Strona 2 z 6
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 55

dieta

Senior Member Awatar eWoWe
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-06-21 zobacz kalendarz
    Ja byłam na diecie, ale na diecie byłam już też przed ciążą. Tylko na takiej od dietetyka, więc w ciąży dostosował wszystko pod nowe wymagania
    Bezpieczne i kreatywne gry oraz zabawy dla przedszkolaków i młodych szkolniaków
    http://bajkowa.tv/

2. BabyApp
    No trzeba tez uwazac, zeby dziecko od nadmiaru jakiegos produktu co spozywa mama, samo nie dostało alergii..

Senior Member
    MamaWika

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-17 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez kokabinka Zobacz posta
    No trzeba tez uwazac, zeby dziecko od nadmiaru jakiegos produktu co spozywa mama, samo nie dostało alergii..
    tak sie teraz zastanawiam, bo ja w ciazy z Nadia pochlanialam kilogramy truskawek. Urodzila sie we wrzesniu, wiec wlasciwie wiekszosc ciazy te owoce byly. I Nadia jest uczulona na truskawki, a bardzo je lubi. Wrecz uwielbia. I niby truskawki czesto uczulaja, znam sporo osob z tym problemem, z drugiej strony-moze i ja wlasnie sie do tego przyczynilam?

lepiej zmienic, na zdrowe jedznenie jesli jadlo sie zle

Dokładnie tak, jak się w ciąży je za dużo witamin to dziecko może dostać awitaminozy.
    aktywna staraczka

Junior Member Awatar mamawarszawianka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-08-04 zobacz kalendarz
    Ja w ciąży bardzo uważałam na to co jem. Czasem było małe słodkie szaleństwo, na szczęście miałam ochotę na kwaśne. Zależało mi, żeby maluszek dostawał to co najlepsze od mamy. Po urodzeniu synka nie zmieniłam swojej diety i również jemu podaję eko owocki i warzywka. Super godne polecenia są eko - bio warzywa są w Lidlu.
    Z produktów EKO, które polecam to też ciecierzyca, orzechy, siemię lniane, kasza gryczana niepalona. Cenowo BIO produkty zawsze są trochę wyższe, ale nie ma co oszczędzać przecież jesteśmy zbudowani z tego co jemy.
    MamaWarszawianka - O macierzyństwie z Warszawą w tle.

admin Awatar Kasia
    Mieszka w
    Sulejówek
    Cytat Zamieszczone przez nadieżda83 Zobacz posta
    Dokładnie tak, jak się w ciąży je za dużo witamin to dziecko może dostać awitaminozy.

Awitaminoza to brak witamin, a nie ich nadmiar Ale w przypadku witamin z jedzenia nie ma takiego ryzyka.

9. BabyApp
    dokładnie. A hiperwitaminoza to nadmiar witamin.
    aktywna staraczka

Junior Member
    agiKow

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-03-05 zobacz kalendarz
    Ja jadłam nornalnie, unikałam kawy w to miejsce jakieś herbatki owocowe, ale takie za oparte na naturalnym suszu, starałąm się także jeść możliwie różnorodnie, świadomie dodawałam do diety jajka, za którymi nie przepadam oraz mięso, którego nie lubię. Ważne jednak, żeby się nie przejadać, kobieta w ciąży nie musi być gruba i tłusta to nie te czasy.

Dieta na owocach i warzywach najlepsza

Zapytaj naszych ekspertów
Rita Calderaro - Poczmańska
Rita Calderaro - Poczmańska Rehabilitant dziecięcy

Ciągnięcie za włosy i uszy.

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów