Strona 2475 z 8436
Pokaż wyniki od 24,741 do 24,750 z 84353

wrześniowe mamusie 2013 :)

Senior Member Awatar ilonka82
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2014-03-12 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez angelika89 Zobacz posta
    Wszystkie mamy wpisane terminy OM. A ten twój to chyba z USG? Tak mam wpisać?
    u mnie tym terminem z usg teraz w szpitalu lekarze operują bo on mi niezmiennie wychodzi od samego początku ciąży. Ma to pewnie teraz znaczenie bo właśnie miałam obchod i na jutro od 6 rano mam zaleconą dobowe zbiórkę moczu i Ordynator powiedział że po tym zadecydują do której grupy mnie zakwalifikować. Tylko nie wiem jakie grupy miał na myśli... Później zapytam polozna Czy to chodzi o cesarkę Czy o Coś innego
    [/url]

2. BabyApp
    Senior Member Awatar Kasienka_P_
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamusią Karolinki 23.02.2011 :) i Kamilki 24.09.2013
    Cytat Zamieszczone przez angelika89 Zobacz posta
    Te które sie zgłosiły już są, czekam na reszte.

A oto szkic:
    1. kokardeczka Marzena 25 lat tp. 01.09.13 córka Laura
    2. paula2803 Paulina 27 lat tp. 02.09.13 syn Aleksander cc
    3. Kesi Ksenia 28 lat tp. 03.09.13 syn Karol ur.28.07.13 2440g 49cm
    4. OlgaS Olga ? lat tp. 03.09.13 syn Kubuś
    5. Misia33 Edyta 33 lat tp. 04.09.13 córka Lenka
    6. MamaMagda3 Magdalena 32 lat tp.06.09.13 córka Zosia
    7. angelika89 Angelika 24 lat tp. 09.09.13 syn Nataniel
    8. Asiog Asia 25 lat tp. 10.09.13 syn ?
    9. Lilou87 Lidia 26 lat tp. 11.09.13 córka Emilia
    10. MamaWika Asia 34 lat tp. 11.09.13 córka Zofia
    11. el-enka Ewelina 32 lat tp. 12.09.13 syn Aleks cc
    12. Sylcia Sylwia 26 lat tp. 16.09.13 syn Filipek
    13. Wiolcia89 Wiola 24 lat tp. 20.09.13 córka Maja
    14. karolinap85 Karolina 28 lat tp. 22.09.13 syn Stasio
    15. Malusia Marta 28 lat tp. 22.09.13 syn ?
    16. ania80 Ania 33 lat tp. 28.09.13 córka Maja cc
    17. Kasienka_P_ Kasia 29 lat tp. 29.09.13 córka Kamilka
    Możesz jeszcze wycinać i przeklejać na górę wg terminu porodu mamy rozpakowane Będziemy mogły patrzeć w jakiej kolejności przyszła na kogo kolej

Senior Member Awatar Lilou87
    Mieszka w
    Wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-01 zobacz kalendarz
    U mnie problem jest tylko z pomalowaniem sobie paznokci u stóp Męczę się wtedy i sapię... A tak to mogę przysiady robic i zbierac ryż z podłogi. No chyba że mi coś w biodrze przeskoczy - a zdarza się - to wtedy zonk
    W ogóle to powiem Wam, że jak mnie coś mocniej zaboli, to ja sie boję ruszyc, zmienic pozycję

Senior Member Awatar el-enka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-07-01 zobacz kalendarz
    Data
    09.09.2013r.
    Cytat Zamieszczone przez Kasienka_P_ Zobacz posta
    Ja mam ok 20 minut do szpitala z domu, wiec nie mam co się spieszyć. Z działki ok godziny, no z półtorej jeśli mąż musiałby po mnie jechać, wtedy jakbym była pewna że skórcze są co ok 10 minut to będę po niego dzwoniła, bo jak wam pisałam ja w poprzedniej ciąży miałam 3 akcje ze miałam regularne skórcze co 10-15 minut które zanikały wiec na prawdę, nie będę go ciągała od razu, bo jak lipa będzie to nie chcę go z pracy wyciagać kilka razy.
    Poza tym, będąc w domu moja mama pracuje bardzo blisko, ok 20 minut samochodem, więc i ona moze po mnei przyjechać. Dla pewności będę trzymała fotelik zawsze przy sobie, albo na działce labo w mieszkaniu, zebym mogła skorzystać z kogokolwiek do zawiezienia do szpitala.
    O kurcze Kasieńka to ty będziesz do samego końca na działce siedzieć.??
    Wiekszość to chyba ze strachu nie bedzie z domu wychodzić na tydzień przed .

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez el-enka Zobacz posta
    Wyprałam rozek ale tylko w 20 stopniach na pranie reczne ustawiłam.Nic sie nie stało . Wypełnień do wózka nie prałam
    Rożek tez prałam, chyba na 30 stopni, bo tak było na metce, ale wkładów do pościeli nieużywanych nie polecam prać, ja musiałam, bo były posiusiane. A dla Kamilki mam drugi komplet którego nie piorę.

Mieszka w
    Wielkopolska
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez ilonka82 Zobacz posta
    u mnie tym terminem z usg teraz w szpitalu lekarze operują bo on mi niezmiennie wychodzi od samego początku ciąży. Ma to pewnie teraz znaczenie bo właśnie miałam obchod i na jutro od 6 rano mam zaleconą dobowe zbiórkę moczu i Ordynator powiedział że po tym zadecydują do której grupy mnie zakwalifikować. Tylko nie wiem jakie grupy miał na myśli... Później zapytam polozna Czy to chodzi o cesarkę Czy o Coś innego
    To jednak nie wychodzisz dziś do domu? Pamiętam, że Tobie marzy się poród 2 września... w 6 (chyba) rocznicę ślubu Może Kuba zrobi rodzicom tę przyjemność

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    No i wyszło z płciami pół na pół własciwie, a na poczatku wrzesień zapowiadał sie na wiekszość chłopaków.

Dobrze . Równowaga w naturze musi byc.
    Ale to chyba tylko dlatego, ze dużo dziewczyn przestało się odzywać, albo jeszcze się nei pozgłaszały do listy.

9. BabyApp
    Mieszka w
    Wielkopolska
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Kasienka_P_ Zobacz posta
    Możesz jeszcze wycinać i przeklejać na górę wg terminu porodu mamy rozpakowane Będziemy mogły patrzeć w jakiej kolejności przyszła na kogo kolej
    Bardzo dobry pomysł

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez misia33 Zobacz posta
    Dzień dobry

Angelika sto latek

ja wczoraj koło 20 dostałam bóli co 10 min trwały tak ponad 2h ale były w miarę słabe więc czekałam, czułam się tak jak przy początkowych skurczach z młodym więc miałam niezłego pietra ale wzięłam magnez i no-spe i przeszło uff
    No właśnei o tym mówiłam Nie ma co się pakować do samochodu bo moze być fałszywy alarm.

Angelika i ja życzę sto lat!!! A przedewszystkim szybkiego i bezbolesnego porodu

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    O kurcze Kasieńka to ty będziesz do samego końca na działce siedzieć.??
    Wiekszość to chyba ze strachu nie bedzie z domu wychodzić na tydzień przed .
    Na razie planuję do końca sierpnia, a co do września to się okaże jaka pogoda będzie, jak ładnie i ciepło to jeszcze ze 2 tyg bym posiedziała, a jak się zrobi plucha to wracam do domu. Musze tylko wyśledzić sąsiadów, którzy będą tutaj siedzieli i we wrześniu i dogadam, kto ewentualnie mi pomoże żeby zawieść, chociaż na półmetek trasy do szpitala czyli do męża bo po drodze do szpitala, i będę spokojna

Zapytaj naszych ekspertów
Rita Calderaro - Poczmańska
Rita Calderaro - Poczmańska Rehabilitant dziecięcy

Wzrok

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów