Strona 1 z 5
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 46

Kredyt gotówkowy czy hipoteczny na remont

Member
    anielka2

Kredyt gotówkowy czy hipoteczny na remont

Niestety ale z mężem raczej się przeceniliśmy Remont mieszkania miał kosztować 30 tys. złotych. Będzie 10 tys. złotych więcej a ich nie mamy tak więc chcielibyśmy dobrać sobie kredyt. I tak się zastanawiam co będzie lepsze.Zwykły kredyt gotówkowy czy może pożyczka hipoteczna na remont? Jak myślicie?

2. BabyApp
    Member
    Selena

Cytat Zamieszczone przez anielka2 Zobacz posta
    Niestety ale z mężem raczej się przeceniliśmy Remont mieszkania miał kosztować 30 tys. złotych. Będzie 10 tys. złotych więcej a ich nie mamy tak więc chcielibyśmy dobrać sobie kredyt. I tak się zastanawiam co będzie lepsze.Zwykły kredyt gotówkowy czy może pożyczka hipoteczna na remont? Jak myślicie?
    W przypadku takiej kwoty lepiej będzie opłacał się kredyt gotówkowy. Pożyczka hipoteczna wymaga wyceny a chce Ci się to robić ? Obecnie kredyty gotówkowe są korzystnie oprocentowane. Możesz liczyć na coś oprocentowanego już poniżej 10%. Pogadaj sobie z jakimś doradcą to Ci coś sensownego poleci.

Member
    anielka2

Szczerze? To wolałabym to załatwić przez internet. Siostra zakładała sobie ostatnio lokatę przez internet,mówiła,że ma lepsze warunki dzieki temu to podejrzewam,że z kredytem byłoby tak samo. Myslałam,że wezmę kredyt oprocentowany tak na ok 15%.Znajdzie się coś w wysokości 10% ?

Member
    Selena

Cytat Zamieszczone przez anielka2 Zobacz posta
    Szczerze? To wolałabym to załatwić przez internet. Siostra zakładała sobie ostatnio lokatę przez internet,mówiła,że ma lepsze warunki dzieki temu to podejrzewam,że z kredytem byłoby tak samo. Myslałam,że wezmę kredyt oprocentowany tak na ok 15%.Znajdzie się coś w wysokości 10% ?
    Z zestawienia wynika,że obecnie eurobank ma dobry kredyt.
    Tyle,że aby z niego skorzystać musisz tam jeszcze dodatkowo założyć sobie konto osobiste. Sama musisz ocenić czy Ci się to opłaca. Możesz jeszcze zorientować się wśród znajomych czy ktoś nie zna dobrego doradcy kredytowego. Zawsze będzie dobrze się dopytać kogoś ogarniętego w temacie.

Powiem szczerze, że kredyty to ostateczność... dziwię się niektórym że biorą je na potęgę... Nie wyobrażam sobie po prostu tego. A może nigdy nie byłam w takiej sytuacji. I może niech tak zostanie...
    Ale jak już tak mocno musisz, to odsyłam SPAM masz tam porównanie poszczególnych ofert.
    Ostatnio edytowane przez gonia7777 ; 24-01-17 o 10:45

admin Awatar Kasia
    Mieszka w
    Sulejówek
    Przepraszam, że zapytam, ale co chcecie remontować za taką kasę? Bo ja właśnie remontuję mieszkanie i zapłacę dużo, dużo mniej. Może zamiast brać kredyt zmieńcie wykonawcę na tańszego i kupcie tańsze materiały? Bo to jest suma z kosmosu, nawet gdybyście wymieniali okna i podłogi.

Member
    anielka2

To nie wiem jakim cudem zrobiłaś ten remont Próbowaliśmy taniej - oczywiście. Ale zgłaszali się jakieś przysłowiowe Heńki, które to nic nie zrobią dopóki dopóty nie wypiją piwa. Daj spokój. Przegoniliśmy, bo fuszerka by z tego niezła była.

9. BabyApp
    Senior Member Awatar Pasiasta
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2018-07-16 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2018
    jeśli chcecie wyremontować mieszkanie to nie warto brać kredytu hipotecznego. On obejmuje raczej większe inwestycje typu kupno lub budowa domu albo mieszkania. Na remont wystarczy Wam w zupełności kredyt gotówkowy. Jest bardzo dużo ciekawych ofert kredytowych dlatego żeby było Wam łatwiej się w tym wszystkim odnaleźć to proponuje Wam zacząć szukanie od porównywarek kredytowych gdzie możecie znaleźć oferty różnych banków, zestawić je ze sobą i zadecydować która by się Wam najbardziej opłacała. Na tej podstawie możecie wysłać do banku wniosek o obliczenie Waszej zdolności kredytowej w oparciu o konkretną ofertę.
    Ostatnio edytowane przez gonia7777 ; 24-01-17 o 10:46

Musisz tak naprawde zacząc od rozejrzenia sie po rynku co oferują poszczególne banki i czy takie opcje będa dla Ciebie akurat trafione. Nie radzę też chodzić od banku do banku i szukać oferty bo im więcej zapytań w bankach tym mniej wiarygodnym klientem będziesz. Poszukaj sobie ofert na stronach internetowych w bankach jak coś już wybierzesz dopiero idź dopytaj.

Member
    angela82

Mieszka w
    Łódź
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-11-30 zobacz kalendarz
    Data
    2013-11-30
    ciekawą ofertę kredytów gotówkowych ma mBank
    kiedyś korzystaliśmy z pożycki mRaty. Bardzo fajna sprawa i mało formalności. Wszytsko od początku do końca załatwiamy przez internet. Wartość pożyczki może wynosić nawet 20 000 pln na dowolny produkt lub usługę. Można wybrać opcję od 3 do 48 miesięcy, a umowę akceptujmy za pomocą jednorazowego hasła SMS
    Jak ktoś pilnie potrzebuje gotówki to jest fajne rozwiązanie.

Zapytaj naszych ekspertów
Rita Calderaro - Poczmańska
Rita Calderaro - Poczmańska Rehabilitant dziecięcy

Wzrok

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów