Ankieta: Czym kierujesz się, szykując posiłki dla dziecka?

Strona 5 z 6
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 53

Zdrowa żywność dla dziecka - obawa?

Ja po takiej "zdrowej żywności" musiałam zaliczyć wizytę w przychodni bo się okazało, że maluch się czymś zatruł. Nie wszędzie w sklepie gdzie napisane zdrowa zywnosc to ona jest zdrowa... uwazajcie.

2. BabyApp
    Kieruje się głównie wartościami odżywczymi.

Senior Member Awatar gonia7777
    Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez Trannity Zobacz posta
    Zdrowa żywność - trudno ją znaleźć tak naprawdę. Na szczęście znalazłam coś takiego jak catering dietetyczny. Trudno jest samemu przygotowywać dzdrowe dania, bo wszyscy wiemy, że są one dość wymagające. Gdyby nie catering dietetyczny to bym sama nie dała rady.
    Catering dietetyczny dla dziecka? Czy tylko postanowiłaś zaspamowac? Cateringi dietetyczne, tak samo jak sklepy, mogą mieć zdrowa żywnośc, ale nie muszą - nie sprawdzisz tego w 100 proc. A już karmić dziecko cateringiem to chyba przesada

Dodam, że interesują mnie tylko produkty ekologiczne. Od najmłodszych lat mojego dziecka, odżywiam je bardzo dobrze. Mój synek nie choruje i jest zdrowy jak ryba! Bardzo często robię zakupy na abc-stor ponieważ sklep oferuje zdrowe, bo organiczne, produkty żywieniowe. Znajduje tam produkty pochodzenia organicznego jak i te pozbawione glutenu. A to ważne w przypadku alergików. Wszystkie z niemieckiego importu, wszystkie najlepszej jakości.
    Ostatnio edytowane przez gonia7777 ; 27-11-18 o 10:40

Zaufanie mam tylko do tej, którą sama hoduje.

Senior Member
    limba

Ale nie da się samemu hodować wszystkiego.

Senior Member
    MariaSarera

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2018-10-09 zobacz kalendarz
    Data
    09.10.2018
    Oczywiście, że się nie da. Każda żywność nie tylko ta eko, jest poddawana analizie przed dopuszczeniem do sprzedaży. Przechodzą badania fizykochemiczne-odnośnie składu produktu, czyli ile jest białka, wody, tłuszczu, błonnika czy soli. Badanie zanieczyszczeń i pozostałości, np. antybiotyków, toksyn pochodzenia roślinnego, azotanów i innych.Tych testów i badań jest ogrom. Prowadzone są w certyfikowanych laboratoriach, . I jeśli macie jakiekolwiek wątpliwości, co do żywności, którą kupujecie to zawsze możecie sami oddać próbkę do badania lub zmienić sklep.
    Ostatnio edytowane przez gonia7777 ; 27-11-18 o 10:41

9. BabyApp
    Senior Member Awatar gonia7777
    Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez MariaSarera Zobacz posta
    Oczywiście, że się nie da. Każda żywność nie tylko ta eko, jest poddawana analizie przed dopuszczeniem do sprzedaży. Przechodzą badania fizykochemiczne-odnośnie składu produktu, czyli ile jest białka, wody, tłuszczu, błonnika czy soli. Badanie zanieczyszczeń i pozostałości, np. antybiotyków, toksyn pochodzenia roślinnego, azotanów i innych.Tych testów i badań jest ogrom. Prowadzone są w certyfikowanych laboratoriach, . I jeśli macie jakiekolwiek wątpliwości, co do żywności, którą kupujecie to zawsze możecie sami oddać próbkę do badania lub zmienić sklep.
    Ne wiem, czy komuś by sie chciało zbierać próbki żywności i oddawać je do badań - proszę cie....!
    ja myślę, ze nie można wariować. Oczywiście trzeba dbać o dietę dziecka, starać się kupować mu zdrowe produkty, dba o kalorie i wartość odżywczą posiłku, ale prawda jest taka,ze w dzisiejszych czasach wszystko na truje - od powietrza, po jedzenie przez kosmetyki itd. Nie uchronisz sie przed wszystkim, niestety!

Witam serdecznie wszystkie Mamy!

Przepraszam, że piszę tutaj w tej sprawie, ale potrzebuję Waszej pomocy!
    Jestem studentką Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku: biologia, spec. biologia człowieka i zbieram ankiety do mojej pracy magisterskiej, do których potrzebuję pomocy mam mieszkających w Polsce

Pomożecie?

ANKIETA JEST CAŁKOWICIE ANONIMOWA!

LINK:
    https://docs.google.com/forms/d/e/1F...rm?usp=sf_link

Czasami już nie wiem gdzie szukać dobrej żywności.

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów