Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

posciel dla dziewczynki

Senior Member
    Krysztalek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2008-12-17 zobacz kalendarz

posciel dla dziewczynki

Czy mozecie mi powiedziec czy taka posciel dla dziewczynki moze byc? Co o niej sadzicie? bo ide w weekend na babyshower do kolezanki i chce jej kupic wlsnie posciel. Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	i-feretti-posciel-2-el-przescieradlo-terzetto-princess-pink-100x135-cm.jpg
Wyświetleń:	398
Rozmiar:	53.7 KB
ID:	62911

2. BabyApp
    Member
    sylwana01

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2014-02-14 zobacz kalendarz
    Jest śliczna. Na pewno mama będzie zadowolona, a dzidzi będzie się przyjemnie spało. Ja ostatnio na babyshower kupiłam tort z pampersów

Senior Member Awatar karolina86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-11-24 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Krysztalek Zobacz posta
    Czy mozecie mi powiedziec czy taka posciel dla dziewczynki moze byc? Co o niej sadzicie? bo ide w weekend na babyshower do kolezanki i chce jej kupic wlsnie posciel. Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	i-feretti-posciel-2-el-przescieradlo-terzetto-princess-pink-100x135-cm.jpg
Wyświetleń:	398
Rozmiar:	53.7 KB
ID:	62911
    Pościel oczywiście wizualnie cudna (nie wiem jaki materiał itp.). Skoro jest to Babyshower to mniemam, że jest to prezent dla noworodka i tutaj wydaje mi się, że pomysł Sylwany, czyli tort z pampersów byłby lepszym pomysłem. Wszelkie pościele przeznaczone są dla dzieci pow. 1 r.ż.., więc teraz maluszek by nie skorzystał.

Dodam, że moja córa ma już prawie dwa latka i nadal śpi bez pościeli. Wskakuje w śpiworek albo chce ulubiony kocyk.

Senior Member
    Krysztalek

O mnie
    No właśnie prezent dla noworodka, ale też nie tak do końca, bo przyszła mama po prostu ułatwiła nam życie i dała listę rzeczy które mamy kupić, więc się podzieliłyśmy międyz sobą i na mnie padła pościel taki torcik z pampersów to owszem, świetna sprawa i także polecam bo sama dawałam taki siostrze jak urodziła dziecko
    Edziak, dziękuję za kolejne propozycje! Piękne te Twoje pościele też, już nie wiem na co się zdecydować ale jeśli chodzi o jakość to sprawdzalam w internecie i opinie też bardzo dobre.

Senior Member Awatar karolina86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-11-24 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Krysztalek Zobacz posta
    No właśnie prezent dla noworodka, ale też nie tak do końca, bo przyszła mama po prostu ułatwiła nam życie i dała listę rzeczy które mamy kupić, więc się podzieliłyśmy międyz sobą i na mnie padła pościel taki torcik z pampersów to owszem, świetna sprawa i także polecam bo sama dawałam taki siostrze jak urodziła dziecko
    Edziak, dziękuję za kolejne propozycje! Piękne te Twoje pościele też, już nie wiem na co się zdecydować ale jeśli chodzi o jakość to sprawdzalam w internecie i opinie też bardzo dobre.
    Aaa no to chyba, że tak. Ja mogę polecić przepiękną pościel polskiej firmy White&Black stworzoną specjalnie dla malutkich dzieci. Jest ona (jak nazwa wskazuje) biało-czarna, z elementami czerwieni. Są to kolory kontrastujące ze sobą, które dobroczynnie działają na percepcję wzrokową maluszka. Pościel kosztuje w sklepie internetowym coś ok. 90 zł. Można poszukać tańszej w takich samych kolorach. Warto wtedy zwrócić uwagę na materiał, czy jest przyjemny w dotyku i naturalny.

Kryształek jakiej firmy jest ta pościel co wrzuciłaś zdjęcie?i Karolino pokaż zdjęcie?

9. BabyApp
    Senior Member
    Krysztalek

O mnie
    Karolina86, pokaż koniecznie jakies zdjecie ewentualnie dajlink bo rzeczywiscie to nei jest drogo jakna posciel, a zdrugiej strony kolory czern i biel dla malucha to moze byc ciekawe.. i odwazne
    Edziak, to z feretti te posciele

Junior Member
    Sara7

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-01-20 zobacz kalendarz
    tu http://papillon-shop.pl/posciel-lniana-baletnica.html jest przesłodka pościel dla dziewczynki, jak będę mieć kiedyś dziewczynkę to sobie taką zażyczę na babyshower

Junior Member Awatar halutka70
    Mieszka w
    Swarzędz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-12-11 zobacz kalendarz
    Jest po prostu PRZEPIĘKNA i UROCZA!!!!!
    Mój ulubiony sklep internetowy z butami - herrero.pl

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów