Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 21 do 29 z 29

Pieluszki dla wcześniaków

Senior Member Awatar Agnieszka.
    Mieszka w
    Choroszcz,Białystok
    O mnie
    Szczęśliwa mama szczęśliwych dzieci
    Data
    17/09/2010
    Cytat Zamieszczone przez milkaplp Zobacz posta
    Kati moja Karolina urodziła się 19.05.2011 była dwie doby pod respiratorem a teraz jest na CEPAPIE miała infekcję wysoką żółtaczkę zalegania w żołądku ma bezdechy. Nawet nie mam pojęcia kiedy mogą mi ją wypisać myślę że nie wcześniej niż za jakieś dwa miesiące.
    moja Calineczka też malutka się urodziła(27t0d,1060g) i leżała 2m5d w szpitalu.Wypisali ją z wagą 2890g i jak zjadała całą porcję z butelki.Długo była pod CPAPem,ale w końcu załapała jak oddychać. Trzeba być dobrej myśli

2. BabyApp
    Senior Member Awatar MartaB
    Mieszka w
    Śląsk
    O mnie
    Mama od 04.2011r :)
    Cytat Zamieszczone przez Agnieszka. Zobacz posta
    Marta nasze pieluchy to One Size.Ja na starcie miałam 3 pieluchy i do każdej po 2-3 wkłady(2 do motylków).Przez pierwszy m-c moja Gabi zawsze kupkę robiła jak tylko poczuła miękki materiał hehe prania miałam po same uszy.Teraz pielucha jest 'pełna' tylko z rana
    Sorry, że tak Cię męczę, ale jest to dla mnie bardzo interesujący temat.
    Czy dobrze rozumiem, że na początku miałaś 3 kompletne pieluchy i do tego w sumie jakieś 8 wkładów. Czyli używałaś tych kieszonek trochę jak otulaczy- wymieniałaś wkłady jak się zabrudziły, a pielucha zostawała? Czy po każdej zmianie prałaś pieluchę i wkładkę? Bo szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie ciągłego prania w rękach- mogłabym robić 1 pranie dziennie, albo 1 na 2 dni, ale to chyba musiałabym mieć sporo większy pakiet, prawda?

Senior Member Awatar Agnieszka.
    Mieszka w
    Choroszcz,Białystok
    O mnie
    Szczęśliwa mama szczęśliwych dzieci
    Data
    17/09/2010
    Cytat Zamieszczone przez MartaB Zobacz posta
    Sorry, że tak Cię męczę, ale jest to dla mnie bardzo interesujący temat.
    Czy dobrze rozumiem, że na początku miałaś 3 kompletne pieluchy i do tego w sumie jakieś 8 wkładów. Czyli używałaś tych kieszonek trochę jak otulaczy- wymieniałaś wkłady jak się zabrudziły, a pielucha zostawała? Czy po każdej zmianie prałaś pieluchę i wkładkę? Bo szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie ciągłego prania w rękach- mogłabym robić 1 pranie dziennie, albo 1 na 2 dni, ale to chyba musiałabym mieć sporo większy pakiet, prawda?
    Zaczęłam ich używać jak mniej więcej kupki się unormowały,choć i niespodzianki się zdarzały.a prałam je w rękach(same wkłady-wtedy wkład nie był w kieszonce) a pieluchę dopiero wieczorem przepierałam.do dziś tak robię.otulaczy nie miałam teraz zastanawiam się nad taką http://www.pieluszkarnia.pl/product-...inky-Baby.html i nad pływaczkami z racji wyjazdów nad jeziora.
    osobiście z perspektywy czasu - za mało miałam pieluch jak na początek.radziłabym kupić z 6szt (12 wkładów/lub więcej)spory wydatek ale się nie urobisz po łokcie z praniem.
    później wstawię zdj Gabuli w motylkach do galerii
    pozdr

Senior Member Awatar Pandora
    Mieszka w
    Wielkopolska
    O mnie
    Blogerka.
    Dla wcześniaków są pieluszki z firmy Happy. Używaliśmy ich przez pewien czas a potem przerzuciliśmy się na Pampers New Born.

Dada nie polecam. Nie dla wcześniaków. Nie mają porządnego aplikatora i szybko stają się mokre - nie są chłonne - więc mogą odparzać delikatną skórę malca.

Senior Member
    Darius012

O mnie
    :)
    Cytat Zamieszczone przez Pandora Zobacz posta
    Dla wcześniaków są pieluszki z firmy Happy. Używaliśmy ich przez pewien czas a potem przerzuciliśmy się na Pampers New Born.

Dada nie polecam. Nie dla wcześniaków. Nie mają porządnego aplikatora i szybko stają się mokre - nie są chłonne - więc mogą odparzać delikatną skórę malca.
    Ja w ogóle nie polecam Dada dla noworodków,. Uważam, że przez pierwszy miesiąc warto jest inwestować w Pampers active baby oraz premium care.
    Happy także używaliśmy jak Panienki maiły niecałe 2miesiące, ponieważ wcześniej dostaliśmy bardzo dużo pampersów i nie rozglądałam się w sklepach.
    Alicja - 30.11.2011r,14:42, 2300g, 50cm, 10 pkt w skali Apgar, 36tc (CC)
    Kornelia - 30.11.2011r, 14:44, 2360g, 49cm, 10 pkt w skali Apgar, 36tc (CC)

Agata - 30.11.2012r, 21:03, 4340g, 57cm, 10 pkt w skali Apgar, 40tc (SN)

Senior Member Awatar Pandora
    Mieszka w
    Wielkopolska
    O mnie
    Blogerka.
    Cytat Zamieszczone przez Darius012 Zobacz posta
    Happy także używaliśmy jak Panienki maiły niecałe 2miesiące, ponieważ wcześniej dostaliśmy bardzo dużo pampersów i nie rozglądałam się w sklepach.
    Na początku bałam się przejść na Pampersy z Happy ,bo Happy Jaś miał leżąc w inkubatorze i po prostu miałam jakieś obawy przed odparzeniami. Potem moi rodzice kiedyś kupili jedną dużą paczkę New Born Pampersów i zaczęłam je zakładać na dłuższe spacery i tak przy pampersach zostałam (z małą przerwą na huggiesy ,ale huggies nam nie podeszły w ogóle). A teraz jesteśmy na DADA ,choć mam nadzieję ,że od poniedziałku jak się wezmę raz a porządnie za Jasia nocnikowanie to do końca kwietnia się pozbędziemy pieluch w ogóle ...

Senior Member
    Darius012

O mnie
    :)
    Dziewczęta także w szpitalu miały Happy.
    Alicja - 30.11.2011r,14:42, 2300g, 50cm, 10 pkt w skali Apgar, 36tc (CC)
    Kornelia - 30.11.2011r, 14:44, 2360g, 49cm, 10 pkt w skali Apgar, 36tc (CC)

Agata - 30.11.2012r, 21:03, 4340g, 57cm, 10 pkt w skali Apgar, 40tc (SN)

9. BabyApp
    Senior Member Awatar KarolaK
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą bliźniaków - chłopcy urodzili się 28.03.2012
    Jaruś używał pierw pampersa 1 (miał je zawijane), a potem Happy 0 - zresztą nadal ich używa
    36+6 tydz. 28.03.2012, CC, Filip 3300g, 51cm i 10p Apgar, Jarek 1980g, ok 47cm i 2p Apgar

https://www.facebook.com/FitTwinsowaMama?ref=hl Fit Twinsowa Mama

Ja za to chciałabym Wam polecić super skuteczny i w 100% naturalny bio d nappy fresh dodatek antybakteryjny do prania pieluch 500g. Zmiękcza tkaniny i usuwa plamy już w 40 stopniach. nadaje się zarówno do pralki, jak i do prania ręcznego. Polecam https://e-kidsplanet.com/nappy-fresh...prania-pieluch

Zapytaj naszych ekspertów