Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wycieczki autokarowe

admin Awatar Kasia
    Mieszka w
    Sulejówek

Wycieczki autokarowe

Moja córka dziś pojechała na wycieczkę szkolną. Autokarem. Miał być super pojazd, tymczasem przyjechał jakiś staroć, który ledwie się toczył. Oczywiście zrobiliśmy awanturę, zjawiła się policja (wezwana przez rodziców), po oględzinach stanu technicznego pojazdu zabrali jego dowód rejestracyjny, jak powód podając zły stan hamulców i brak ważnego przeglądu technicznego. Po godzinie dyskusji właściciel firmy (ukarany oczywiście mandatem) podstawił inny autokar, w znacznie lepszym stanie technicznym. Dzieci pojechały na wycieczkę ze sporym opóźnieniem - ale sprzętem, który nie budził zastrzeżeń. Ciekawa jestem, czy rodzice często interweniują w takich przypadkach?

2. BabyApp
    Member
    majeczka29

I to jest właśnie kolejny dowód na to że lepszy jest wynajem samolotów, nie od parady jest to najbezpieczniejszy środek transportu. Moim zdaniem jak wycieczki są dalekie to lepiej jest polecieć. Dopłaca się trochę więcej ale ma się pewność że pociechy są bezpieczne.
    Ostatnio edytowane przez Aga ; 23-06-16 o 13:34

Senior Member Awatar Pandora
    Mieszka w
    Wielkopolska
    O mnie
    Blogerka.
    Cytat Zamieszczone przez majeczka29 Zobacz posta
    I to jest właśnie kolejny dowód na to że lepszy ]wynajem samolotów nie od parady jest to najbezpieczniejszy środek transportu. Moim zdaniem jak wycieczki są dalekie to lepiej jest polecieć. Dopłaca się trochę więcej ale ma się pewność że pociechy są bezpieczne.
    Taa ... Na wycieczkę szkolną samolotem.

Padłam.
    Ostatnio edytowane przez gonia7777 ; 25-10-16 o 11:53

Senior Member
    Karolina2305

O mnie
    Fabianek urodzil sie 6 pazdziernika 2011 roku x33333
    Cytat Zamieszczone przez majeczka29 Zobacz posta
    I to jest właśnie kolejny dowód na to że lepszy jest wynajem samolotów, nie od parady jest to najbezpieczniejszy środek transportu. Moim zdaniem jak wycieczki są dalekie to lepiej jest polecieć. Dopłaca się trochę więcej ale ma się pewność że pociechy są bezpieczne.
    A jak dzieci jadą na wycieczkę 20 czy 30km od domu róznież polecasz wynająć samolot ;P?

Senior Member Awatar Pandora
    Mieszka w
    Wielkopolska
    O mnie
    Blogerka.
    Cytat Zamieszczone przez Karolina2305 Zobacz posta
    A jak dzieci jadą na wycieczkę 20 czy 30km od domu róznież polecasz wynająć samolot ;P?
    Nie no - na takie wycieczki helikopterem.

Senior Member
    limba

Myślę, że nieczęsto się zdarza, żeby rodzice interweniowali w takich przypadkach, bo nie zawsze są na miejscu, żeby zobaczyć, jaki to autokar przyjechał. Bo owszem, te młodsze przyprowadzą za rączkę na miejsce zbiórki, ale co ze starszymi dziećmi? Tymi, których się już nie odprowadza? Kto się zatroszczy o ich bezpieczeństwo?

Dziwi mnie to, że rodzice tak rzadko interweniują. Przecież taki złom może się rozpaść w każdej chwili.

9. BabyApp
    Junior Member
    agalenmar

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-09-29 zobacz kalendarz
    Może rodzice po prostu ufają nauczycielom, którzy są organizatorami. Jakby każdy interweniował bo mu się auto nie podoba to połowa wycieczek by się nie odbyła. Ważne że dzieciaki były na wycieczce i dobrze się bawiły.
    Ostatnio edytowane przez Aga ; 23-06-16 o 13:33

Nigdy nie wiadomo na co się trafi już nawet takie regularne autobusy rejsowe bywają lepsze.
    Ostatnio edytowane przez AnnaP23 ; 31-10-16 o 10:07

Senior Member Awatar gonia7777
    Mieszka w
    Warszawa
    Jest taka strona www, gdzie można sprawdzić stan techniczny pojazdu (badania, wiek itd), podając jego numery rejestracyjne - właśnie przeznaczona dla rodziców dzieci podróżujących autokarami i autobusami.
    www.bezpiecznyautobus.gov.pl

Zapytaj naszych ekspertów
Rita Calderaro - Poczmańska
Rita Calderaro - Poczmańska Rehabilitant dziecięcy

Wzrok

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów