Strona 2877 z 3452
Pokaż wyniki od 28,761 do 28,770 z 34519

Luty 2016

To prawda w medeli chodzi o silniczek a wszystko inne się dokupuje na stronie mlekolandia PL mebranka 14 zł lejek 19

2. BabyApp
    Senior Member
    dorotka89

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-02-09 zobacz kalendarz
    no to będę szukać chyba tej medeli bo tym ręcznym canpolem to się zajadę zanim ściągnę 100ml.

Senior Member
    MisiaD

Mieszka w
    Łódź
    O mnie
    Jestem mamą dwóch urwisów
    cześć
    Dziewczyny mam do sprzedania laktator lovi prolactis użyty góra 4 razy. Cena 150zł.

Senior Member Awatar Madziulka12391
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-02-06 zobacz kalendarz
    Moje dziecko dzisiaj przechodzi sama siebie!!!! Nie śpi prawie cały dzień i ryczy tylko . Mam już serdecznie dość ! W nocy było to samo zasnęła dopiero o 2.30 ale miała taki niespokojny sen ze co chwila się budziła.
    Nawet nie miałam kiedy zjeść . Dopiero teraz jabłko sobie wzięłam a oczy to same mi się zamykają.
    Dziewczyny jak wy sobie radzicie ?

Senior Member Awatar Mała_Mi_88
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-02-04 zobacz kalendarz
    No ja na bieżąco wszystko czytam, ale niestety pisanie z telefonu to dla mnie masakra. Tak nie lubię, że szok, więc jak gdzieś wyjadę, to tylko czytam i piszę od wielkiego święta, więc jeśli się nie udzielam, to nie ma mnie w domu
    Ja dziś odmrażałam i myłam lodówkę, a tam miałam mleko odciągnięte, więc przy okazji Zoja dostała dziś butlę, żeby się nie zmarnowało i zjadła 100 ml, więc wiem ile mniej więcej wsuwa na posiłek :P Ale teraz mi cycki pękają, więc zaraz będę się bawić z laktatorem, ale przyda się zamrożone jak będę musiała iść do gina albo na krzywą cukrową. Do gina mam dopiero 29 marca i tez jakoś w tym tygodniu po świętach pojadę na krzywą, bo akurat Robert będzie miał tydzień tacierzyńskiego ja mam laktator ręczny lovi, ale za jednym zamachem nie ściągam więcej niż 60 ml z obu piersi i po tyle w woreczkach mrożę.

Senior Member Awatar Klaudia87
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-02-15 zobacz kalendarz
    Biogaje może podawać codziennie, nawet powinno się bo to chodzi o to żeby te dobre baterie skolonizowaly układ pokarmowy

Ona takie mleczko mi lekarz przepisal jest podobne do nutramiigenu ale duzo tansse na recepte wychodzi 3 zl a normalnie 150 zl Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20160315_181451.jpg
Wyświetleń:	56
Rozmiar:	82.8 KB
ID:	95516

9. BabyApp
    Senior Member Awatar kasia17
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-02-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Madziulka12391 Zobacz posta
    Moje dziecko dzisiaj przechodzi sama siebie!!!! Nie śpi prawie cały dzień i ryczy tylko . Mam już serdecznie dość ! W nocy było to samo zasnęła dopiero o 2.30 ale miała taki niespokojny sen ze co chwila się budziła.
    Nawet nie miałam kiedy zjeść . Dopiero teraz jabłko sobie wzięłam a oczy to same mi się zamykają.
    Dziewczyny jak wy sobie radzicie ?
    ja to przechodziłam wczoraj, myślałam ze zwariuje

A ja dzisiaj sciagnelam z obu piersi 140 ml dziekuje okarola

Senior Member Awatar gAndzia19
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-02-02 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez kasia17 Zobacz posta
    ja to przechodziłam wczoraj, myślałam ze zwariuje
    U mnie to dzień jak codzień

Zapytaj naszych ekspertów
Rita Calderaro - Poczmańska
Rita Calderaro - Poczmańska Rehabilitant dziecięcy