to wygoda. Ostatnio myślę o wycenie firmy w http://grupatrinity.pl/uslugi/doradz...owarowego.html Przyda mi sie to do dalszego rozwoju i ustalenia planu działania.
    Na początku zawsze jest ciężko ale jestem zdania, że kto nie ryzykuje nie pije szampana także do dziela

Zgadzam się Może wybierzesz się na Europejskie Forum Gospodarcze – Łódzkie 2017? To fajna okazja, żeby się doszkolić i poznać wpływowych ludzi.

Zapytaj naszych ekspertów
Rita Calderaro - Poczmańska
Rita Calderaro - Poczmańska Rehabilitant dziecięcy

Ciągnięcie za włosy i uszy.

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów