Strona 4 z 4
Pokaż wyniki od 31 do 36 z 36

Czy dziecko może "skleić" związek?

Member
    szabrówka

Mieszka w
    Solec Kujawski, Poland
    dziecko może przedłużyc agonię, ale milości nie odrodzi

2. BabyApp
    Senior Member
    Mama899

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-06-24 zobacz kalendarz
    niezgodze sie bo dziecko moze przedłużyć a potem chce sie walczyc dlatego dziecko wszystko zalezy od człowieka

Senior Member Awatar Nadulina
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-12-02 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez szabrówka Zobacz posta
    dziecko może przedłużyc agonię, ale milości nie odrodzi
    A moim zdaniem może odrodzić, tak jak każde wspólne zajęcie i pasja, to bardzo zbliża ludzi. A wspólne dbanie o młodego człowieka i wspólna chęć dania mu tego co najlepsze może być życiową pasją Ale po za tym fajnie jest mieć inne wspólne zainteresowania, sport, kino,książki, cokolwiek

Senior Member
    Paulinka84

O mnie
    Mój Aniolek ;*
    W momencie, gdy pojawia się dziecko, związek albo się wróci lepszy albo nie daj Boże rozwali, bo macierzyństwo może przerosnac rodziców . Ale ja uważam, że jeśli dwoje ludzi się kocha, to przyjście na świat dziecka jest dobrym pomysłem :-)

Lepiej w większości przypadków nie próbować, bo później może się to niestety nie zbyt dobrze skończyć. Jeżeli nie ma tej "chemii" to może warto poszukać prawdziwego partnera z którym będziesz się czuła dobrze oraz bezpiecznie? Mi w tym bardzo pomogła pani Ania z Centrum Zapoznawczego Zolyty, która jest zawodową swatką i naprawdę dba o to aby jej podopieczni mieli szansę na znalezienie prawdziwej miłości. Ma wiele osób w katalogu, do tego organizuje różne spotkania oraz wieczorki gdzie można też bliżej się poznać więc otworzysz się na nowe osoby i kto wie może tutaj będzie Ci dane go poznać

Dziecko w pewnym sensie skleja związek, jednak jeśli w związku nie lączy nas nic innego niż dziecko to będziemy się męczyli. Poza tym dzieci nie są głupie, mają rozwiniętą inteligencję emocjonalną oraz czują, ze z rodzicami coś jest nie tak. Jedynie w pełnym szacunku oraz miłości związku dziecko będzie szczęśliwe.

Jeśli coś nie styka pomiędzy dwiema osobami oraz kłótnie bywają na porządku dziennym, warto jest zastanowić się nad terapią dla par. Terapia taka w wielu przypadkach potrafi być naprawdę pomocna bo uczy ludzi rozmowy.
    http://strefamysli.pl/psychoterapia-par-i-malzenstw/ - sama chodziłam do tej przychodni psychologicznej w Warszawie, jak miałam pewne problemy z partnerem.
    Ostatnio edytowane przez amalanke ; 07-05-19 o 13:52

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów