Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Jaki wybrać ciśnieniomierz?

Jaki wybrać ciśnieniomierz?

Hej, czy możecie polecić jakiś ciśnieniomierz? Mam ostatnio skoki ciśnienia i lekarz kazał się zaopatrzyć w takie urządzenie.

2. BabyApp
    Co powiecie na ciśnieniomierz http://diagnosis.pl? Znacie tą markę ? Możecie coś powiedzieć na ich temat ?

wiesz co myślę że firma nie ma znaczenia, każdy jest dokładny, ja mam takie do torebki malutki, na avans.pl kupiłam, jest bardzo wygodny w użyciu, a że muszę mierzyć ciśnienie regularnie to sprawdza się idealnie, polecam takie

tutaj niestety muszę się nie zgodzić z Tobą bo firma firmie nierówna, ja miałam jakiś właśnie kupiony w sklepie z elektroniką i pomiar jak mi coś w końcu nie pasowało więc zaniosłam go i porównałam z pomiarem w przychodni różnił się o ponad 10 jednostek a jak się bierze leki to 10 może wiele zmienić w górę albo w dół, potem sobie poszłam porządnie do apteki kupić właśnie diagnosis o który ktoś wcześniej pytał i to jest zdecydowanie dokładny aparat gdzie mogę być pewna, że nie ma błędów w pomiarach

Miałam kilka różnych ciśnieniomierzy od Geratherm między innymi Easy Med. Tak ogólnie z tych sprzętów byłem zawsze zadowolona. Jeżeli szukasz sensownych propozycji, to myślę, że możesz zerknąć sobie do oferty tej firmy. Zapewne coś interesującego będziesz w stanie wybrać.

Zobacz na stronie doz tam jest duży wybór takiego sprzętu, są fajnie opisane na pewno znajdziesz coś dostosowanego do swoich potrzeb.

Na stronie doz można kupić tak sprzęt? Fajnie, nie wiedziałam, a termometry też mają? Takie dla dzieci mnie interesują

9. BabyApp
    Sama stoję przed takim wyborem. Okazało się, że mąż musi regularnie swoje ciśnienie kontrolować. Zależy mi na dobrym, dokładnym przede wszystkim urządzeniu. Na https://www.leifheitsklep.pl/ zastanawiam się nad takim naramiennym. Cenę ma dobrą, sporą pamięć, czujnik uniemożliwia zły pomiar. Myślę, że taki to już byłby odpowiedni. Nawet średnią z trzech ostatnich wyników wylicza.

Na pewno w doz dostaniesz taki termometr, polecam udać się też do apteki, Panie fajnie doradzają.

My ostatnio kupowalismy babci cisnieniomierz bo zauwazylismy ze ma spore zawroty glowy i nieraz lala sie jej krew z nosa tak po prostu. Faktycznie okazalo sie ze miala problem z cisnieniem, udalismy sie do lekarza i wyszlo znacznie wiecej rzeczy. Babcia za mlodu nie dbala za bardzo o siebie i teraz boryka sie z wieloma chorobami. No a my nie bylismy w stanie opiekowac sie nia przez caly czas. Na szczescie przebywa teraz w domu seniora Pod Topolami w Piotrkowie Kujawskim https://podtopolami.eu/ gdzie jest pod stala opieką medyczną. Odwiedzamy ja czesto i widzimy ze jest z nia znacznie lepiej - w tym miejscu maja profesjonalny sprzet medyczny.

Zapytaj naszych ekspertów
Rita Calderaro - Poczmańska
Rita Calderaro - Poczmańska Rehabilitant dziecięcy

Wzrok

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów