Strona 1 z 3
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 28

Prezent dla teściowej

Prezent dla teściowej

Dziewczyny pomóżcie! Co kupić teściowej na urodziny? Tutaj widziałam bardzo ładne i oryginalne świeczniki https://www.versanis.pl/produkty,13,Swieczniki-duze , myślicie że pasuje na ptaki podarunek? Najbardziej podoba mi się ten z numerem 281.

2. BabyApp
    A to jeszcze zależy czy teściowa lubi takie dodatki do domu. Mnie się osobiście bardzo podoba twój pomysł. Jeśli Twoja teściowa jest w porządku to z pewnością doceni gest i będzie się cieszyć ze wszystkiego co dostanie. Chociaż na jej miejscu jaka bym nie była to byłabym zadowolona z takiego prezentu

Member
    Selena

Ja swojej ostatnio zafundowałam weekend w SPA w Szczawnicy:
    Podobno urocze miejsce, jak stwierdziła. Myślę, ze prezent jej się bardzo podobał, to taka szykowna babka, wiec wolałam jej niczego nie kupować do domu, bo jeszcze nie trafię w gust i dopiero by było. A tak myślę, że prezent akurat i podpasywał jej, więc ok.
    Ostatnio edytowane przez gonia7777 ; 31-07-15 o 10:15 Powód: spam

Senior Member Awatar gonia7777
    Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez Selena Zobacz posta
    Ja swojej ostatnio zafundowałam weekend w SPA w Szczawnicy:
    Podobno urocze miejsce, jak stwierdziła. Myślę, ze prezent jej się bardzo podobał, to taka szykowna babka, wiec wolałam jej niczego nie kupować do domu, bo jeszcze nie trafię w gust i dopiero by było. A tak myślę, że prezent akurat i podpasywał jej, więc ok.
    Oj Selena, Selena, Czy Ty się nigdy nie oduczysz spamowania?

Najbardziej praktycznym prezentem są kosmetyki, ja ostatnio kupiła trzy zestawy świąteczne. Szczególnie spodobały mi się oleje do włosów z Biovax, mają dobre ceny. W zasadzie wszystkie upominki zamawiałam przez Internet, dzięki temu sporo zaoszczędziłam, porównywałam ceny w sklepach stacjonarnych i rzeczywiście nawet z przesyłką koszty są niższe. Jeżeli chodzi o prezent dla kobiety, warto zastanowić się tez nad biżuterią.
    Ostatnio edytowane przez gonia7777 ; 18-05-16 o 15:45

Ja teściowej kupiłam ostatnio biżuterię ze sklepu ethomas i była zachwycona. Co ważne nie zapłaciłam dużo, gdyż w tym sklepie biżuteria wykonywana jest ze stali chirurgicznej, czyli jest tania, a jakościowo rewelacyjne, w ogóle nie śniedzieje
    Ostatnio edytowane przez gonia7777 ; 18-05-16 o 15:45

a może jakiś wyjazd na relaks do SPA? Nie dość, że na 100% się ucieszy to zawsze trochę czasu bez teściowej hihi A tak poważnie to bardzo fajny jest abidar w Ciechocinku, szczególnie mnie się podobały okłady borowinowe więc to może być fajna opcja

9. BabyApp
    Senior Member Awatar gonia7777
    Mieszka w
    Warszawa
    SPA to dobry pomysł, ale wysoki koszt

Junior Member
    MichalinaS

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-03-04 zobacz kalendarz
    Niedawno widziałam w PrezentBox.pl piękną porcelanę, którą sprzedają na sztuki i można kupić nawet jeden kubeczek lub filiżankę wraz z talerzykiem. Koszt w sumie nieduży a prezent jak dla mnie ekstra i na pewno teściowa poczuje się doceniona i wyjątkowa, bo takich rzeczy nie daje się ot tak komukolwiek.

Z teściową trzeba umieć się ułożyć. Teściowa to też kobieta. Więc może jakiś nieszablonowy prezent. Może świeca zapachowa? Taka która ma wydajność kilkunastu godzin. Powiem tak, świeca zapachowa, to dobry prezent niemal na każdą okazję. Niebanalny, przydatny i chętnie wykorzystywany przez kobiety :0

Tutaj też jest sporo interesujących rzeczy które można sprezentować: http://www.goodies.pl/374-prezenty-na-dzien-kobiet
    Ostatnio edytowane przez zuzad ; 29-07-16 o 13:03

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów