Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Poród i strach

dormag22
    Guest
    dormag22
    Strach, jest rzeczą naturalną, i chyba każda z Nas się boi, ale mogę Wam zagwarantować, że kiedy wybije godzina "0" wszystko minie i skupicie się na porodzie.

2. BabyApp
    Cytat Zamieszczone przez dormag22 Zobacz posta
    Strach, jest rzeczą naturalną, i chyba każda z Nas się boi, ale mogę Wam zagwarantować, że kiedy wybije godzina "0" wszystko minie i skupicie się na porodzie.
    Też się bałam, a najbardziej bałam się tego, że gdy przyjdzie co do czego, to będe się bać tego, że się boje.
    I wyszło ok, natura jakoś tak to robi, że adrenalina strzela i wszystkoe jest ok.
    Który hotel wrocław jest najciekawszy?

Cytat Zamieszczone przez aneczka123 Zobacz posta
    Też się bałam, a najbardziej bałam się tego, że gdy przyjdzie co do czego, to będe się bać tego, że się boje.
    I wyszło ok, natura jakoś tak to robi, że adrenalina strzela i wszystkoe jest ok.
    Mam nadzieję, że też się w tym najważniejszym momencie opanuję. Chociaż na chwilę obecną wydaje mi się, że jestem typem paranoika ;/
    Dobrzy ludzie nie są tak dobrzy, a źli ludzie nie są tak źli, jak się to nam na ogół wydaje fotografia ślubna częstochowa.

Senior Member Awatar asiula21
    Mieszka w
    warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-07-29 zobacz kalendarz
    Tak jak piszą dziewczyny każda z nas się boi. Ja również się bałam baaaardzo, ale jak zbliżał się ten dzień to poczułam dziwny spokój i tylko już czekałam na poród nie mogłam się doczekać. Przy porodzie był mój mężczyzna z czego bardzo się cieszę. Strasznie mnie wspierał, pomagał mi przy porodzie nawet trzymał mnie za nogi Ja rodziłam w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie i jestem bardzo zadowolona z mojego wyboru- trafiłam na bardzo fajne babeczki-położne które pomogły mi szybciej urodzić I nie martw się o bólu na prawdę bardzo szybko się zapomina Moja córeczka ma 4 miesiące i chce mieć następne dzieciątko!

Member
    kasia8603

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-12-08 zobacz kalendarz
    A ja nie bałam się porodu, ale okazał się dosyć ciężki. Skurcze zaczęły się w środę i z przerwami trwały do soboty. Był duży ból, ale teraz jestem 10 miesięcy po porodzie i już go prawie nie pamiętam. Niestety, została mi pamiątka z porodu - opadanie macicy i jest to dla mnie tak wstydliwy problem, że nie pamiętam kiedy miałam ochotę na seks. Wstydzę się iść z tym do lekarza, ale ostatnio czytałam o treningu mięśni dna miednicy i liczę na to, że to mi pomoże.
    Ostatnio edytowane przez gonia7777 ; 23-11-17 o 11:00

Senior Member Awatar gonia7777
    Mieszka w
    Warszawa
    ja sie za pierwszym razem bardzo bałam, ale uratowało mnie chyba to, ze z wielu rzeczy nie zdawałm sobie sprawy teraz widzę, ze byłam strasznie niedouczona
    Gdybym z dzisiejsza madrością miała rodzic znów po raz pierwszy, to jednak czytałabym, dowiadywałabym, sie jak najwięcej. Bo wiedza jednak pozwala przygotowac sie na to, co cie czeka, takze oswoić strach.

To strach przed nieznanym i jest całkiem normalny. Nie ma co panikować. Warto czytać takie poradniki i by być pewnym, że jesteśmy dobrze przygotowane do porodu by zniwelować poczucie, że czegoś nie mamy. Najważniejsze by mieć wsparcie najbliższych.
    Ostatnio edytowane przez Aga ; 10-08-18 o 16:26

9. BabyApp
Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów