Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Czy podnosiłyście wasze kwalifikacje?

Senior Member Awatar asia
    Mieszka w
    Warszawa

Czy podnosiłyście wasze kwalifikacje?

Czy podczas urlopu rodzicielskiego (wychowawczego) myślałyście o tym, żeby zrobić np. jakieś kursy? Znajdowałyście czas na podnoszenie kwalifikacji?

2. BabyApp
    Senior Member
    zeberka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2010-04-04 zobacz kalendarz
    Ja niedawno robiłam kurs z księgowości w Go Work, staram się robić coś żeby podnosić swoją klasyfikację żeby znaleźć wkrótce nową pracę

Senior Member
    zeberka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2010-04-04 zobacz kalendarz
    Ja niedawno robiłam kurs z księgowości w Go Work, staram się robić coś żeby podnosić swoją klasyfikację żeby znaleźć wkrótce nową pracę

Senior Member
    Eizzy

Ja będąc na wychowawczym chodziłam na hiszpański. W pracy miałam z nim do czynienia na co dzień, a w domu... same wiecie. Zapisałam się na kurs z http://www.berlitz.pl/en/programs_fo...rlitz-way.html i to była moja odskocznia od codzienności. W trakcie zajęć z małą zostawał mąż a ja na te dwie czasami trzy godziny wyrywałam się z domu. Często po zajęciach robiłam małe zakupy i wracałam do domu. Może to bzdura, ale jak się siedzi w domu to czasami można "kota" dostać. Niby dziecko nie dawało mi się nudzić, ale chwila wytchnienia każdemu się przydaje

Member
    anielka2

O, to widzę, że nie jestem sama. Ja także doszkalałam się na urlopie wychowawczym, konkretnie chodziłam na kurs http://www.academyofbusiness.pl/pl/s...tification,54/ rozwijający umiejętności zarządzania projektami.
    Dzięki temu było mi dużo łatwiej wrócić potem do pracy. No i pracodawca jakoś przychylniej na mnie patrzył, więc nie poleciałam od razu ze stołka, a nawet po jakimś czasie awansowałam, co zawdzięczam częściowo nowym umiejętnościom.
    Jeśli więc ktoś ma pracę w podobnej branży, to naprawdę polecam. Kurs kończy się egzaminem.

Senior Member
    sylwia4012

Data
    2004
    W tym czasie to raczej bym pomyślała o własnej firmie. Jak ma się dzicko to lepiej być niezależnym. Można w czasie urlopu macierzyńskiego pomyśleć o kwestoach promocyjnych itp. Ciekawe projekty sklepów czy wnętrz biur robią w http://370studio.pl/projektowanie-wnetrz-biur i to jest taki czas, który można tak wykorzystać i też podnosi nasze kwalifikacje - bo przedsiębiorczość.

Junior Member Awatar karolina1918
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-09-04 zobacz kalendarz
    Ja uczestniczyłam w szkoleniu z języka angielskiego technicznego, w którym zawsze chciałam wziąć udział, ale nigdy nie miałam czasu. Pomogło mi to później w znalezieniu lepszej pracy. Więc moim zdaniem warto uczestniczyć w tego typu szkoleniach, jeśli tylko mamy chwilę wolnego czasu. Szkolenie prowadziła firma INNpuls Sp. z o.o., jeśli jesteście zainteresowane, to tutaj znajdziecie więcej informacji: http://www.szkolenia.innpuls.pl/baza-uslug-rozwojowych/
    Ostatnio edytowane przez karolina1918 ; 04-03-18 o 21:30

9. BabyApp
    Ja zdążyłam własnie ukończyć kurs na trenera personalnego Katowice. Ogólnie to super sprawa, jestem bardzo podekscytowana, ponieważ wreszcie mogę robić to co zawsze lubiłam i to za pieniądze! Już mam kilka rozmów kwalifikacyjnych zaplanowanych.

Ja jestem stomatologiem z zawodu i staram sie raz na pół roku uczestniczyć w jakimś przełomowym kursie, który pozwoli mi lepiej wykonywać moją pracę. Niedawno skontakowałam się z https://poznanlab.pl/kontakt/ aby wysyłali mi powiadomienia o zbliżających się szkoleniach u nich. Więc co kilka tygodni dostaję maila z terminami i tematyką szkoleń.

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów