Strona 9 z 10
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 93

Wychowanie dzieci w dzisiejszych czasach

Junior Member
    alic.ja

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-05-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez ekekesah Zobacz posta
    Moim zdaniem idea bezstresowego wychowania jest błędna w swoich przekonaniach dlatego się do niej nie stosuje.
    Mam podobne odczucia. Stres i tak spotka człowieka w życiu dorosłym,ważne żeby dziecko uczyło się sobie z nim radzić. I tu powinni wkroczyć rodzice - ucząc radzenia sobie ze stresujacymi sytuacjami.

2. BabyApp
    ja najbardziej się bałam jak pogodzić wychowanie dziecka i kariere zawodową.. nie macie wrażenia że to jest największy problem tych czasów? z pracy faktyczni musiałam zrezygnowac i to mnie bardzo przybiło. ale postanowiłam się nie poddawać i planuje założyć swoją dzialalność. Osatnio sporo czytam artykułów w stylu jak założyć własną firmę jak ten https://6krokow.pl/jak-zalozyc-wlasn...krok-po-kroku/ i myślę że może mi się udać..

Member
    KamilaN83

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-14 zobacz kalendarz
    Słuchajcie nie ma co się nakręcać, podejrzewam że nasze babki miały podobne dylematy do naszych bo świat cały czas się nieustannie zmienia. My zaadoptowałyśmy sie do świata z telewizorem, bo nasze babki tego nie znają, zaadoptowałyśmy się do telefonów komórkowych bo nasze babki tego nie znały. Nasze dzieci też zaadoptują się do nowej rzeczywistości, tak samo ich dzieci i dzieci ich dzieci. Wszystko sie zmienia ale nie popadajmy w skrajnie myślenie.
    BeautyExpert - medycyna estetyczna w pigułce

Junior Member
    Karmac

O mnie
    Jestem tatą, moje dziecko urodziło się 2014-04-08 zobacz kalendarz
    Obecnie wychować dziecko to nielada wyzwanie. Nie jesteśmy wstanie przewidzieć wszystkich zagrożeń, jednak można przygotować dziecko na tyle ile jesteśmy wstanie. Uświadomienie, przygotowanie poprzez rozmowy jest bardzo dobrą metodą zabezpieczenia przed krzywdą jaka może spotkać dziecko.

Junior Member
    anita019

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-07-12 zobacz kalendarz
    Przede wszystkim dużo rozmawiać z dziećmi.

Junior Member
    BigDog

O mnie
    Będę tatą 2014-11-08 zobacz kalendarz
    Dokładnie dużo rozmawiać z dziećmi!

Mój syn ma 7 lat i całe dnie spędza przed komputerem, nagle przestało go interesować piłka nożna, wyjście na zewnątrz z kolegami tylko gry gry i gry. Czytałam ostatnio dużo o uzależnieniu od sieci, komputera i gier http://terapie.net.pl/internet.html to na prawdę przerażające

9. BabyApp
    Junior Member
    MalagaTikiTaki

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-22 zobacz kalendarz
    Tak, rozmawiać to ważne i jak najszybciej, bo dzieci dorosną do spraw sercowych, pokus związanych z narkotykami, seksem itd. szybciej, niż myślimy.

Junior Member
    lenka199

O mnie
    Będę tatą 2018-01-13 zobacz kalendarz
    A co myślicie o zatrudnianiu niań do kilkumiesięcznych dzieci?

Junior Member
    darria

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2018-06-14 zobacz kalendarz
    Jeżeli kobieta ma taką potrzebę , to czemu nie. Dziecko można zostawić z nianią na kilka godzin, nie trzeba na cały dzień. Problematyczną kwestią jest tylko znalezienie odpowiedniej osoby...

Zapytaj naszych ekspertów
Rita Calderaro - Poczmańska
Rita Calderaro - Poczmańska Rehabilitant dziecięcy

Szpotawość kolanek

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów