Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

wyciszające drzwi

wyciszające drzwi

Cześć

Dziewczyny mam do Was pytanie, na temat drzwi do pokoju dziecięcego.
    Potrzebuję drzwi, które nie będą zbyt ciężkie, ale jednocześnie będą dobrze tłumiły dźwięk.
    Mam elektroniczną nianię, więc usłyszenie malucha nie jest problemem. Problemem jest to, że przy obecnych drzwiach w pokoiku wszystko jest idealnie słychać...każde puknięcie, stuknięcie, wyjmowanie talerzyka...dosłownie wszystko.
    Koleżanka podpowiedziała mi, że problem rozwiążą drewniane drzwi, ale nie jestem przekonana, czy nie będą za ciężkie do otwierania.
    Poza tym nie znam żadnej sprawdzonej firmy, która takie robi...Może któryś producent /sklep ma w swojej ofercie wybór drzwi drewnianych?!?
    Któraś z Was może mi doradzić?!?

2. BabyApp
    na pewno drzwi nie mogą być zrobione z papieru w metodzie plastra miodu ponieważ tam nie ma żadnego tłumienia, ograniczenia się w przepuszczaniu dźwięków. A przez ściany również przechodzi dźwięk więc nie tylko drzwi są winne. A lepiej jak dziecko nauczy się spać w każdej sytuacji bo w późniejszym życiu może nie mieć idealnej ciszy do snu.

Drewniane powienny być odpowiednie dodatkowo pięknie wyglądają
    Ostatnio edytowane przez Amar ; 24-05-15 o 20:08
    http://www.centrum-jezykow.pl/ - tłumaczenia specjalistyczne

Wyciszone drzwi powinny posiadać warstwę, która uniemożliwia przedostawanie się dźwięków na zewnątrz. W środku takich drzwi powinna znajdować się pianka lub włókno. Musisz wziąć pod uwagę to, że takie drzwi będą droższe od tradycyjnych. Jeśli chcesz kupić takie drzwi od producenta, to sprawdzą się tutaj polscy producenci drzwi drewnianych którzy wiedzą o takich detalach:-)
    Ostatnio edytowane przez gonia7777 ; 07-06-16 o 10:09

Junior Member
    Sasanka75

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-01-21 zobacz kalendarz
    Temat średni jak na forum dla mam moze pójdziecie gdzieś na jakieś wnętrzarskie fora i dla panów bardziej. Please złoże skargę do administratorów

Hej, przy dzieciach warto wybrać bezprzylgowe drzwi, one są dobre zwłaszcza dla rosnących maluszków. Każda z nas wie, że jak dzieci się bawią to potrafią tak się zabawić, że nie wiedzą gdzie wsadzają rączki i czasem jest przez to płacz i ból (nikomu nie życzę przytrzasnąć palca czy dłoni). Te drzwi niwelują takie nieszczęścia. Pozdrawiam.

Najlepiej rozejrzeć się po różnych firmach i tam popytać. Moja znajoma jak urodziła to z mężem znalazła drzwi do pokoju dziecka i była bardzo zadowolona
    Ostatnio edytowane przez gonia7777 ; 07-06-16 o 10:10

9. BabyApp
    Senior Member
    sylwia4012

Data
    2004
    Zobacz jakie drzwi mają w salonie w Bielsku z kolekcji Intenso http://mtbjasinski.com.pl/ - aktualnie w promocji, więc tym bardziej warto

Wydaje mi się, że warto doradzić się w tej kwestii znajomych... To jest naprawdę bardzo dobre rozwiązanie
    Nie pakuj się w żadne kłopoty

bardzo dobre drzwi maja tutaj https://www.lizurej.pl/ zamawiałam je do swojego domu, wyciszają i mają dobra izolację termiczną

Zapytaj naszych ekspertów
Rita Calderaro - Poczmańska
Rita Calderaro - Poczmańska Rehabilitant dziecięcy

Wzrok

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów