Strona 4 z 4
Pokaż wyniki od 31 do 39 z 39

Jak rozplanować posiłki 8 miesięcznego dziecka na mleku modyfikowanym

Senior Member Awatar gonia7777
    Mieszka w
    Warszawa
    Wydaje mi sie, ze producenci są tak sprawdzani, ze nie przejdzie wsadzanie do słoiczka zgniłych marchwi. Zapłaciliby takie kary, ze interes by im się zawalił. Poza tym jak już dziewczyny pisały, dobra marchew to chyba tylko ta z włąsnego ogródka, choć i tu nie wiesz, co jest w glebie, mimo ze nie nawozisz. W XXI wieku nie ma idealnie "ekologicznych" upraw, bo zanieczyszczenia są wszędzie - w wodzie, powietrzy, glebie. Taki nasz los, nie da sie tego uniknać.

2. BabyApp
    Member
    Antossia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-05-19 zobacz kalendarz
    Teraz nie wiadomo czy nawet te "bio" są zdrowe artykuły. Takie przyszły czasy, że to już nie ta sama żywność co kiedyś.

admin Awatar Kasia
    Mieszka w
    Sulejówek
    "Bio" na pewno są zdrowe, kontrolują to niezależne organizacje.

Cytat Zamieszczone przez gonia7777 Zobacz posta
    Wydaje mi sie, ze producenci są tak sprawdzani, ze nie przejdzie wsadzanie do słoiczka zgniłych marchwi. Zapłaciliby takie kary, ze interes by im się zawalił. Poza tym jak już dziewczyny pisały, dobra marchew to chyba tylko ta z włąsnego ogródka, choć i tu nie wiesz, co jest w glebie, mimo ze nie nawozisz. W XXI wieku nie ma idealnie "ekologicznych" upraw, bo zanieczyszczenia są wszędzie - w wodzie, powietrzy, glebie. Taki nasz los, nie da sie tego uniknać.
    Dokladnie.. Ta ziemia w naszych ogródkach to jest też już pewnie skażona.. przecież smog też musi gdzies opadac

admin Awatar Kasia
    Mieszka w
    Sulejówek
    No - najczęściej w postaci kwaśnych deszczy ląduje w glebie ...

Junior Member Awatar HoldYourColour
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-08-21 zobacz kalendarz
    Moja teściowa pracuje w Niemczech przy owocach i warzywach. Mówiła,że po prostu te same warzywa pakuje się w opakowanie podpisane 'bio' i zwykłe opakowanie

Senior Member Awatar gonia7777
    Mieszka w
    Warszawa
    To słaba informacja

9. BabyApp
    Junior Member
    patrycjamama

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-08-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez nata286 Zobacz posta
    Witam
    Mam pytanie w sprawie rozplanowania posiłków w ciągu dnia dla mojej córci.
    Skończyła właśnie 8 miesięcy i waży 8,2 kg wydaje mi się że jest troszke tłuściutka i nie wiem czy nie za dużo mleka jej podaje.
    jej jadłospis wygląda następująco:
    ok7.30 mleko modyfikowane 180 ml
    ok10.30 mleko modyfikowane 180 ml
    ok14 obiadek duży słoiczek czasami nie zjada do końca
    ok16-17 mleko modyfikowane 180 ml
    ok19-20 mleko modyfikowane 180 ml
    w nocy nie budzi się wogóle na jedzenie w ciągu dnia próbowałam jej podać kaszke na mleku ale nic nie chce ani kaszki ani kleiku jeść, kiedyś jadła ale potem przestałam jej dawać i teraz jak chciałam znowu jej dać to już nie chce.
    ogólnie je co 3 godziny mleko, obiadek starcza jej na 1,5-2 godzin a owoce na pół godzinki tylko, nie wiem jak rozplanować jej jadłospis bo wydaje mi się że za dużo w nim mleka czasami nawet dostaje wciągu dnia same mleko zamiast obiadku niech mi pani coś doradzi bo już sama nie wiem wydaje mi się że przez to mleko dostaje coraz większe zwałeczki i zaczynam sie tym niepokoić.co pani na to?
    Polecam aplikację Bobo Vita. Wpisujesz datę urodzenia dziecka i masz podany przykładowy jadłospis na każdy dzień, który zmienia sie wraz z wiekiem. Uwzględnione są tam porcje mm, kaszki, warzyw i owoców podane w dokladnych ilościach

Member
    Hatet

Może po prostu nie smakuje jej mleko, które dostaje? Miałam podobny problem z moją córką. Zmieniłam mleko na Humana 2 i od tego czasu nie ma żadnych problemów z jedzeniem. Humana ma na prawdę dobre i bezpieczne dla dzieci produkty, więc może jeśli Twoja córka nie je mleka, które teraz jej podajesz warto zastanowić się nad zmianą? Zajrzyj tutaj https://humana-baby.pl/produkt/humana-2-mleko-nastepne/ i sama zdecyduj. To mleko dla dzieci po 6 miesiącu więc bez problemu możesz podać je swojemu maluchowi

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów