Strona 5 z 5
Pokaż wyniki od 41 do 48 z 48

meble dla córeczki

Trzeba uważać na krawędzie i stabilność mebelków. Teraz jest ogromny wybór takich mebelków, ale przede wszystkim trzeba zadbać o bezpieczeństwo dziecka.

2. BabyApp
    Kilka rzeczy, na jakie warto zwracać uwage wybierając meble dla dziecka
    Wykonanie z naturalnego drewna
    Nietoksyczne farby, jakich używa się do malowania
    Stabilność
    Wygoda
    Oraz wygląd, jeśli dziecko ma już swój gust, warto jest je wdrożyć w proces wybierania, tak aby mogło zdecydować się samo na meble, jakie mu się najbardziej podobają. W koncu to dziecko będzie w swoim pokoju przebywało najczęśćiej
    https://meblearkadius.pl/tag/lozko-ze-zjezdzalnia/
    Pochwalę się jakie łożko ze zjeżdżalnią ostatnio zamawiałam dla córci:
    Ostatnio edytowane przez Anetamara ; 07-02-19 o 08:02

jakie cudo

Jeśli Twoja córka ma już 5 lat, to może warto zainwestować w bardziej dorosłe meble, np. takie biurko nowoczesne https://sklep.akord.net.pl/9-tanie-biurka-komputerowe Lada moment pójdzie do pierwszej klasy, a wtedy na pewno jej się przyda do odrabiania zadań domowych. Myślę, że nawet teraz wygodniej będzie jej rysować przy biurku, zwłaszcza, że możecie dokupić do niego fotel z regulowaną wysokością i ustawić go tak, aby bez problemu pracowała przy blacie.

Senior Member Awatar Bernata
    Mieszka w
    Warszawa
    Data
    lipiec 2019
    Ok w takim razie ja również się pochwalę co zamówiłam dla swojej córki
    Taki kinkiecik z kokardką:

Pokój jest w stylu retro , meble białe, w stylu francuskim tak więc nie mogłam dać takiego kolorowego kinkietu bo zupełnie nie pasowałby do takiego stylu.
    Długo się naszukałam zanim znalazłam coś takiego w sieci ( kupowałam konkretnie w Villadecor ). W sklepach stacjonarnych szczerze powiedziawszy również jest kiepski wybór takich retro dodatków.
    Ostatnio edytowane przez Bernata ; 12-08-19 o 06:53

Ogromnie mi się podoba taki styl retro, ale kilka lat temu uległam fascynacji stylem skandynawskim i nie chcę przy małych dzieciach przeprowadzać znowu generalnego remontu dlatego pokoik córeczki został urządzony właśnie po skandynawsku, ma piękne łóżko domek, o takie: https://www.3kiwi.pl/pol_m_Marki_Pinio-1851.html, które uwielbia synek śpi jeszcze z nami w sypialni, ale niedługo będą mieli wspólny pokój. Polecacie jakieś rozwiązanie dla dwójki maluchów w jednym pokoju?
    Ostatnio edytowane przez sesam ; 26-08-19 o 12:06

Cytat Zamieszczone przez sesam Zobacz posta
    Ogromnie mi się podoba taki styl retro, ale kilka lat temu uległam fascynacji stylem skandynawskim i nie chcę przy małych dzieciach przeprowadzać znowu generalnego remontu dlatego pokoik córeczki został urządzony właśnie po skandynawsku, ma piękne łóżko domek, które uwielbia synek śpi jeszcze z nami w sypialni, ale niedługo będą mieli wspólny pokój. Polecacie jakieś rozwiązanie dla dwójki maluchów w jednym pokoju?
    Jeżeli lubisz styl skandynawski ale nie chcesz przeprowadzać jakiegoś generalnego remontu to spróbuj drewnianych, spersonalizowanych dodatków. Ja zamówiłam litery frezowanie w drewnie CNC, z których ułożyłam imiona i przykleiłam na ścianie nad łóżkiem. Zamówiłam z tej strony: http://www.formadesign.szczecin.pl/frezowanie-cnc/ Ekspresowe wykonanie i można użyć zarówno do sesji zdjęciowych jak i jako podpisanie przestrzeni w pokoju. Ogólnie drewno będzie fajnie pasowało

9. BabyApp
    Senior Member
    MariaSarera

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2018-10-09 zobacz kalendarz
    Data
    09.10.2018
    Witam,zastanawiam się nad odpowiednim doborem mebli do pokoju córeczki. Co powinnam brac pod uwage przy wyborze takich mebli? Chętnie poznam Wasze opinie na ten temat https://citymeble.com/gdansk/ Czy bezpieczniej wybrac meble czarne? Na ktorych mniejw idac slady rączek? Proszę o opinie,pozdrawiam.

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów