Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Gry sieciowe dla kilkulatków?

admin Awatar Kasia
    Mieszka w
    Sulejówek

Gry sieciowe dla kilkulatków?

Czy wasze dzieci grają w internecie w jakieś gierki? Moje tak, i zastanawiam się, czy jest jakiś sposób, by w reklamach poprzedzających wczytanie się gry nie pojawiały się gołe panie

2. BabyApp
    Senior Member Awatar pinacolada
    Mieszka w
    Polska ;-P
    O mnie
    Mama słodkiej dwójki ;-)
    Moja córa gra ale w takie chyba z przyjaznych stron bo golizna na szczęście się tam nie pojawia. Jest to np, mini mini, ciufcia, mis bu

Senior Member Awatar Pandora
    Mieszka w
    Wielkopolska
    O mnie
    Blogerka.
    Mój 2,5 latek czasami gra w gry na telefonie dotykowym ... Z początku myślałam ,że on np. podbija piłkę przypadkowo i wszystko co robi jest przypadkiem - ale okazało się ,że on potrafi zebrać więcej punktów niż my - i to wcale nie przypadkiem. Do tego ma niesamowicie zwinne palce i zawsze wie gdzie nacisnąć . Oczywiście nie ma telefonu co dziennie ,ale czasami po prostu załamuje ręce i mówię ,że to jest ,,Dziecko XXI wieku".

http://www.grydladzieci.pl to bardzo fajna stronka dla dzieci, tylko bezpieczne gry, bez reklam, polecam

Czasami pozwalam córci, ale tylko i wyłącznie na stronie www.miniminiplus.pl tam są wg mnie odpowiednie gry dla niej a do tego edukacyjne a i ja sama lubię tam zaglądać bo są fajne informacje dla rodziców )

Ja również włączam swoim maluchom gry na minimini ponieważ są edukacyjne i jeszcze z bohaterami bajek Synek uwielbia gdy rybka chwali go za poprawnie rozwiązane zadanie i razem z nią powtarza "wspaniale", "tak trzymaj" Naprawdę polecam

Takie gry online są dobre, ale nie przyzwyczajajmy maluchów za bardzo do komputera. Trzeba zapewniać jak najwięcej innych rozrywek, to jest tylko taka zastępcza zabawa.
    Nie ma kobiet idealnych. Są tylko takie, które potrafią nam przesłonić wady biustem, stojaki.

9. BabyApp
    U mnie dziecko jest przyzwyczajone do komputera, ponieważ nie mamy telewizora :P kiedyś się nam spalił podczas burzy i od pory jesteśmy szczęśliwymi nieposiadaczami Bajki ogląda na komputerze. Starałam się, żeby gry poznała jak najpóźniej, ale zobaczyła to kiedyś u swojej koleżanki i tak sie zaczeło.
    Mamy podobnie - gry edukacyjne na odpowoednik poziomie i dość rzadko w ramach nagrody.
    Można mieć to co wszyscy, albo zainwestować wstalgast

Trzeba jak najdłużej trzymać dziecko od komputer. Proponować mu jakieś inne gry i zabawy, jest przecież teraz tylko możliwości. Można też zachęcać dziecko do wyjścia na dwór i tam spędzania wolnego czasu, oczywiście gdy jest ładna pogoda. Można też kupić dziecku hulajnogę, albo rowerek i ten czas na podwórku będzie mogło spędzać bardzo aktywnie.

Senior Member Awatar karolina86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-11-24 zobacz kalendarz
    Ja zawsze uważałam, że dzieciom (zwłaszcza malutkim) nie powinno się pokazywać komputera, telefonu. Niestety w realu okazało się, że to w dzisiejszych czasach jest bardzo trudne. Zwłaszcza, jeśli rodzice pracują przy kompie i telefonie. No i niestety córka pokochała te wynalazki. :/ W sytuacjach awaryjnych dawałam jej tela i włączałam yt, żeby słuchała swoich ulubionych nagrań. Teraz ma 15 m-cy i sama potrafi włączyć sobie you-tube w iPhonie i swoją ukochaną piosenkę "veo veo" (to już ma w wyszukiwarce).

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów