Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

niania elektroniczna

niania elektroniczna

Używacie albo używaliście niani elektronicznej, kiedy Wasze dziecko było niemowlakiem? Kompletuję wyprawkę przed narodzinami mojego dziecka i wydaje mi się, że taka niania to dla mnie konieczność. Wypatrzyłam takie cacko: http://www.conrad.pl/Niania-elektroniczna-Motorola-Babyphone-MBP35,-video,-zasi%C4%99g-300-m,-2-kana%C5%82y,-2,4-GHz.htm?websale8=conrad&pi=260077&ci=SHOP_AREA_256 79_0816010 i chyba się szarpnę. Sądzicie, że to przesada czy naprawdę się przydaje? Proszę o rady!

2. BabyApp
    Mnie się bardzo przydała. Nie wyobrażam sobie jakby to było bez niani. Mogłam wyjść do innego pokoju, kiedy dziecko spało i obserwować stale, co się dzieje. Bardzo przydatne, uważam, że to nie jest przesada, skoro jest taka możliwość i technika, to czemu z tego nie skorzystać, jeśli ma to zadziałać uspokajająco.

admin Awatar Kasia
    Mieszka w
    Sulejówek
    Jeśli masz smarfton, albo tableta to nie musisz mieć niani - są kamerki (np. D-Link), które można postawić w pokoju dziecka, a malucha obserwować na ekranie swojego telefonu, co umożliwia specjalna aplikacja. To chyba wygodniejsze, niż niania, bo potem można wykorzystać np, do monitoringu mieszkania (niania elektroniczna się do tego nie nadaje bo ma ograniczony zasięg).

Ciekawe... Ja tylko wiedziałam o istnieniu takiego "walkie-talkie", że słyszysz jak dziecko się budzi i płacze...Ale nazwa "niania elektroniczna" zdziwiła mnie bardzo haha

Znajomi mają, kosztowała 400 zł - funkcja walkie talkie, pokazuje temperaturę powietrza i wilgotność... nie kojarzę niestety nazwy, ale bardzo mi się podobała

Member
    Pati1985

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2013-12-27 zobacz kalendarz
    co sądzicie o takiej niani: http://www.bobowozki.com.pl/product_...oducts_id=1475
    a ta:
    http://mamaija.pl/prosta-niania-cyfrowa-2100,d3797.html

obie w podobnych cenach macie którąs z nich?

Member
    Agatka28

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-02-14 zobacz kalendarz
    Hmm Kasia podała bardzo dobre rozwiązanie, czemu wcześniej o tym nie pomyslałam, a miałabym potem jeszcze z tego jakis pożytek przynajmniej

9. BabyApp
    Senior Member Awatar Ataga
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-12-16 zobacz kalendarz
    Kupiłam nianię elektroniczną Switel. Uważam, że był to jeden z najbardziej trafionych i potrzebnych gadżetów. Moja córka od urodzenia spała w swoim łóżeczku, w swoim pokoju. Niania do tej pory sprawdza się niezawodnie. Co prawda moja córka przesypia całą noc bez pobudki, ale przez pierwsze 4 miesiące budziła się jeden raz na karmienie i niania była nieoceniona. Owszem, dzisiejsza technika pozwala na zakup przeróżnych sprzętów, które bardzo ułatwiają sprawować kontrolę i bezpieczeństwo nad dzieckiem, nie będę oceniać, co jest lepsze. W naszym przypadku niania jest używana tylko w nocy, w ciągu dnia dziecko niewiele czasu spędza w łóżeczku, dlatego opcja z kamerą nie była nam potrzebna.
    Reasumując - zakup niani nie jest przesadą, Przydaje się bardzo, bez względu na to, czy mieszka się w domu, czy w mieszkaniu.

Junior Member
    juliet86

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-09 zobacz kalendarz
    Kiedyś nie było takich wynalazków jak nianie elektroniczne, ale trzeba przyznać, że to wielkie udogodnienie. Na początku byłam sceptyczna do takiego rozwiązania, ale teraz nie wyobrażam sobie opieki bez niego Ja mam akurat nianię marki Topcom.

Senior Member Awatar gonia7777
    Mieszka w
    Warszawa
    Nianie są bardzo przydatne, choc wersje z mikrofonem, przez który mówisz do dziecka, czy kamerką, to moim zdaniem zbędny wydatek. A moze się mylę?

Zapytaj naszych ekspertów
Rita Calderaro - Poczmańska
Rita Calderaro - Poczmańska Rehabilitant dziecięcy

Ciągnięcie za włosy i uszy.

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów