Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Lekka spacerówka dla 9-miesięcznego drobnego dziecka

Junior Member
    kazia204

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-11-03 zobacz kalendarz

Question Lekka spacerówka dla 9-miesięcznego drobnego dziecka

Witajcie
    Szukam lekkiej, łatwej w składaniu i rozkładaniu spacerówki dla drobnej 9-miesięcznej dziewczynki. Mam spacerówkę z wózka 2 w 1, ale potrzebuję czegoś o wadze maksymalnie 7 kg (ograniczenia w samolocie), najchętniej ze składaniem-rozkładaniem jedną ręką, żeby nie terkotało za bardzo na chodniku i w miarę dobrze się prowadziło. Plus koniecznie regulowanie oparcia. Wózek będzie służył przede wszystkim w czasie podróży, do samochodu, na szybkie wyjścia itd. Raczej do jazdy po mieście. Budżet max. 500 zł za wersję używaną, pewnie nic nowego interesującego nie znajdę w tej cenie. Poradzicie?

2. BabyApp
    Member Awatar kampari1984
    O mnie
    crAzy mum ;)
    oglądałaś parasolki od Quinny?
    jak do samolotu, to genialny jest model yezz, a jeśli chcesz używać więcej, to zdecydowanie zapp xtra2. za nowy zapłacisz coś koło 600-700 zł, szukaj promocji

Senior Member Awatar gonia7777
    Mieszka w
    Warszawa
    Ja była fanką Graco. nie wiem, ile ważą, ale są solidne i sprawdziły się nawet w czasie częstych spacerów po lesie. na dodatek przeszły z mojego dziecka, na dziecko szwagierki (kolejne 2-3 lata użytkowania) i nie było z nimi problemu. Składały się łatwo i były małe, ale trzeba by sprawdzić ich wagę.

Senior Member
    MamaWika

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-17 zobacz kalendarz
    a ja uwazam, ze nie ma lepszych, lżejszych, bardziej funckonalnych i niezniszczalnych wozkow jak maclareny. Nawet najprostszy model bije wszystkie inne wozki na łeb.

Senior Member Awatar koniczynka13
    Mieszka w
    Leszno
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2010-10-17 zobacz kalendarz
    Data
    17.10.2010
    No właśnie, Maclaren Quest waży chyba ok. 5,5 kg. Może nie jedzie idealnie gładko po chodnikach, bo koła nie za wielkie, no ale wiadomo - jak koła większe, to i waga wózka rośnie. Oparcie rozkłada się do pozycji półleżącej, da się rozłożyć jedną ręką i nogą My za używany daliśmy 450 zł.

Senior Member
    MamaWika

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-17 zobacz kalendarz
    ja mialam juz kilka maclarenow, teraz mam triumpha, jezdzi fajnie po schodach, nie mam problemu z wnoszeniem go, moge trzymac w jednej rece dziecko, a druga rozlozyc lub wlozyc wozek, ma fajny pasek, zeby zalozyc na ramie i tak nosic. Uzywalam i w metro, i w pociagu, samolocie, autobusie, nie raz bralam na zwiedzanie, nigdy nie stwierdzilam, ze chce nowy wozek. Juz nie mowie o tym, ze naprawde wytrzymuje spore obciazenia, a jest lekki, na wertepach mimo malych kolek tez daje rade. Pozostale maclareny, ktore mialam-tak samo. To sa wozki nie do zajechania. I po zlozeniu sa mniejsze od innych parasolek. ja mam maly samochod z malenkim bagaznikiem, kolezanka ma parasolke chyba chicco, zdziwilam sie,ze nie wchodzi, bo moj wózio spokojnie sie mieści. Jak sie dobrze poszuka, te tansze modele, uzywane, ale w super stanie nawet za 200 zl mozna znalezc i kto wie, czy nie taniej. Ja mam jeden wozek maclaren u rodzicow. Jak sprzedawalam wozki po Wiktorze, tego postanowilam sie nie pozbywac, tak bylam z niego zadowolona. I pewnie dla wnukow go zatrzymam he he

Member Awatar mamiś89
    Mieszka w
    wlkp
    Hej Jako taki wózek do auta i na wakacje ja mam Chicco Ohlala - jest mega lekki, bo niecałe 4 kg i właśnie łatwo się składa Używam 2 miesiące i jeszcze nie "terkocze" na chodniku, ale wiadomo, że nie jest to tak samo, jak w dużym wózku z pompowanymi kołami Oparcie odchyla się do leżenia. I cena - ja płaciłam 549 zł za nowy, kupowałam przez internet. Polecamy, mamy niebieski i jest śliczny

9. BabyApp
    Member Awatar ghost
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-12-01 zobacz kalendarz
    A ja właśnie kupiłam x-lander x-Go specjalnie na nasze wakacyjne wyjazdy bo chcieliśmy mieć lekki wózek który nie zajmie wiele miejsca w bagażniku ale równie wygodny dla dziecka jak ten który używamy na co dzień, teraz latem szczególnie ważna jest duża buda i wentylacja w niej żeby dziecku nie było za gorąco a on to właśnie ma

Junior Member
    geko

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2008-08-06 zobacz kalendarz
    Świetny zarówno pod względem jakości jak i llekkości jest Easywalker, poczytajcie sobie dziewczyny jakie dobre opinie zbiera, coś takiego https://www.samdlamam.pl/wozek-easywalker-cat-220Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	EB10011_Easywalker_Wózek_spacerowy_z_osłonką_przeciwdeszczową_Buggy+_Monaco_Apero_6.jpg
Wyświetleń:	3
Rozmiar:	72.2 KB
ID:	102739

Senior Member Awatar Borowa
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-11-20 zobacz kalendarz
    Moim zdaniem idealnie sprawdzi się dla Ciebie ta spacerówka https://www.al.to/p/354000-wozek-spa...a-paprika.html. To lekka i wytrzymała spacerówka dla dzieci do osiągnięcia przez nie wagi 15 kg. Dzięki płynnej regulacji siedziska, a także możliwości ustawienia go w pozycji pełnego, płaskiego rozłożenia łatwo dostosować wózek do potrzeb dziecka. Do tego regulowany podnóżek pozwoli na jeszcze większy komfort. Wózek posiada także kompaktowe, intuicyjne składanie. Wystarczy jeden ruch, aby złożyć spacerówkę do minimalnych rozmiarów (30 x 50 x 90 cm). Po złożeniu stoi samodzielnie a przy tym waży jedyne 3,8 kg. Myślę, że to idealny wybór dla Ciebie
    Puste kieszenie nigdy nie powstrzymały nikogo przed podjęciem działania. Mogą to zrobić tylko puste głowy i puste serca.
    - Peale Norman Vincent

Zapytaj naszych ekspertów
Rita Calderaro - Poczmańska
Rita Calderaro - Poczmańska Rehabilitant dziecięcy

Ciągnięcie za włosy i uszy.

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów