Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Bardzo cierpliwy i spokojny okulista w Warszawie

Bardzo cierpliwy i spokojny okulista w Warszawie

Drogie Mamusie przyszłe i obecne :-) Jestem w ciąży, mam mnóstwo czasu i chcę zaplanować wszystko jak najskrupulatniej. Wiem, że jak mała się urodzi, to będzie szał i nerwówka, więc muszę być na dużo przygotowana. Choć wiem, że na wszystko się nie da Jestem osobą z natury bardzo nerwową i dobry plan mnie uspokaja. Od niedawna przeprowadziliśmy się do Warszawy, nie mam tu żadnych bliskich i godnych zaufania znajomych. Wiem w jakim szpitalu chcę rodzic, wiem do jakiego pediatry, ortopedy, laryngologa chcę iść. Został mi tylko okulista. Całe życie mam wielkie problemy z oczami i duże wady, mąż też. Chcę z małą jak najwcześniej iść do okulisty. Tylko do jakiego? Po przeczytaniu wuelu for dla dorosłych natrafiłam na dr Dzięgielewską. Czy ktoś u niej był? Zależy mi na specjaliście, wiadomo, ale musi też być spokojna i miła. Bardzo proszę o pomoc.

2. BabyApp
    Junior Member Awatar claudus
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-07-27 zobacz kalendarz
    Hej. Nieznam tego lekarza ale cale życie lecze sie u dr Sidorowicz jest baaaardzo dobra i fajna. Robi jawet operacje laserowe na siatkówce

Member Awatar antosia
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-09-18 zobacz kalendarz
    W Warszawie nikogo nie polecę, bo tam nie mieszkam, ale osobom ze śląska, a konkretnie z Gliwic i okolic, polecam serdecznie http://optyk-gliwice.pl/okulistyka/ Naprawdę są tam świetni okuliści, bardzo profesjonalni i mają świetne podejście do dzieci, więc mieszkańcy Gliwic nie bójcie się wybrać tego okulisty

Na szczęście w Warszawie nie ma kłopotu ze specjalistami. Bez problemu można więc dostać się do najlepszego okulisty w stolicy Warto dbać o swój wzrok i regularnie się badać.

Member
    wiktoria2014

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-05-31 zobacz kalendarz
    Tak jest . Pani dr Monika Dzięgielewska , z instytutu oka Dzięgielewska . Ja chodziłam tutaj z moim dzieckiem , które jako niemowlę zezowało .I dzięki niej szczerze mówiąc moje dziecko normalnie widzi . Nie ucieka gdzieś to oko . Takie mówienie ,ze dziecko moze zezować do 1 roku życia jest wgl jednym wielkim błędem ;/ . Takze jak kto Wam cos takiegomówi , to weźcie nawet nie wierzcie w coś takiego . wiem co pisze . A sama panią dr bardzo polecam . Dobranoc

Nie, generalnie to jest tak że póki zez jest ruchomy, tj powiększa się nie można z tym za bardzo nic zrobić...ale tez byłam z córką u Pani Dzięgielewskiej i bardzo mi pomogła. Młoda jest pod kontrolą, czekamy aż sie wszystko unormuje i będziemy myśleć co zrobić z oczami.

Senior Member
    guaro

okulista

Z doświadczenia mogę Ci polecić okulistę w tej przychodni http://as-med.com.pl/ . Mają krótkie terminy więc nawet z dzieckiem będziesz mogła iść Kącik dla dziecka jest i nie ma opóźnień w wizytach, a jeśli ma się coś zmienić to zawsze dzwonią

9. BabyApp
    Member
    AtomicKitten

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-07-22 zobacz kalendarz
    Data
    2012
    W Warszawie pani dr Monika Dzięgielewska z Dzięgielewska Instytut Oka Jest nie tylko świetnym okulistą dziecięcym , ale również bardzo miłym lekarzem mającym podejście do najmłodszych pacjentów .

Member
    Mariolka87

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-16 zobacz kalendarz
    Polecam gorąco dr Ewę Zdybel, bardzo dobrze prowadziła moją ciocię przy chorobie jaskry. Objawy tej choroby można znaleźć tu: https://okulista-trojmiasto.pl/services/jaskra/. Doskonale potrafi rodzić sobie nawet z małymi pacjentami, jest lekarzem szczegółowym i konkretnym. Podejście do młodych pacjentów jest bardzo ważne, aby dzieci nie zraziły się już podczas pierwszej wizyty.

Z maleństwem warto udać się do spektrum to ośrodek okulistyki klinicznej w którym pracują nowoczesnymi metodami i mają świetną diagnostykę. Przyjmują najmłodsze maluszki.

Zapytaj naszych ekspertów
Rita Calderaro - Poczmańska
Rita Calderaro - Poczmańska Rehabilitant dziecięcy

Szpotawość kolanek

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów