Strona 1 z 5
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 50

Kredyt na samochód

Member
    Liquore

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-07-14 zobacz kalendarz

Kredyt na samochód

Witam. Może ktoś z Was brał w ostatnim czasie kredyt na samochód? Zastanawiam się nad tym rozwiązaniem ponieważ mój stary samochód totalnie już nie nadaje się do jazdy.

2. BabyApp
    Ja jednak wolę rozwiązanie w taki sposób, że salon samochodowy oferuje kupno na zasadzie 50/50, dzięki czemu nie ma żadnych odsetek ani nie płaci się prowizji.

Ech, szczęściary - szukacie kredytu na auto, znaczy że macie już prawo jazdy. Ja dopiero będę robiła i jestem przerażona. Teraz staram się czytać internetowy podręcznik nauki jazdy i wszystkiego jest tak dużo, że jestem przerażona. Jak kierowca może w jednej chwili ogarnąć te wszystkie reguły i zasady?

W międzyczasie szukam szkoły jazdy w Warszawie - może polecicie jakąś, z instruktorem, który potrafi wytłumaczyć i nauczyć tak aby nie tylko zdać egzamin, ale także umieć jeździć w praktyce?

Miałam tam raty za sprzęt RTV , ogólnie nie było źle. Jednak trzeba się liczyć z tym że w przypadku kredytu na samochód przez cały okres spłaty będziesz musiała płacić również AC.

nie jestem zwolenniczką kredytu na auto, na mieszkanie to jeszcze rozumiem, ale na coś tak szybko tracącego na wartości jak auto to kiepski pomysł

Administrator Awatar Aga
    Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez Marionetka Zobacz posta
    Ja jednak wolę rozwiązanie w taki sposób, że salon samochodowy oferuje kupno na zasadzie 50/50, dzięki czemu nie ma żadnych odsetek
    Poważnie? Wtedy nie płaci się odsetek? Przecież to też jest kredyt, więc odsetki chyba są?

Nie no z pewnością nie z salonu na kredyt bo to nie ma sensu. Owszem jeśli potrzebujesz autka i nie masz środki to może poszukaj tego kredytu w pariba czy coś tam - taki bank, ale poszukaj czegoś używanego.
    Czy masz jakiś toner samsung i nie wiesz co z nim zrobić ?
    Znasz jakieś skuteczne biodermokosmetyki do pielęgnacji paznokci ?

9. BabyApp
    Zobaczcie jednak też w taki sposób, że kupując nowsze auto, nie ma tyle napraw, wymiany części itd. Nie sztuką jest kupić tanie auto, które pojeździ kilka lat i się rozsypie. Tutaj macie ciekawe porównanie kredytów samochodowych. Niektóre banki dają nawet na samochody używane.

My dopiero chcemy wziąć kredyt Jak na razie pytaliśmy w Mbanku i Pekao i szukamy dalej

Tutaj podpytaj http://www.grakon.com.pl myślę, że mogą Ci pomóc. Przynajmniej mi bardzo pomogli w podobnej sytuacji.

Zapytaj naszych ekspertów
Rita Calderaro - Poczmańska
Rita Calderaro - Poczmańska Rehabilitant dziecięcy

Wzrok

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów