Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Skóra w łuszczycy

Skóra w łuszczycy

Słyszy się, że coraz więcej osób a nawet dzieci ma problem związany z łuszczycą. Dlatego rozpoczęłam taki temat. Czy ktoś z was coś takiego ma w rodzinie lub w domu? U mnie na szczęścia podejrzenia stały się negatywne , cieszę się z tego lecz jednak dużo szukałam informacji na temat tego. Szukając i panikując znalazłam stronę z pomocnymi preparatami podczas suchej skóry, łuszczycy. Warto tam zerkną jeżeli potrzebujesz czegoś na tą dolegliwość.

2. BabyApp
    A to ja pozwolę sobie na odświeżenie tego wątku, skoro nikt nie odpowiedział. Faktycznie, łuszczyca to okropna choroba oszpecająca naszą skórę. Ważne jest, aby znaleźć lekarza od łuszczycy w Warszawie Febumed.pl, który zajmie się naszym problemem kompleksowo, zidentyfikuje czynnik który przyczynia się do zaostrzenia zmian skórnych. Osobiście polecam Febumed, bo tam na dodatek używają preparatów Dr Michaels, które nie zawierają sterydów.
    aktywna staraczka

Ja na skórę swojego dziecka stosuję leki na łuszczę Dra Michaelsa. Bardzo dobrze się sprawdzają, ponieważ nie zawierają konserwantów i parabenów, a jednocześnie pomagają odpowiednio natłuszczyć i nawilżyć skórę.

Member
    mamaania_35

Łuszczyca sprawia, że człowiek traci pewność siebie, dlatego warto w jakiś sposób o nią walczyć. Ze swojej strony mogę polecić Wam produkty Dr Michaels. Są bardzo dobre, sprawiają, że zmiany stają się mniejsze, a w składzie nie mają w ogóle sterydów.

Member
    pastylka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-05-17 zobacz kalendarz
    Moja mama ma łuszczycę. Regularnie chodzi do dermatologa i stosuje Cetaphil MD Dermoprotector który długotrwale nawilza skórę i dziuuała na takie problemy.

Senior Member
    MariaSarera

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2018-10-09 zobacz kalendarz
    Data
    09.10.2018
    Mojej mamie ogromna ulgę przynosi noszenie opatrunków okluzyjnych . Zima nosi zarówno leginsy, jak i koszulki. Niestety musi sie tak zabezpieczać przed zimnem, bo inaczej skóra aż pęka. Na szczęście w połączeniu z lekami i kosmetykami Dr Michaelsa nie jest aż tak źle.
    Ostatnio edytowane przez gonia7777 ; 28-01-19 o 09:47

Senior Member
    MariaSarera

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2018-10-09 zobacz kalendarz
    Data
    09.10.2018
    Słyszałyście o stosowaniu fototerapii w leczeniu łuszczycy? Mojej mamie lekarz zaproponował SUP czyli fototerapie selektywną. Może ja uzupełniać o wizyty w solarium zimą. Podrzucam wpis specjalistów https://www.febumed.com.pl/Solarium-...507537572.html . Mama chce spróbować z tą fototerapią, bo już boi się zimnych dni i nocy.

9. BabyApp
Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów