Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Czy warto kontrolować pracowników?

Czy warto kontrolować pracowników?

Witajcie,
    jestem świeżo upieczoną mamą dwu miesięcznej Hani. Prowadzę swoją firmę, więc w chwili obecnej mam dość mało czasu na zaglądanie tam co nie oznacza, że tam nie bywam. Jednakże chciałabym bardziej kontrolować pracowników i ich godziny pracy. Słyszałam, ze jest system, który umożliwia monitorowanie pracowników. Zastanawiam się więc nad jego zakupem i zainstalowaniem w mojej firmie. Pomogłoby mi to nie tylko sprawdzić czy pracują w odpowiednich godzinach ale i rzetelnie rozliczyć ich nadgodziny, które często mają

2. BabyApp
    Senior Member Awatar F4rba
    Mieszka w
    Koszalin
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-10-16 zobacz kalendarz
    Moim zdaniem warto, tym bardziej, ze nie możesz być na bieżąco. W sklepie w którym pracowałam szefowa założyła monitoring po tym jak urodziła dziecko. Miała na oku nie tylko klientów, ale i nas - uważam, że to uczciwe.

U mnie w firmie też jest tego typu system, chyba od firmy www.autoid.pl i nikt nie narzeka. Wiadomo, że z natury człowiek nie lubi być kontrolowany, ale czasem po prostu nie ma wyjścia. W zasadzie bać się powinni tylko Ci, którzy mają coś do ukrycia Taki system ma według mnie same zalety. Tak zwane "listy" podpisywane przy wejściu to historia, zajmująca dużo czasu i powinny już dawno zostać wyparte przez systemy elektroniczne
    Ostatnio edytowane przez NetKarine2310 ; 06-10-14 o 09:20

Też mi się wydaje, że warto. Wkońcu to Twój interes i nie chcesz stracić. Muszą zrozumieć

To jest świetny pomysł, gdyż dzięki temu będziesz miała czysto na białym pokazane kto ile pracuje. Szczególnie się to sprawdza w firmach, gdzie pracownicy mają przywilej opuszczania teren zakładu w ciągu pracy. Wtedy będziesz miała rozliczony również ten czas jaki będą przybywać poza terenem firmy. Sprawi to, że każdy pracownik będzie rozliczany z faktycznego czasu pracy.

Junior Member
    aniebudka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-09-12 zobacz kalendarz
    Jak najbardziej warto. Nie zawsze trafia ci się pracownicy co znają swoja prace i wiedza co robić. A za wszystkie pomyłki odpowiada właściciel nie oni

Nawet naukowo udowodniono, że człowiek który czuje się obserowowany bardziej się stara, więc przyda się jakiś monitoring.
    Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za rogiem. Jakby było kieszonkowcem, dziwką albo sprzedawcą losów na loterie; to jego najczęstsze wcielenia. Do drzwi naszego domu nigdy nie zapuka. Trzeba za nim ruszyć.
    Carlos Ruiz Zafón

9. BabyApp
    Member
    Mamminka

Oczywiście że warto kontrolować pracowników. To Twoja firma i musisz mieć nad nia kontrolę. Tym bardziej w przypadku gdy nie jesteś w niej cały czas. Znalazlam cos takiego http://www.spypc.pl/ - moze Ci sie przyda. Jest to dyskretny monitoring komputera. Myślę że pozwoli Ci sprawdzic czy faktycznie pracownicy są "w porządku" wobec firmy. Taki szpieg na komputer myslę że jest bardzo dobrym rozwiązaniem.

Ja uważam, że to bardzo dobre rozwiązanie. Będziesz ogła zdalnie kontrolować to co dzieje sie w firmie i bedziesz przy tym spokojniejsza. Trudno zebys miala dac sobie wejsc na glowe i placic za nadgodziny ktorych nie ma. A drogie takie cacko bo moze i ja pokontrolowalabym swoich pracownikow?

Senior Member
    sylwia4012

Data
    2004
    Ja bym postawiła na motywowanie ich do solidnej pracy i przez to zwiększenie sprzedaży - zyskacie wszyscy. Poczytaj na companion o czymś takim, co zwie sie grywalizacja pracowników- ja czuje w tym sukces
    Ostatnio edytowane przez gonia7777 ; 06-11-18 o 08:58

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów