Strona 1 z 5
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 44

Zabawa i wolny czas :)

Junior Member
    martynaaaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-07-01 zobacz kalendarz

Zabawa i wolny czas :)

Cześć
    Chce wam polecić dobry sposób na zabawę i chwilę wolnego czasu dla siebie
    Kupiłam swojej Hani Trampoline Mała skacze, przewraca się, czasem nawet jak się zmęczy to tam zasypia A ja mam czas poczytać obok książkę czy po prostu posiedziecieć spokojnie
    Ja swoją kupiłam i jestem zadowolona. Solidna, bezpieczna, dobry zamek którego małą sama od środka nie otworzy tak że jestem spokojna Naprawdę polecam
    Ostatnio edytowane przez gonia7777 ; 12-04-16 o 10:24

2. BabyApp
    Member
    Rila

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-11-21 zobacz kalendarz
    O tak, takie wygłupy są uwielbiane przez maluchy (ale i przez starszych również!) My lubimy też spędzać czas na budowaniu z klocków! Mamy kilka zestawów i dzielimy się ze znajomymi dziećmi, jak przychodzą goście to urządzają sobie prawdziwy maraton budowlany A są i dla dziewczynek i dla chłopczyków więc na prawdę polecam Super sprawa, rozwija wyobraźnię, kreatywność i też uczy się dzielić z innymi
    Ostatnio edytowane przez gonia7777 ; 12-04-16 o 10:25

Member
    Mariolka87

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-16 zobacz kalendarz
    Ja tez jakiś czas temu myślałam o kupnie trampoliny, ale okazało się, że nie zmieści sie w ogrodzie, bo nie jest on duży i zrezygnowałam, bo nie chciałam kupować małej trampoliny. Teraz myslę o basenie, bo chcemy zrezygnować z oczka wodnego.

Member
    Derek

Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem tatą, moje dziecko urodziło się 2006-08-17 zobacz kalendarz
    trampolina to dobra rzecz, nie tylko dla dziewczynek, chlopcy tez z niej korzystaja

Junior Member
    inkamusz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-09-14 zobacz kalendarz
    A od jakiego wieku dziecka trampolina jest zalecana? Mój synek ma niecałe 2 lata, czy taka trampolina będzie dla niego atrakcyjna?

Senior Member
    MamaWika

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-17 zobacz kalendarz
    moja mala od urodzenia skacze ja sie urodzila, czesto tam lezala sobie, bo na podworku mało miejsca, wiekszosc zajmuje wlasnie trampolina. potem jak juz byla starsza, to synek skakal, tak ostroznie, a ona sie odbijala, kolysala. Jeszcze nie potrafila chodzic, a juz sama zaczela skakac.

Trampolina to na prawdę super sprawa doskonała opcja dla dzieci w każdym wieku co do sposobów na aktywny i oryginalny wypoczynek, to ostatnio dowiedziałam się o portalu "Click&Dance". Jest to portal e-learningowy dla dzieci do nauki tańca w domu. Co o tym myślicie? Może miałyście już z czymś takim do czynienia? W sumie pomysł nie jest zły
    Ostatnio edytowane przez Aga ; 27-06-16 o 14:45

9. BabyApp
    Member
    Julis

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-07-06 zobacz kalendarz
    U mnie nie ma miejsca na trampolinę, w wolnym czasie czytam dziecku książki, córka to bardzo lubi, a ja jestem zadowolona gdy widzę ją pochłoniętą w czytanej przeze mnie historii. Mowa oczywiście o książkach przeznaczonych dla dzieci, ze strony księgarni kangurek można między innymi takie kupić, ewentualnie poszukać w pobliskiej księgarni, chodź ja preferuję te internetową bo zawsze jest spory wybór i często nowe pozycje do kupienia.

Junior Member
    Stokrotka83

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-12-05 zobacz kalendarz
    Trampoliny są bardzo popularne i uwielbiane przez dzieci ale długie i częste skakanie powoduje ból głowy u dzieci Tak powiedziała mi doktor pediatra. Można zamiast trampoliny kupić dziecku piaskownicę, huśtawkę lub zjeżdżalnię i też będzie się fajnie bawiło.

Senior Member
    MamaWika

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-17 zobacz kalendarz
    my mamy wszystko, co wymienilas. i kazda z tych atrakcji spelnia inna funcje. glowa ich od trampoliny nie boli, za to zauwazylam,ze odkad mamy, to Wiktor ma lepsza kondycje.Kolezanki corka miala problemy z nadwaga, nie lubila ruchu, sportu, trampolina ja rozruszala. Na trampolnie biegaja, skacza, uprawiaja jakies zawody, robia bitwy, a jak sie zmecza-biora koce i lezakuja, albo rysuja. kiedy Nadia byla mała robiła nam za kojec.jedynce co-boje sie urazow, ale Wiktor potarfil sie porzadnie poturbowac na hulajnodze, tak naprawde-kazda aktywnosc fizyczna moze spowodowac nieszczescie, wiec nie ma panikowac.

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów