Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Ostre stłuszczenie wątroby cężarnych

Ostre stłuszczenie wątroby cężarnych

Witam, czy któraś z Was przechodziła w ciąży ostre stłuszczenie wątroby ciężarnych? Mnie się to przytrafiło. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło, zarówno ja jak i mój syn wyszliśmy z tego. Poszukuję dziewczyn, które podobnie jak ja przechodziły przez tą zagrażającą życiu matki i dziecka chorobę.

2. BabyApp
    Mi się na szczęście to nie przytrafiło.

I gratuluję wam powrotu do zdrowia!

Elementami budulcowymi błony komórkowej wątroby są fosfolipidy. Zabezpiecza ważne elementy znajdujące się wewnątrz komórki przed środowiskiem zewnętrznym oraz sprawuje kontrolę nad tym, co dostaje się do jej wnętrza, oraz co się z niej wydostaje.
    Kiedy dochodzi do uszkodzeń błony komórkowej tym samym upośledzeniu ulegają funkcje samej komórki.
    Na pewno powinnaś iść do lekarza ale polecam też codziennie jeść 2 łyżeczki ostropestu. Jest to roślina zwykle sprzedawana w formie proszku, która bardzo pomaga wątrobie. W szpitalach podaje się to nałogowym alkoholikom w celu regeneracji wątroby.

admin Awatar Kasia
    Mieszka w
    Sulejówek
    Cytat Zamieszczone przez malina99 Zobacz posta
    Elementami budulcowymi błony komórkowej wątroby są fosfolipidy. Zabezpiecza ważne elementy znajdujące się wewnątrz komórki przed środowiskiem zewnętrznym oraz sprawuje kontrolę nad tym, co dostaje się do jej wnętrza, oraz co się z niej wydostaje.
    Kiedy dochodzi do uszkodzeń błony komórkowej tym samym upośledzeniu ulegają funkcje samej komórki.
    Na pewno powinnaś iść do lekarza ale polecam też codziennie jeść 2 łyżeczki ostropestu. Jest to roślina zwykle sprzedawana w formie proszku, która bardzo pomaga wątrobie. W szpitalach podaje się to nałogowym alkoholikom w celu regeneracji wątroby.
    Dziwne - wydawało mi się, że jedynym ratunkiem w takim przypadku jest jak najszybsze rozwiązanie ciąży, inaczej dziecku grozi śmierć, a mamie w najlepszym przypadku - przeszczep wątroby. Żadne medyczne źródła nie piszą nic o ostropeście.

Ponawiam Sama takie mam. Jak to leczyć?

Senior Member Awatar Myszka19
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-06-03 zobacz kalendarz
    Nie pytalaś się w takich przypadkach lekarza? Jesli stłuszczenie wątroby jest poważne to lekarz powinien przypisać Ci leki.Jest wiele leków, które nie powinny kolidować z ciążą i powinny poprawić Twój stan. Picie ostropestu plamistego również może być bardzo skuteczne ( poczytaj sobie jaki wpływ na wątrobę ma to zioło - w licznych badaniach pokazano,że bardzo pozytywny).
    No i zerknij sobie tutaj:
    http://najlepszydziennik.pl/zdrowie/...tow-z-watroba/

Na stronie jest kilka zasad jak uniknąć kłopotów z wątrobą. Bardzo ważna jest odpowiednia dieta.

Senior Member
    gida

Jest taki lek homeopatyczny Hepeel N - https://www.centrumhomeopatii.pl/pro...j-50-tabl.html Skonsultuj z lekarzem, natomiast dzięki niemu enzymy wątrobowe u mnie unormowały się.

9. BabyApp
Zapytaj naszych ekspertów
Rita Calderaro - Poczmańska
Rita Calderaro - Poczmańska Rehabilitant dziecięcy

Wzrok

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów