Strona 2 z 8
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 71

Wakacje 2015

Senior Member
    magia

To chyba spory koszt. My zaczęliśmy rozważać Mazury.

2. BabyApp
    Member
    Pati1985

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2013-12-27 zobacz kalendarz
    Włochy, ale z dzieckiem w okresie bez przesadnych upałów - koniec września na przykład polecam toskanię!!

Senior Member
    MamaWika

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-17 zobacz kalendarz
    to nie jest az tak duzy koszt, opcja z wyzywieniem, pakiet spa i atrakcje dla dzieci, kiedy policzylam,ze zamiast obiadow w hotelu, chodzilabym z dziecmi codziennie na miasto, to nie dosc, ze czas-szukanie miejsca, to jeszcze ceny tez sa takie, ze taniej mi wyszlo, do tego jakies atrakcje dla dzieci-to tez kosztuje, a tu mam w cenie. jade do malej miejscowosci blisko duzego miasta, wiem, ze za duzo kasy tam ze mnie moje pociechy nie wyciagna, bo nie ma tam az tak duzej infrasturkutury, akurat w sam raz.

Member
    ilonka1985

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-08-03 zobacz kalendarz
    ja to kocham polskie morze - może najtaniej nie jest, ale urok za to nieziemski. zwłaszcza te mniej topowe miejscowości

Member
    Mamminka

Ja jednak myślę, że pojedziemy za granicę ze względu na pogodę. W tamtym roku byliśmy nad polskim morzem i były 3 dni słoneczne w ciągu 2 tygodni. Wolę nie ryzykowac . Tylko jeszcze nie wiem gdzie pojedziemy. Ale mam zamiar dać męzowi na urodziny takie bony turystyczne https://www.fostertravel.pl/bony-turystyczne/ i to będzie najlepsze bo można je w czasie wakacji wykorzystać Może Wlochy w tym roku? Zobaczymy..

nasze wakacje to kiedrunek Ustka i hotel Lubicz. już przebieramy nogami bo się doczekać nie możemy !

Gdzie proponujecie wyjazd z dzieckiem ze skłonnościami astmatycznymi? Polskie morze już było na dziesięć dni, nie wiem, na ile pomogło, bo dziecko właśnie ma kolejne duszności. Ręce trochę opadają, ale walczyć trzeba. Z tego podobno się wyrasta. Oby.

9. BabyApp
    Junior Member
    biała

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-06 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Majec Zobacz posta
    Moje już zaplanowane- jadę do Krakowa na miesiąc A Wy macie jakieś plany?
    Ja w tym roku miałam zostać w domu, ale koleżanka podrzuciła mi ciekawą ofertę na Ostatnie Bilety i tym sposobem za 3 dni lecimy na Kretę:P Szaleny pomysł, ale strasznie się cieszę!

Member
    Selena

Niekoniecznie trzeba jechać z biurem podroży.Bardzo często samodzielne zorganizowanie wakacji jest o wiele tańsze oraz przyjemniejsze. Nawet jeśli chodzi o te dłuższe wyjazdy. Tak naprawdę to podroż egzotyczna nie musi byc droga. Zobaczcie jakie ceny obecnie oferuje KLM:
    http://bit.ly/karaibyfajne

Tutaj macie ich rozpiskę z Warszawy. Do CHin , do Pekinu można polecieć już za 2100 zł. Na miejscu jest natomiast bardzo tanio. Tak więc za małe pieniądze możecie mieć świetne wakacje.

Member Awatar Annii
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-08-14 zobacz kalendarz
    My jeszcze nie mamy żadnych konkretnych planów na wakacje, poza jednym. Zastanawiam się czy nie wysłać starszego synka (8 lat) na obóz językowy, o dokładnie ten - http://www.berlitz.pl/pl/kursy_dla_d...i_i_mlodziezy/. Myślałam o nim, ponieważ chcę zadbać o rozwój językowy mojego dziecka. Poza tym to połączenie nauki języka angielskiego z zabawą i sportem. Co o tym sądzicie? W jakim wieku wysłaliście swoje dzieci po raz pierwszy na kolonie?
    A w drugiej połowie wakacji może całą rodziną pojedziemy nad polskie morze.
    Ostatnio edytowane przez Annii ; 29-06-15 o 10:08

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów