Strona 4 z 4
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 40

Dwa pokoje - miejsce dla dwójki dzieci

My mamy 2 pokoje i dwójkę dzieci Jakoś dajemy radę, choć chłopcy są bardzo mali (3 lata i 1 rok). Właśnie planujemy zrobić im pokój taki typowo dziecięcy, ich włąsne królestwo. Mąż mnie namawia do łóżka piętrowego, bo to oszczędność miejsca. Na początku średnio mi się spodobał ten pomysł ale zobaczyłam, że można z takiego łóżka zrobić naprawdę cuda

Tu przykłady
    http://www.cudowneipozyteczne.pl/201...zko-domek.html

zamieszczam, bo może komuś się jeszcze przyda

2. BabyApp
    Senior Member Awatar gonia7777
    Mieszka w
    Warszawa
    No tak, ale kwestia bezpieczeństwa - trzylatek na górze - ja bym sie bała, zwłąszcza, ze moje dzieci wiercą sie strasznie w nocy. Dla starszego - ok, ale trzylatek - nie.

admin Awatar Kasia
    Mieszka w
    Sulejówek
    No i roczne dziecko jednak powinno jeszcze mieć łózeczko ze szczebelkami - na takie zwykłe, nawet z barierką, jest jeszcze za wcześnie,

U nas w sumie nie ma z tym problemu. Mamy wprawdzie "tylko" jedno dziecko ale i jednopokojowe mieszkanie. Póki co nikt nikomu nie przeszkadza, przyzwyczailiśmy się

Junior Member
    boleczko

O mnie
    Jestem tatą, moje dziecko urodziło się 2016-09-15 zobacz kalendarz
    Jeśli dzieci uczą się tego od małego to jest to dla nich problemem

Hej, ostatnio widziałem, że żona przegląda ten sklep Są tam bardzo fajne dodatki do małego mieszkania w postaci kubków, szklanek czy zastawy. Ceny są też bardzo korzystne, więc polecam, jeśli ktoś szukałby fajnych akcesoriów. Wiem jak ciężko jest znaleźć dobre produkty w dobrej cenie, także polecam.

admin Awatar Kasia
    Mieszka w
    Sulejówek
    Cytat Zamieszczone przez ola901 Zobacz posta
    U nas w sumie nie ma z tym problemu. Mamy wprawdzie "tylko" jedno dziecko ale i jednopokojowe mieszkanie. Póki co nikt nikomu nie przeszkadza, przyzwyczailiśmy się
    No niestety, podejrzewam, że ten spokój potrwa max do chwili, kiedy dziecko pójdzie do szkoły i zechce zapraszać kolegów - własny pokój to wtedy priorytet.

9. BabyApp
    Member Awatar katarynka
    Mieszka w
    Katowice
    Jeśli jest możliwość posiadania dwóch pokoi dla 2 dzieci to co stoi na przeszkodzie?

Dwoje dzieci w jednym pokoju uczy się dzielenia nie tylko rzeczy, ale też przestrzeni.

Nie ukrywam, że bardzo długo szukaliśmy odpowiedniego rozwiązania dla naszych dzieciaków. Problem polegał na tym, że mamy trójkę. Póki młodzi byli mali, mieli po te 7-8 lat, to nie było problemów, ale później zdawaliśmy sobie sprawę, że wspólny pokój dla chłopca i dziewczynki w wieku 14-15 lat to już spory problem. Postanowiliśmy zakupić dom i udało nam się znaleźć niesamowicie fajną okazję na http://www.ventana.pl/domy-i-rezydencje/brighton/ - Brighton zrobił na nas ogromne wrażenie i dzięki niemu możemy żyć w naprawdę fajnych warunkach. Dla każdego znajdzie się miejsce, co jest ogromnym plusem!

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów