Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Po porodzie jak po wojnie?

Member
    Daniela27

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-12-21 zobacz kalendarz
    Każda z nas ma obawy jak to będzie po urodzeniu dziecka. Dla mnie najgorzej było jak mały skończył roczek a ja wróciłam do pracy. Miałam takiego stresa jakbym pierwszy raz przyszła do pracy, trudno było znowu wkręcić sie w tryby. Brałam nervomix aby nie zwariować ze stresu, uspokajał mnie i wyciszał a ponowne zaklimatyzowanie się przyszło z czasem jak róznież pogodzenie się roli pracownika, mamy i pani domu.

2. BabyApp
    Senior Member
    mieszka

O mnie
    Staram się o ciążę
    nie dziwię się zazwyczja powroty są trudne a ludzie zapominają, że tak naprawę nie było cie jakis czas w pracy i potrzebujesz czasu, żeby wrócic do normy. najważniejsze, że bierzesz nervomix bo po nim mozńa spokojnie funkcjonować, poza tym staraj sie tak nie denerwować bo to niczemu nie służy.

Hmm... mnie dopiero czeka poród w Białymstoku i nie mogę się zdecydować w którym szpitalu rodzic jest tu jakaś pomocna mamusia z tych okolic, która mogłaby polecić jakąś placówkę? Za każdą dobrą poradę obsypię złotem moje drogie!
    Ostatnio edytowane przez gonia7777 ; 09-10-17 o 09:50

Senior Member Awatar gonia7777
    Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez Daniela27 Zobacz posta
    Każda z nas ma obawy jak to będzie po urodzeniu dziecka. Dla mnie najgorzej było jak mały skończył roczek a ja wróciłam do pracy. Miałam takiego stresa jakbym pierwszy raz przyszła do pracy, trudno było znowu wkręcić sie w tryby. Brałam nervomix aby nie zwariować ze stresu, uspokajał mnie i wyciszał a ponowne zaklimatyzowanie się przyszło z czasem jak róznież pogodzenie się roli pracownika, mamy i pani domu.
    "Nie zaleca się stosowania dłużej niż przez 3 tygodnie.może powodować upośledzenie sprawności psychofizycznej, zdolności prowadzenia pojazdów mechanicznych i obsługiwania urządzeń mechanicznych w ruchu" - to fragmenty ulotki tego leku. Nie boicie sie brac go opiekując się malutkim dzieckiem?,

Junior Member
    Sajana

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2007-07-30 zobacz kalendarz
    Zdecydowanie poród to rodzaj ogromnego stresu i dla kobiety i dla dziecka. Jednak zwykle broni nas instynkt macierzyński. Szybko wracamy do normy i na ogół radzimy sobie z większa ilością obowiązków niż przed porodem. Są jednak przypadki, że zamiast instynktu zadziała depresja. Moja bliska koleżanka miała z tym problem. Była w takim dole, że w ogóle nie interesowała się dzieckiem. Pomógł jej dopiero psychiatra
    Ostatnio edytowane przez gonia7777 ; 23-11-17 o 10:18

Senior Member Awatar gonia7777
    Mieszka w
    Warszawa
    moja siostra ma 4-miesieczna córeczkę. To jej trzecie dziecko. Ostatnio zapomniała zawiezc starszego syna na piłkę nożna i pomyliła godziny odbiory ze szkoły jego i starszej córki, a pranie w pralce leżało 3 dni. jak po wojnie...

Drogie mamy, a co sądzicie o fototerapii? Ja już mam troszkę starsze dzieci, ale pamiętam jak to jest zaraz po porodzie, a moja siostra zmaga się z tym całkiem na świeżo. Może któraś korzystała z takiej metody? Teraz to myślę, że też czas jesienny robi swoje, sama odczuwam brak słońca i np. szybciej się męczę, więc może też bym mogla skorzystać. Myślimy nad lampą Camry CR 2166, jest w miarę tania, a z samej marki korzystam z innych sprzętów i mają dobrą jakość.

9. BabyApp
    Senior Member
    limba

Ciekawe, od czego to zależy, czy przejdzie się przez to ciężko czy na luzie.

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów