Strona 1 z 3
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22

Jaka forma reklamy firmy?

Jaka forma reklamy firmy?

Jestem na etapie zakładania własnej firmy i zastanawiam się jaką formę reklamy wybrać aby osiagnąc jak najlepszy efekt. Obserwując rynek i to stwierdzam, że najlepszą opcją, bez znaczenia jaka to działalność, będzie aby ją odpowiednio zareklamować w sieci. Dziś internet jest głównym źródłam wszelakiej informacji i właśnie do niego ludzie sięgają szukając produktów, usług itd. Pomyślałam o dodawaniu swoich danych do bazy firm w internecie, np: https://aleo.com/pl/firmy , to ułatwia "namierzenie" firmy w internecie. Wszelakie działania związane z marketingiem w sieci są jak najbardziej pożądane tylko co więcej bez usług specjalistycznych firm zajmujących się marketingiem w internecie mogę ja sama zrobić. Portale społecznościowe?Strona internetowa?
    Ostatnio edytowane przez dennim ; 30-06-16 o 15:52

2. BabyApp
    Senior Member
    guaro

banery

Wydaje mi się że najlepiej tradycyjnie. Swoją reklamę zamawiałam tutaj https://banery.siedlce.pl/ , mają taniej niż w innych punktach w których orientowałam się cenowo Właściwie bardzo sobie chwalę współpracę

Sa rózne formy reklamy, choć ja myślę, że teraz najskuteczniesza jest reklama w internecie. Ulotki i bilboardy już nie działają, teraz trzeba dotrzeć wprost do naszego klienta. Ja na przykład wysyłam swoim klientom raz w tygodniu spersonalizowanego maila, który zaczyna się od ich imion. Wtedy czują, że wiadomość trafia do nich. Newsletter wysyłam z Emu Mail, bo tam można ustawić, że adresat widzi tylko swój adres oraz swoje imię. To bardzo fajne rozwiązanie.

Myślę, że trzeba próbowac rożnych firm reklamy firmy i dopiero sprawdzić jaka forma będzie odpowiednia dla twojego biznesu. Ja z racji, że prowadze sklep internetowy, to działam w social mediach i wysyłam newsletter. A wysyłam go poprzez platforme emu mail, ponieważ teraz maja najatrakcyjniejsza oferte i dobre ceny.

Moim zdaniem forma reklamy powinna zależeć od tego, co dana firma robi. Moja Mama ma małą gastronomię i u Niej się super sprawdzają ulotki. Z tego co mówi, nowych klientów ma często z ulotek, no i jeszcze reklamy z Internetu. A starzy to już lojalni goście Projekty ulotek i ich wydruk zamawia online, w bardzo łatwy sposób, przez stronę drukarni Labcreation.

Junior Member
    kaskakk

O mnie
    Staram się o ciążę

Polecam

Do mnie osobiście przemawiają reklamy w internecie. Niedawno rozmawiałam o tym z Fox Strategy sp. z o.o. i sami powiedzieli,że w tych czasach internet to potęga z której prawie wszyscy korzystają !

Najprosciej bedzie zlecic reklame profesjonalnej agencji Od niedawna wspolpracuje z iwizerunkiem, ktory zajmuje sie doradztwem marketingowym mojej firmy. Ich dzialania sa bardzo skuteczne, mam coraz wiecej klientow i wieksze zyski. Tutaj: https://iwizerunek.pl/ochrona-wizerunku/ mozesz poczytac o ochronie wizerunku, w ramach ktorej swiadcza usluge usuwania negatywnych opinii czy monitorowania internetu, by wylapywac kryzysowe sytuacje i je jak najszybciej zażegnać.

9. BabyApp
    Mnie się wydaje, że dobrą opcją jest skorzystanie z np. takich usług wideofilmowania dla firm. Po pierwsze - przekaz wizualny sprawdza się dziś najlepiej. Po drugie - taki minispot reklamowy można z powodzeniem promować w social mediach czy na youtubie

Reklama firmy

Witam,
    jestem właścicielką salonu kosmetycznego. Niedługo odbywa się wydarzenie, w którym będę brała udział. Mam już zamówione jakieś gadżety i ulotki. Zastanawiam się jeszcze nad banerem reklamowym http://www.vizer.pl/oferta/banery-reklamowe/, który by przyciągnął uwagę odwiedzających. Co myślicie o tym pomyśle?

Member
    elin

Mieszka w
    Kielce
    Data
    6.06. 2018
    Dla mnie podstawową reklamą jest reklama wizualna, a później dopiero internetowa. Koszty takiej reklamy zwracają mi się dość szybko. A zaczęłam od wypromowania samego stoiska poprzez jego wygląd zewnętrzny i wystrój wewnątrz. Ogólnie mówiąc zatrudniłam profesjonalną firmę, która się tym zajęła. Mogę podać linka, gdyby ktoś potrzebował skorzystać z usług tej firmy https://www.berkano.pl/ Pracownicy firmy rzetelnie wywiązali się ze zlecenia, które dla mnie wykonali. Mając przyciągający wzrok stoisko, mój produkt sam w sobie zyskuje.

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów