Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Powrot i praca we Wroclawiu

Senior Member Awatar Sheeebax
    Mieszka w
    Irlandia
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-03-02 zobacz kalendarz

Powrot i praca we Wroclawiu

Witam wszystkie Mamy,

Zastanawiamy sie z mezem nad powrotem do Wroclawia z zagranicy. Mamy duzo doswiadczenia, perfekcyjny angielski i niewielkie mieszkanie w ktorym mozemy mieszkac z synkiem za ok 1100 zl ze wszystkimi oplatami. Szukalibysmy pracy w logistyce i produkcji.

Pytanie jest jak uwazcie, czy we Wroclawiu da sie w miare godnie zyc i znalesc prace za ok 1800-2000zl netto? Jakie sa koszty przedszkoli? Nie chcemy zadnych kokosow, tylko zeby maly mial rodzine blisko bo tak tu samemu to juz bez sensu sie robi....czy jest do czego wracac? Jakie sa koszy zycia codziennego?

Z gory dzieki za pomoc!

2. BabyApp
    Junior Member
    paulina8

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-10-13 zobacz kalendarz
    hej
    też jestem z Wrocławia i właśnie szykuję się do powrotu do pracy. Pracę o takiej płacy można znaleźć, choć nie znam kosztów w twojej branży. Koszt żłobka/przedszkola prywatnego to maks 1000 zł, ale da się znaleźć za cenę około 500 zł. Nianie z tego co się orientowałam, biorą od 6 zł za godzinę do 15.

pozdrawiam

Senior Member
    mavrolaczek

O mnie
    Jestem mamą, będę mamą.
    W samym Wrocławiu różnie z pracą bywa ale przedmieścia i okolice wiele oferują logistykom. Myślę że bez większych problemów znajdziecie pracę - Bielany Wrocławskie to aktualnie potężne centrum logistyczne i produkcyjne i ciągle pojawiają się nowe oferty. Jak wyglądają płace na produkcji nie wiem ale w logistyce zaczynają się od 3 tys brutto.
    Koszty są różne - ja za żłobek dla dwójki dzieci płacę miesięcznie 1400 zł. Już z wyżywieniem i dodatkowymi zajęciami. Przedszkola są nieco tańsze i zawsze możecie się starać o miejsce w państwowym lub prywatnym z dopłatami - wbrew pozorom sporo jest takich miejsc.
    Koszty życia codziennego to bardzo indywidualna sprawa i trudno tutaj coś powiedzieć. Zależy, do jakiego standardu jesteście przyzwyczajeni.
    Jeśli tęsknicie za rodziną to wracajcie, nie jest najgorzej w tym naszym Wrocławiu

Mieszka w
    Irlandia
    O mnie
    Hej dziewczyny!
    Dzieki wielkie za odpowiedzi:-) a jak to jest z przedszkolami panstwowymi? O ile wczesniej sie trzeba zapisac? Wybieramy sie spowrotem w nastepne wakacje wiec maly nie bedzie miec zameldowania az do sierpnia pewnie...jesli znajde prace to przedszkola bede potrzebowac od zaraz...

I pytanie z innej beczki: ktore sklepy z zywnoscia polecacie jako niedrogie? Auta raczej nie bedziemy miec, a ja lubie zrobic sobie zakupy raz na tydzien. Blisko bede miec do Carrefour I biedronki...

Jasne ze mozna znalezc taka prac. Dla chcacego nic trudnego. Ale musicie wziac pod uwage ze trohe czasu bedzie trzeba poswiecic na to szukanie. Wroclaw jest duzym miastem i sa tu bardzo duze szanse rozwoju. Ja n Twoim miejscu wracalabym bo ile mozna siedziec na obczyznie? Polska moze nie jest kraina młodem opływająca ale jest piękna

Mieszka w
    Irlandia
    O mnie
    Jestesmy juz tu ponad 11 lat...:-) najsmieszniejsze jest to ze wujezdzajac nieczego sie nie balam a teraz jestem przerazona jak male dziecko. A czy mozecie mie polecic jakies strony internetowe gdzie najlepiej pracy szukac we Wroclawiu. Mam kilka zapisanych ale moze znacie cis godnego uwagi?

myślę, że te ogólnopolskie będą w sam raz

9. BabyApp
    Junior Member
    Semtenus

O mnie
    Jestem tatą, moje dziecko urodziło się 2016-01-08 zobacz kalendarz
    We Wroclawiu jeszcze da sie znalezc calkiem dobra prace, ale ja akurat szykuje sie do wyjazdu za granice i przegladam [ogłoszenia o pracę z Unii. Gdzie wedlug Was warto jeszcze jechac w dzisiejszych czasach?
    Ostatnio edytowane przez gonia7777 ; 06-09-16 o 10:02

Cytat Zamieszczone przez Sheeebax Zobacz posta
    A czy mozecie mie polecic jakies strony internetowe gdzie najlepiej pracy szukac we Wroclawiu. Mam kilka zapisanych ale moze znacie cis godnego uwagi?
    Polecam portal pracy http://pl.jobsora.com/wroclaw. Mój mąż szybko znalazł tutaj pracę. A jak masz perfekcyjny angielski to w ogóle nie będziesz miała problemu z poszukiwaniem.

Dużo ciekawych ofert pracy można znaleźć na nowej platformie rekrutacyjnej https://lepszapraca.pl/ - oprócz samych ofert pracy, możesz tam również polecić osoby poszukiwane na dane stanowisko i jeśli przejdą proces rekrutacji i zostaną zatrudnione ty otrzymujesz nagrodę finansową od pracodawcy. Fajna sprawa, warto zajrzeć

Zapytaj naszych ekspertów
Rita Calderaro - Poczmańska
Rita Calderaro - Poczmańska Rehabilitant dziecięcy

Wzrok

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów