Strona 2 z 5
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 49

Czy szyjecie ubrania

Ja jestem po kursie szycia, ale nie szyję sobie ubrań.
    Zdarza mi się uszyć, obrus, ręczniki, jakieś czapki czy kocyki dla dzieci ale za ubrania się nie biorę...
    Wolę zamówić lub kupić je w sklepie stacjonarnym. Ostatnio trafiłam na autorskie ubrania - http://sklep.hultajpolski.pl/ona Można zamówić taki sam komplet dla mamy i córki lub taty i syna. Jak dla mnie pomysł bardzo oryginalny Widziałam kiedyś coś podobnego w jednej z sieciówek, ale wybór ubrań był znacznie mniejszy.

2. BabyApp
    w sumie wszystko zależy od tego jaką sukienkę chcę, jeśli nie mogę konkretnego modelu znaleźć w sklepie no to wybieram krawcową, a jeśli dany model, który mi się podoba znajdę w sklepie i wiem, że nie wyjdzie mi taniej poprzez zamówienie u krawcowej sukienki to ją zwyczajnie kupuje w sklepie muszę przyznać, że dużym plusem kupowania sukienki u krawcowej jest jej idealne dopasowanie do sylwetki, w żadnym sklepie nie kupi się takiej sukienki, że będzie na Tobie idealnie leżeć, przynajmniej mi się to nie zdarzyło

Ja szyłam przez jakiś czas, bo nie mogłam znaleźć w sklepach nic dla siebie odpowiedniego, ale w sumie trafiłam niedawno na fajny sklep, gdzie są ładne sukienki klasyczne (firma Quiosque), idealne dla mojej figury i do mojej pracy. Kosztowo wychodzi może troszkę drożej, ale czasu oszczędzam mnóstwo.

Ja sama nie szyję, ale moja mama szyje i to prawdziwe cuda. Dlatego od czasu do czasu podrzucam jej jakiś materiał i pomysł na nowego ciucha Ostatnio moje odkrycie to dzianina bawełniana, z której mama wyczarowała mi bluzkę.
    Ostatnio edytowane przez gonia7777 ; 10-05-16 o 08:48

Przyznam że ja nie szyje , ale podziwiam osoby które to potrafią. Długo Wam zajęła nauka takiego szycia? Osobiście potrafię tylko dziergać na drutach .
    unifund.pl Gorąco Polecam, są naprawdę pomocni!

ja jako fach krawcowej odziedziczyłam po mamie to szyje zarówno dla siebie, dla dzieciaków jak i dla koleżanek (nie szyję tylko męskich rzeczy nie mam gdzieś do tego ręki) powiem Wam że popyt spory bo w sklepach wszystko coraz gorsze, zaopatrzyłam się teraz w nową maszynę z Bernina i praca przed latem gdzie każda z nam ma wymarzoną letnią sukienkę idzie pełną parą

Pewnie bym i chciała, ale jednak nie mam takich zdolności. Podglądam czasem najmodniejsze wzory gwiazd na domod, jednak ostatecznie wszystko kupuję w dobrych sklepach
    Ostatnio edytowane przez gonia7777 ; 24-05-16 o 14:14

9. BabyApp
    Senior Member
    Milla

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2010-10-27 zobacz kalendarz
    Nigdy nie szyłam sobie ubrań, bo i szyć nie potrafię, inna sprawa, że nawet jakoś mnie to nie ciągnie.

mamarun- tylko nie mów że nie masz zdolności! trochę zacięcia i człowiek potrafi sam siebie zaskoczyć ja też długo myślałam że co jak co ale do szycia to mam absolutnie dwie lewe ręce tym bardziej że z reguły te tutoriale ewidentnie robione pod kobiety z fachem w ręku i nawet nie wiadomo o co chodzi w zasadzie, ale jak trafiłam na http://przepisnaszycie.pl/edukacja/ to muszę Ci powiedzieć że wszystko się zmieniło, całe mnóstwo świetnych porad, zasad i człowiek wciąga się nawet nie wie kiedy a do tego tak genialnie objaśnione że małpa by zrozumiała więc jak Ci się szycie marzyło to koniecznie zobacz tę stronkę bo przecież za późno nigdy nie jest
    Ostatnio edytowane przez gamala ; 25-07-16 o 14:44

Ja tylko sobie przerabiam, ale też chciałabym się nauczyć szyć więc chętnie przejrzę ta stronkę

Zapytaj naszych ekspertów
Rita Calderaro - Poczmańska
Rita Calderaro - Poczmańska Rehabilitant dziecięcy

Wzrok

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów