Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Kosmetyki przyspieszające spalanie tłuszczu-czy pomagają

Junior Member
    Emillka

O mnie
    na razie jeszcze nie...

Kosmetyki przyspieszające spalanie tłuszczu-czy pomagają

Na biodrach i udach ciągle zalega mi zbędny tłuszczyk, którego nie mogę się pozbyć. Czytałam, że pomocne są kosmetyki przyspieszające spalanie tłuszczu. Czy one naprawde działają? Co możecie polecić?

2. BabyApp
    Senior Member Awatar koniczynka13
    Mieszka w
    Leszno
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2010-10-17 zobacz kalendarz
    Data
    17.10.2010
    Może i one działają, ale raczej w połączeniu z dietą i ćwiczeniami. Po samych kosmetykach cudów raczej się nie spodziewaj

Senior Member Awatar KarolaK
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą bliźniaków - chłopcy urodzili się 28.03.2012
    Dieta, dieta, dieta brzuch robi sie w kuchni
    Dieta to 70% sukcesu - reszta to cwiczenia ofólnie spalające ;P

Gdyby te specyfiki działały to by każdy pięny i szczupły po swiecie chodził ;P nie ma drogi na skróty
    36+6 tydz. 28.03.2012, CC, Filip 3300g, 51cm i 10p Apgar, Jarek 1980g, ok 47cm i 2p Apgar

https://www.facebook.com/FitTwinsowaMama?ref=hl Fit Twinsowa Mama

Senior Member Awatar asia
    Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez koniczynka13 Zobacz posta
    Może i one działają, ale raczej w połączeniu z dietą i ćwiczeniami. Po samych kosmetykach cudów raczej się nie spodziewaj
    Też tak uważam. Kosmetyki mogą wspomagać utrzymanie skóry w dobrej kondycji, nawilżać ją, uelastyczniać - ale odchudzać nie będą.

Słuchajcie może i same kosmetyki ot tak nie działają. Ale jeżeli ktoś ma wystarczająco dużo ruchu i jest na dobrej diecie to czasem nie może zrzucić z niektórych partii ciała centymetrów. ile takich osób się obserwuje na ulicy, że mają np super brzuchy, ładne nogi, ale łydki całkiem spore. Bo akurat z łydek zrzuca się ciężko.
    Jak ja byłam w ciąży to zaufałam kosmetykom z firmy GUAM. mają stronę w internecie i tam tez zamawiałam, bo taniej http://guam24.pl/
    i tak, w ciąży używałam rzeczy na nawilżenie i rozstępy, to mi się ich zrobiło dosłownie 2 i to takie płytkie, że dziś, po dwóch latach od ciąży już ich dawno nie mam.
    a jak chciałam zrzucić to co nabrałam, to używałam np błota wyszczuplającego.
    Do tego jadłam całikiem dobrze, bo przecież karmiłam piersią. Co prawda trochę ćwiczyłam i sporo spacerowałam z synkiem, ale wydaje mi się, że dzięki tym wlasnie trzem rzeczom udalo mi się dojść do obecnego stanu.

Junior Member
    Emillka

O mnie
    na razie jeszcze nie...
    teraz jak zaczęłam się interesować tematem takich własnie kosmetyków do wyszczuplania, to troche czytam w Internecie i pytam ludzi. I jestes kolejną osobą, która poleca mi te firmę. Byłam u nich na stronie, mają duży asortyment. chyba spróbuję. Bo to jednaj niemała inwestycja zapłacić 100zł na krem, zwłaszcza niemała dla mnie. Zobaczymy.

Cytat Zamieszczone przez Emillka Zobacz posta
    I jestes kolejną osobą, która poleca mi te firmę. Byłam u nich na stronie, mają duży asortyment. chyba spróbuję.
    mnie też ktoś kiedyś polecił te kosmetyki. sama na nie nie wpadłam. A pewnie gdybym próbowała sama coś znaleźć bez czytania opinii, to bym pierwsze co sięgnęła po kosmetyki drogeryjne. A to błąd. Bo one może i są skuteczne, ale na pewno w zdecydowanie mniejszym stopniu. Nie mówię, że nie działają! Pewnie mają swoich zwolenników.
    Kiedyś, jak ja szukałam, to głównie pytałam koleżanki, bo Internet był mniej wiarygodny. cieszy mnie to, ze nie 'błądziłam' wcześniej. To co GUAM ma do zaoferowania to bardzo szeroka oferta i nawet można do nich zadzwonić i zapytać jak się ie wie co by było odpowiednie.
    U mnie te kosmetyki + ruch + zdrowa dieta sprawiły, że wyglądam lepiej niż przed ciążą.

9. BabyApp
    Senior Member Awatar eWoWe
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-06-21 zobacz kalendarz
    Ja tam nie wierzę w żadne cudowne suplementy diety, schudnąć można tylko ciężką pracą oczywiście nie mam tu na myśli tyrania jak wół w kamieniołomie, chociaż to też będzie skuteczne Chudnięcie to przede wszystkim ruch i odpowiednia dieta Polecam skakankę i hula hop, tanio i można we własnym domu
    Bezpieczne i kreatywne gry oraz zabawy dla przedszkolaków i młodych szkolniaków
    http://bajkowa.tv/

admin Awatar Kasia
    Mieszka w
    Sulejówek
    No jasne, kosmetyki są przede wszystkim uzupełnieniem. Tłuszczu nie spalą, raczej wpłyną na stan skóry i to, że po utracie tkanki tłuszczowej nie będzie obwisła.

Działają, ale warunkiem skuteczności ich działania jest stosowanie ich równolegle z aktywnością ruchową, podczas której zostają uwolnione tłuszcze. Wysokie dawki składników aktywnych zawarte w liposomach wspomagają spalanie tłuszczów, jednocześnie redukują cellulit i ujędrniają skórę.

Zapytaj naszych ekspertów
Rita Calderaro - Poczmańska
Rita Calderaro - Poczmańska Rehabilitant dziecięcy

Wzrok

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów