Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Karmiłaś piersią przez 6 mcy??? Jakie mleko modyf.wprowadzic teraz?ktore najlepsze???

Senior Member Awatar nieznajoma484
    Mieszka w
    Mosina
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2011-06-24 zobacz kalendarz
    Data
    24 czerwca 2011

Karmiłaś piersią przez 6 mcy??? Jakie mleko modyf.wprowadzic teraz?ktore najlepsze???

Witam.Jestem mama połrocznej Lenki. Do tej pory karmilam ja wylacznie piersia,od nie dawna zaczelam wprowadzac pierwsze obiadki, owoce itd. Chcialabym teraz wprowadzic mleko modyfikowane,jednak kompletnie nie mam pojecia jakie??? Nadal planuje karmic piersia a mleko modyfikowane mam zamiar podawac tylko co jakis czas. Probowalam podac corce Kaszke manna na dobranoc firmy Hipp i nie przejawiala alergii pokarmowej, i zastanawiam sie czy gdybym podala mleko HIPP rowniez nie byloby alergii?czy isc za ciosem czy probowac inne??? I ostatnie pytanie?Czym rozni sie mleko oznaczone numerem 1 od numeru 2?Czy mleko nastepne (2) jest bardziej sycace?odzywcze?

2. BabyApp
    Witam, skład mleka HiPP 2 BIO Combiotik możliwie najbardziej odpowiada idealnemu wzorcowi - jakim jest mleko mamy. Zawiera składniki, ktore w szczególnie korzystny sposób wpływają na mikroflorę jelitową. Dlatego jest duże prawdopodobieństwo, że Pani maluszek będzie dobrze tolerował to mleko. W celu uzyskania większej ilości informacji o tym produkcie oraz otrzymania próbki mleka HiPP 2 BIO Combiotik może Pani zarejestrowac się w Klubie mojego Mlauszka na www.hipp.pl i zamówić dla siebie bezpłatny pakiet mleczny. Mleko HiPP 2 jest bardziej sycące w porównaniu z mlekiem HiPP 1 i jest idealnie dopsowane do potrzeb malucha na etapie rozszerzania diety. Dlatego mleko typu 2 wprowadzamy do diety dziecka wtedy, kiedy maluch otrzymuje już minimum 2 posiłki inne niż mleko.
    SERWIS DLA RODZICÓW tel. 22*853 44 44; serwis@hipp.pl

Senior Member Awatar nieznajoma484
    Mieszka w
    Mosina
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2011-06-24 zobacz kalendarz
    Data
    24 czerwca 2011
    Cytat Zamieszczone przez Izabela Wójcik Zobacz posta
    Witam, skład mleka HiPP 2 BIO Combiotik możliwie najbardziej odpowiada idealnemu wzorcowi - jakim jest mleko mamy. Zawiera składniki, ktore w szczególnie korzystny sposób wpływają na mikroflorę jelitową. Dlatego jest duże prawdopodobieństwo, że Pani maluszek będzie dobrze tolerował to mleko. W celu uzyskania większej ilości informacji o tym produkcie oraz otrzymania próbki mleka HiPP 2 BIO Combiotik może Pani zarejestrowac się w Klubie mojego Mlauszka na www.hipp.pl i zamówić dla siebie bezpłatny pakiet mleczny. Mleko HiPP 2 jest bardziej sycące w porównaniu z mlekiem HiPP 1 i jest idealnie dopsowane do potrzeb malucha na etapie rozszerzania diety. Dlatego mleko typu 2 wprowadzamy do diety dziecka wtedy, kiedy maluch otrzymuje już minimum 2 posiłki inne niż mleko.
    Bardzo dziekuje za odpowiedz

Wiadomo, że dobór mleka modyfikowanego nie jest prosty, w zasadzie wszystko zależy od dziecka. Moja siostrzenica na przykład była karmiona mlekiem https://humana-baby.pl/ i z tego co wiem to jej bardzo smakowało i żadnych problemów z brzuszkiem nie było.

Z własnego doświadczdenia i mojego dziziusia z całą pewnością mogę polecić mleko Bebilon. Zaczynalismy z nim od początku. Mleko nie podrażnia układu pokarmowego i bardzo dobrze się przyswaja. Trzeba tylko bo sa różne wybrac dla Waas najlepsze

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów