Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

prezent dla Mamy bliźniaków, jaki?

Junior Member
    Wiktoriia

O mnie
    Staram się o ciążę
    Wszystko zależy od tego, jaki masz budżet. Wiadomo, przydałby jej się podwójny wózek, ale to są duże koszta. Z rzeczy bardziej przyziemnych - jakieś naturalne kosmetyki po porodzie.
    .

2. BabyApp
    Senior Member
    guaro

Może perfumy? Albo biżuteria W końcu mama też musi wyglądać Zerknij może wypatrzysz coś fajnego
    Ostatnio edytowane przez gonia7777 ; 17-07-18 o 14:15

Myślę, że w tych czasach perfumy czy biżuteria to już przeżytek. Trzeba być bardziej kreatywnym A czy może myśleliście o ekspresie do kawy ? Ja zastanawiam się właśnie nad takim prezentem ? Co o tym myślicie ? Rozglądałam już się nawet i zanalazłam na stronie bardzo ciekawy ranking może, którejś z Was też się przyda

Senior Member
    katiuszka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-03-16 zobacz kalendarz
    A może niania elektroniczna? to super przydatny gadżet dla mam a skoro bliźniaki to już w ogóle. Nawet teraz widziałam że Xblitz ma takie z kamerką -

Witam Was! Czy mógłbym się Was doradzić w pewnej sprawie? Niebawem będę musiał nabyć jakieś sprawdzone upominki. Zastanawiam się właśnie, czy macie może w tej kwestii jakieś przetestowane rady? Niedawno w oko wpadło mi czapki zimowe damskie na szydełku[/url]. Warto to kupić na prezent?
    Życie jest jak rower, żeby zachować równowagę, trzeba jechać naprzód i pedałować

Senior Member Awatar Borowa
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-11-20 zobacz kalendarz
    Ta książka to jak dla mnie średnio trafiony prezent. Postawiłabym na coś praktyczniejszego i kupiła jej na przykład taki zestaw [ Jest w nim poduszka rogal do karmienia, butelka Natural Feeling, smoczek a także wkładki laktacyjne z serii Natural Feeling. Poza tym dla mamy użycie poduszki podczas karmienia oznacza mniejsze napięcie mięśni szyi, ramion i rąk, gwarantuje wyprostowaną, wygodną pozycja bez wysiłku. A to będzie bardzo ważne przy dwójce maluszków. Myślę, że ucieszy się bardzo z takiego podarunku.
    Ostatnio edytowane przez gonia7777 ; 17-07-18 o 14:14
    Puste kieszenie nigdy nie powstrzymały nikogo przed podjęciem działania. Mogą to zrobić tylko puste głowy i puste serca.
    - Peale Norman Vincent

Może taki worko-plecak https://recenogi.pl/pl/p/Worko-pleca...-szary-len/521 ? Jest w modnym wzorze no i dużo się w niem zmieści. Ja potrafię się spakować w niego na trening, więc uwierz mi jest bardzo pojemny, a tego właśnie potrzebuje młoda mama dwóch maluchów

9. BabyApp
    Nie musi byc to związane koniecznie z dzieciakami... .Czasami warto jest podarować coś jedynie dla niej

ładne kwiaty zamówione w kwiaciarni http://www.kwiaciarnialublin.pl/
    biżuterię
    kosmetyki
    ewentualnie złożyć się w kilka osób i sprezentować jej pobyt w spa aby mogła się zrelaksować.....
    Ostatnio edytowane przez Indigo ; 20-05-19 o 10:06

Zapytaj naszych ekspertów
Rita Calderaro - Poczmańska
Rita Calderaro - Poczmańska Rehabilitant dziecięcy

Szpotawość kolanek

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów