Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Ciaza czy klamstwo!!??

Ciaza czy klamstwo!!??

Witam serdecznie
    Bardzo prosze o radę, opinię
    Mam na imie Wojtek i mam niestety bardzo powazne podejrzenia czy moja byla dziewczyna byla w Ciazy
    Wiem ze to nie jest odpowiedni temat ma tym forum ale...
    Od maja 2015 mieszkam za granica w kraju arabskim. W polowie czerwca dowiedzialem sie o rzekomej ciazy.
    Byl to dla mnie szok jako ze byla partnerka konczy w tym roku 42 lata i przede wszystkim brala tabletki antykoncepcyjne
    Ostatecznie przebywajac za granica 27 listopada(poczatek 7mca) dowiedzialem sie o rzekomym poronieniu.
    Przylecialem nastepnego 2 dni pozniej(dzien po wyjsciu ze szpitala) i... Doszlo( jej propozycja) do kontaktu seksualnego.
    Podczas/ po kontakcie( w prezerwatywie) nie widzialem absolutnie zadnej krwi w okolicach intymnych narzadow.
    Czy jest to mozliwe?
    Owszem przyslala mi zdjecie testow oraz usg ale przeciez to takie "dowody" mozna kupic.
    W obecnej chwili stara sie zniszczyc mi zycie roznymi szantazami itp, ale to nieistotne.
    Prosze o wyrazenie opinii
    Daiekuje

2. BabyApp
    Senior Member
    maskotka

O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży
    Nie, żadna kobieta dwa dni po porodzie i śmierci swojego dziecka (w 7 miesiącu już się nie roni tylko rodzi przedwcześnie i jest to już normalny poród) nie będzie w stanie uprawiać seksu. Ani fizycznie ani psychicznie. Nie mówiąc o tym, że jeśli dziecko umiera w 7 mc to normalnie dostaje się akt urodzenia i zgonu. Można dziecko pochować itp.

admin Awatar Kasia
    Mieszka w
    Sulejówek
    No i dochodzą do tego jeszcze odchody poporodowe ...

Senior Member Awatar kasiab88
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-09-23 zobacz kalendarz
    Generalnie można uznać, że najzwyczajniej w świecie kobieta klamala w kwestii ciąży. Tak jak piszą dziewczyny po porodzie czy nawet po łyżeczkowaniu występuje krwawienie. A jak wygląda kwestia karty ciąży?

Senior Member Awatar gonia7777
    Mieszka w
    Warszawa
    No, niestety chyba ściema A moze poroniła wcześniej, tylko poinformowała cie o tym w 7. miesiącu? To by tłumaczyło obecność dowodów...

Dziekuje za odpowiedzi. Nie pytalem o karte pobytu. Wrocilem do Kataru wiec teraz z pewnoscia niczego od niej sie nie dowiem
    Jeszcze jedno mnie zastanawia- przesylala mi zdjecie USG na ktorym nie bylo zadnych danych- dane matki, wiek, jakiekolwiek informacje...
    Niestety po fakcie zaczalem laczyc w calosc podejrzenia kiedy zorientowalem sie ze ona jest w stanie zrobic wszystko aby mnie zachowac przy sobie.

Też ,że takie Wariatka chodzą po Świecie:/Po prostu cie oszukała pod każdym względem.Jest to przykre.Daj sobie z tą wariatka spokój. Pomyśl sobie co by było gdybyś naprawdę miał z taką kretynka dziecko.Uciekaj chłopak.

9. BabyApp
    Senior Member Awatar Mikaaa
    O mnie
    jestem mamą Aniołka
    Niestety widać kobieta Cię oszukała.
    Po pierwsze - tak jak napisały dziewczyny, kobieta po stracie dziecka nie myśli o stosunku. Do tego dochodzą odchody poporodowe.
    Po drugie - w 7 miesiącu to nie poronienie tylko poród przedwczesny. Dziecko trzeba zarejestrować, dostaje się akt urodzenia (czy w tym rzekomym przypadku - akt zgonu). Jest również prawo do pochowania Maleństwa.
    Po trzecie - na USG zawsze są dane matki, imię nazwisko, wiek, dane lekarza i parametry ciąży.

Niestety padłeś ofiarą okropnego oszustwa. Nie wiem jaką trzeba być kobietą, by wymyśleć coś takiego.

Senior Member Awatar gonia7777
    Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez Poszukujacy prawdy Zobacz posta
    Dziekuje za odpowiedzi. Nie pytalem o karte pobytu. Wrocilem do Kataru wiec teraz z pewnoscia niczego od niej sie nie dowiem
    Jeszcze jedno mnie zastanawia- przesylala mi zdjecie USG na ktorym nie bylo zadnych danych- dane matki, wiek, jakiekolwiek informacje...
    Niestety po fakcie zaczalem laczyc w calosc podejrzenia kiedy zorientowalem sie ze ona jest w stanie zrobic wszystko aby mnie zachowac przy sobie.
    Na USG nie musi być takich informacji. nie każdy lekarz to wpisuje.

admin Awatar Kasia
    Mieszka w
    Sulejówek
    Na samym wydruku nie, ale powinna być dołączona kartka z danymi mamy

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów