Strona 1 z 8
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 80

Nowe mieszkanie i generalny remont

Member
    Selena

Nowe mieszkanie i generalny remont

Chcemy przeprowadzić się do większego mieszkania i przeprowadzić w nim generalny remont. Chodzi o mieszkanie o powierzchni 63 m kw i 3 pokoje. Wymienić tam trzeba wszystko, łącznie z oknami i drzwiami zewnętrznymi i wewnętrznymi. Tylko ile to może kosztować?

2. BabyApp
    Cytat Zamieszczone przez Selena Zobacz posta
    Chcemy przeprowadzić się do większego mieszkania i przeprowadzić w nim generalny remont. Chodzi o mieszkanie o powierzchni 63 m kw i 3 pokoje. Wymienić tam trzeba wszystko, łącznie z oknami i drzwiami zewnętrznymi i wewnętrznymi. Tylko ile to może kosztować?
    Nie da się tak łatwo odpowiedzieć na to pytanie.Przecież wszystko zależy od tego w jakim standardzie chcesz mieszkać. Taki remont może kosztować Cie 50 tys.złotych albo i 100 tys. złotych ( piszę tutaj o sytuacji, w której również kupujesz do mieszkania meble).

Masz tam dokładnie rozpisane to ile może kosztować taki generalny remont. Jest tam bardzo dokładna rozpiska co do każdego pomieszczenia. Polecam przeznaczyć więcej kasy na łązienkę.Nas remont łazienki kosztował zdecydowanie najwiecej....
    Ostatnio edytowane przez gonia7777 ; 26-08-15 o 14:27

Member
    natalkaa28

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-10-31 zobacz kalendarz
    To faktycznie poważne wyzwanie...a powiedzcie jakie okna byście teraz radziły montować w domu?

Senior Member
    hilda

Ja uważam, że bardzo ważne są detale! To od nich zależy ostateczny wygląd naszego mieszkania.
    Jeśli jeszcze nie kupiliście potrzebnych materiałów do remontu, to sprawdźcie sobie te namiary elektrononline,
    Uważam, że ceny posiadają rewelacyjne.
    Ostatnio edytowane przez gonia7777 ; 25-10-16 o 09:32

Zależy od Was. Ale myślę, że poniżej 80 tysięcy będzie trudno

Dlatego jestem zwolenniczką kupowania nowych mieszkań a nie z rynku wtórnego. Tutaj od początku możesz sobie zaplanować jak chcesz urządzić swoje mieszkanie. Rok temu kupiłam we Wrocławiu nowe mieszkanie w stanie surowych a skorzystałam z jednej z ofert Dużo dobrego o nich słyszałam dlatego też zdecydowałam się na skorzystanie z oferty mieszkaniowej. Kocham Wrocław i za nic w świecie bym nie zdecydowała sie zamieszkać w innym miejscu.
    Ostatnio edytowane przez gonia7777 ; 25-10-16 o 09:32

Junior Member
    makowka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-06-01 zobacz kalendarz
    Przejrzyj sobie zlecenia remontowe bo w niektórych są określone koszty. Możesz też dodać opis tego, co Ty potrzebujesz i wtedy zgłoszą się do Ciebie firmy remontowe od razu z wyceną. To bardzo wygodna opcja, bo potem zostaje Ci tylko wybranie najbardziej odpowiedniego wykonawcy
    Ostatnio edytowane przez gonia7777 ; 25-10-16 o 09:31

9. BabyApp
    Przy okazji remontu warto jest pomyśleć o nowym oświetleniu. To klasyczne zżera mnóstwo prądu, który jest drogi. Warto sobie pomyśleć o czymś bardziej ekonomicznym. My myślimy o ]epistarach ledowych. Wielu znajomych nam je polecało. Poczytaliśmy o nich i jesteśmy do tego pomysłu bardzo pozytywnie nastawieni.

Member
    Trepek1

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2010-10-13 zobacz kalendarz
    Przy remontach trzeba również pomyśleć o transporcie starych mebli. Wywóz gruzu też jest ważną częścią remontu, dlatego lepiej to wszystko powierzyć w ręce profesjonalnej firmie sprzątającej.

Member
    kasia8603

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-12-08 zobacz kalendarz
    Koszt remontu na pewno będzie zależny od materiałów jakie do tego wybierzecie i stylu, w jakim chcecie urządzić mieszkanie. Może zatrudnijcie w tym celu profesjonalne biuro projektowe? Oni poprowadzą Was za rękę i nie dopuszczą do błędów, które może popełnić amator... Na tej stronie: spam widziałam bardzo ładne projekty. Nie wiem tylko jak wygląda to cenowo, ale myślę, że taka usługa, wbrew pozorom,pozwala wiele zaoszczędzić.

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów