Strona 3 z 7
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 66

Budowa domu-namiary na dobrych specjalistów.

Senior Member Awatar kasia.s
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2019-05-29 zobacz kalendarz
    Jeśli jesteś na etapie budowy domu to mogę Ci polecić tę stronę: dekarz.nowaruda.pl Na pewno Ci się przyda, bo pamiętam, że ja w czasie budowy również szukałam informacji w sieci.

2. BabyApp
    Jakbyście potrzebowali takich rzeczy jak nasady, wkłady kominowe, systemy kominowe, warto przejrzeć sobie asortyment http://tani-komin.pl/70-nasady-kominowe firma ma bardzo duży wybór tego typu asortymentu, ceny oferują przystępne. Budowa domu to bardzo duże przedsięwzięcie, także trzeba szukać oszczędności, kupując online na pewno trochę pieniędzy zostanie w naszym portfelu.

Member
    Hatet

Według mnie w dzisiejszych czasach powinno się w miarę możliwości budować inteligentne domy z rozwiązaniami takimi jak te opisane na przykład tutaj http://apasmart.pl/ , które będą nam ułatwiać życie. Wato wykorzystać to, że można sobie ułatwić życie i wprowadzić do codzienności trochę oszczędności dzięki takim rozwiązaniom

Senior Member
    Milla

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2010-10-27 zobacz kalendarz
    Budowa domu do łatwych nie należy, trzeba naprawdę sporo się naprawcować i nakombinować, a do tego jeszcze tanie to nie będzie.

Member
    Inatka93

Myślę, że jest wiele rzeczy, o których trzeba pamiętać przy budowanie domu, ale uwierzcie mi, nasz elektryk "zapomniał" czym są puszki podtynkowe i w połowie mieszkania ich w ogóle nie pozakładał.. Możecie sobie wyobrazić, jak nam latają kontakty.. To taki mały szczegół. jednak lepiej dla was, żebyście o nim pamiętali, bo to utrudnia życie. Teraz już wszystko jest zrobione jak trzeba, ale miesiac temu to masakra była..

Mam troszkę inne pytanie, lekko związane ze studiami i oczywiście z inwestycjami budowlanymi. Przerabiamy teraz temat ruchomych podestów i interesuje mnie, czy stosujecie je podczas waszej budowy? Czy warto, czy przyśpieszają czas realizacji danego obiektu? Dzisiaj znalazłam artykuł http://gdbhp.pl/co-to-sa-podesty-his...enie-podestow/ który wprowadzał mnie w te zagadnienia. Wasza odpowiedz dużo by mi pomogła.

Junior Member
    ErykaO

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-10-01 zobacz kalendarz
    Zależy jakich specjalistów potrzebujesz. Jeśli chodzi o ocieplenia to bardzo dobre opinie ma firma http://ewapur.pl/. Robią oni ocieplenia metodą natryskową - pianą pur. Czyli chyba obecnie najlepszy system, bo zupełnie likwiduje mostki cieplne. No i dodatkowy plus, to to, że cała robota trwa dużo krócej niż tradycyjne sposoby ocieplenia. A wiadomo, że przy budowie czas też się bardzo liczy.

9. BabyApp
    Ja mogę bardzo polecić dobry sprzęt, który na pewno przyda Ci się do kopania fundamentów domu, a mianowicie koparki atlas www.atlas-poland.pl/katalog/koparki-kolowe. Ja miałem szczęście korzystać z tej koparki i jestem bardzo z tego zadowolony. Wszystko poszło szybko i sprawnie, a robota wykonana profesjonalnie!

Jakby nie daj Boże kiedykolwiek was zalało mogę polecić Belfor.com.pl - przeprowadzają osuszanie budynków, wyposażenia, książek i elektroniki. Działają na terenie całego kraju i można bez problemu się umówić na bezpłatne oględziny.

Ja mogę dorzucić namiar na świetną firmę, która zajmuje się ociepleniem budynków - za pomocą pianki pur. W ten sposób ociepliliśmy poddasze w naszym domu. Tutaj ich strona http://www.termoizolacjepur.pl, a na niej znajdziecie wiele informacji o tej metodzie ocieplania.

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów